Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DT ma 28.Huske za 6000tys WR byś dorwał a to jest już naprawde poważne moto którym mozna poszaleć ostro :biggrin: a jak chcesz mieć taką łagodniejszą WR ktora ma 30 koni i remonty są zadsze a zawias lepszy niz w DT,KMX to kup WRE 125 ;)Oczywiscie nie bedą to roczniki pow 2000 no chyba ze WRE gdzies by sie trafiła ;)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie z tych motorków najlepszym dla ciebie byłaby Aprilia RX 125, ponieważ nie ma tak bardzo wysilonego silnika(33KM), więc myśle, że przy w miare normalnej jeździe remoncik powinien wyjść tak mniej więcej raz na 2 lata. Po drugie za 5-6k wyrwiesz już ładną sztuke podchodzącą pod 2000r. Po trzecie ma dobre zawieszenie( przód USD, tył gazówka). Po czwarte wyglądem podchodzi pod hard-enduro. I po piąte ma ROTAX-a, a podobno te silniki są wyśmienite. Wrażenia z jazdy... mhh :lapad:

 

Pozdr.

 

Tylko nie mówcie, że mnie Aprilia jako reklame ztrudniła :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie z tych motorków najlepszym dla ciebie byłaby Aprilia RX 125, ponieważ nie ma tak bardzo wysilonego silnika(33KM), więc myśle, że przy w miare normalnej jeździe remoncik powinien wyjść tak mniej więcej raz na 2 lata. Po drugie za 5-6k wyrwiesz już ładną sztuke podchodzącą pod 2000r. Po trzecie ma dobre zawieszenie( przód USD, tył gazówka). Po czwarte wyglądem podchodzi pod hard-enduro. I po piąte ma ROTAX-a, a podobno te silniki są wyśmienite. Wrażenia z jazdy... mhh :biggrin:

 

Pozdr.

 

Tylko nie mówcie, że mnie Aprilia jako reklame ztrudniła :icon_mrgreen:

Właśnie tak myślałem nad RX a CRM. Ale cóż, zobaczymy co się trafi w pobliżu :))

 

Ile KM ma CRM, RX, DT, Husqa WR, EXC?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć co będzie lepszym rozwiązaniem peugeot xp6 czy derbi senda. Dokładnie chodzi o osiągi która maszyna ma większą moc. Ewentualnie z czasem tuning. Która z nich jest lepsza do tuningu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat nad kupnem motoru Chciałbym coś do polatania po terenach bez jakiś tam skoków typu Pastrana. Zastanawiam sie nad ktm exc 125 a suzuki drz 400e Bardziej suzuki tylko czy jest dobry na poczatek z enduro czy mnie z niego zmiecie. Mam 175 cm wzrostu i jakies 65 kg Chciałbym moto bezawaryjne dlatego moze 4t Moc tych motorów jest porównywalna ale suzuki bardziej narowiste ponoć Może ktośmiał kontakt z tymi moto i potrafiłby cos laikowi poradzić

:icon_razz:

 

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć co będzie lepszym rozwiązaniem peugeot xp6 czy derbi senda. Dokładnie chodzi o osiągi która maszyna ma większą moc. Ewentualnie z czasem tuning. Która z nich jest lepsza do tuningu. Pozdrawiam

Z tego co wiem, jakieś tam roczniki Derbi Sendy mają wadliwe, pękające ramy. Pomyśl też nad DT 50, od 2000wzwyż.

 

Silniki minarelli am6 mają 9KM. Nie wiem jaki silnik na derbi, od któregoś tam rocznika ma też Am6 :icon_razz:

Oczywiście idzie zwiększyć moc do ponad 20KM, ale w taki tuning trzeba włożyć 3-5 tys zł. Poprostu nie opłaca się.

DT 80 ze stuningowanym derbi czy pugiem nie ma szans.

Oba silniki maja dobre tylko ze rama i zawias jak rower z biedronki

W DT zawieszenie jest zbyt miękkie. A co do zawieszenia SHOWA w Xp6 i podobnych sprzętach, to niezbyt wybiera nierówności, ale jest dobre do skoków. Twardsze niż w DT 80 :rolleyes:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś musiał gaz zblokować w drzecie żeby nie poniosła , w miarę nabijania kolejnych kilometrów czuje że ten motorek robi się coraz bardziej silniejszy :icon_razz:

i tu nie jest tak że się zdławi, bydle po prostu wyrwie do przodu , do ruszania używam 2 albo 3ki zależy od terenu , jedynka to tylko do jazdy wręcz trialowej

przy kierowcy 65kg to będzie zapier*alał :rolleyes: , ja z ubiorem waże ~95kg

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak chcesz jezdzić ale jak enduro to raczej DRZ-ta bo to baaardzo dobry motocykl :lalag: bezawaryjny z dobrym zawiasem i dość lekki no chyba że chcesz dzike 2T i jazde bokami,skoki itd to EXC bedzie lepszy napewno choć DRZ też można wysoko latać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o jazde po lesie jakies tam małe chopki zalezy mi na tym azeby za duzo przy nim nie rozkrecac bo nie mam za duzo czasu tylko czy dla początkującego nie bedzie to za mocny motor Czy dam rade go opanowac a nie bedzie lezał w garażu bo bede bał sie na niego wsiąść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...