Skocz do zawartości

Na przekór Klaudiuszowi


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie??

 

Chciałem przestrzec przed jednym z forumowiczów, mimo, że miałem nadzieję, że nigdy to się nie zdarzy. Dzisiaj, po latach zbierania pieniędzy na marzenia, nabyłem moto- Honda CBF600SA od użytkownika o loginie Klaudiusz. Chciałem przestrzec wszystkich przed tym człowiekiem. Miły, pomocny, wydający się godnym zaufania człowiekiem... Pojechał po mnie na stację, opowiadał różne ciekawe historie by się uwiargodnić i niestety zrobił mnie w bambuko....

 

 

A co? Oszukał mnie z CBF-ą, sam kupił sobie Bandziora to ja gorszy będę?

 

Od 10 minut pod moim blokiem stoi....

 

 

 

 

 

 

 

... srebrny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...potężny

 

 

 

 

 

 

 

... na wydechach IXILA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... pięknie prykający przy schodzeniu z obrotów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BANDZIOR! B12 rocznik 2002, z ksenonowym reflektorem i ogroooooooomną kanapą.

 

Na fotki nie mam czasu... ide latac :buttrock: Jedyne czego sobie życze to, żeby 2 lata starsze moto od poprzedniego nie sprawiało kłopotów tak jak tamto.. Ale... to nie Dajewo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci, aby nowa maszyna sprawowała się jak najlepiej, ale nie ukrywam zdziwienia, że zmieniasz motocykle jak koszule - przecież dopiero co kupowałeś Hondę (z mojego monogamistycznego punktu widzenia jest to wielce niezrozumiałe). :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez się przyłączę do gratulacji, niech sie sprawuje.

To juz kawał maszyny - ciekawe co będzie za pół roku :icon_biggrin: i przyłaczam sie do pewnych wątpliwości/zdziwienia Olsena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za mocny, jakie masz doswiadczenie z motocyklami??, czym wczesniej jezdziles, ile zrobiles km na poprzednim moto?? 1000km? i co myslisz ze jestes mistrz prostej, chcialbym zobaczyc twoje opony po 2km, bo

po przebiegu swoim komarem 100tys kupilem dopiero sevenke i juz po 2 metrach przycieralem podnozki...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P :D gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że nie kupiłeś go z Grodziska Mazowieckiego, którego widzieliśmy z Olsenem w Nieborowie. Żeby nie skłamać gościu napie*dalał do odcięcia praktycznie jednym ciągiem przez ok 20min. Drugi mondrala napieprzał tak samo R1 z przyczepioną karteczką sprzedam stan bdb :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj Dziadu... Panu z Nieborowa kopyto bokiem wyszło :)

 

Rybson13 żarty, żartami ale wiem, że rzuciłem się z motyką na słońce. Jednak Bandzior ma raczej spokojną charakterystykę bez "wodotrysków" więc bardzo fajnie mi sie jeździ tak jak ja to lubie... Po preclowemu :buttrock:

 

Na łyso sie nie ogole bo musze jeszcze do szkoły iść :flesje:

 

Abu za pół roku będzie... zima :)

 

Wersja z owiewką, światła mijania zmienione na Xenon, w który z początku wątpiłem, ale gdy nastał zmrok... super skuteczność. Ciężko się tylko przyzwyczaić bo jedziesz, a światła nie świecą... Gasisz wszystko a tu ciemno

 

Jedyne wady. Małe kierunki z allegro do których żarówek nie mogłem dostać na żadnej z 5 koluszkowskich stacji benzynowych. Mam też jeszcze inne obawy, ale myślę, że rozwieją się tak jak podejrzenie rozwalonej skrzyni do której poprostu musiałem sie przyzwyczaić.

 

Fotki będą jutro bo dzisiaj nawet po aparat nie chciało mi się podjechać :)

 

W porównaniu z "Hądą" której fanatykiem jestem nadal to mniej wygodna kanapa (2 opcje, albo bolą uda od kanapy, albo swędzi to i owo od wibracji zbiornika), gorszej jakości powłoka lakiernicza, mniejsza kultura pracy silnika. To wszystko jednak przebijają "jedwabiste" pierdnięcia z wydechu przy schodzeniu z obrotów :)

 

 

 

PS Przy okazji wielkie dzięki CEZANOWI z forum za transport motocykla prosto pod drzwi i koledze TAJU za pomoc w oględzinach. Dziękuje również kolegom Josh, B@rtkowi i jeszcze jednemu który oglądał dla mnie motocykl, a loginu nie pamiętam. Panowie przyczynili się do tego, że nie musialem tłuc wielu kilometrów na darmo. Dzięki takim ludziom wierzę w tak sławione braterstwo wśród motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...