Skocz do zawartości

Kobieta na Enduro to jest to!:-)


Rekomendowane odpowiedzi

To ile masz wzrostu, że tak zapytam nieśmiało?

 

 

Nie no, nie jestem niska, jakies 166, moze troszke wiecej...ale jakos on taki wysoki jest :lapad: - albo juz jestem przewrazliwoina :P Moze troszke pod podnozkami..ale i tak mi duuuuuuuzo brakuje do ziemi, zeby czuc sie komfortowo. Ale ja wykombinuje jak na nim siedziec...moze poldupkiem, wtedy zawsze dosiegne jedna noga ziemi :clap: :D...to pojade :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, 166cm to dużo :notworthy:

Świetny polski zawodnik - Łukasz Kędzierski, ma poniżej 170cm, a startował rajdzie Paryż-Dakar, co pokazuje że wzrost nie jest taki ważny.

Ja sam mam w tym momencie 170cm wzrostu, i nie mam problemu z zajęciem miejsca na byle jakim motocyklu. Nikt przecież nie powiedział że nie można siedzieć półdupkiem :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie obaw o wzrost zawsze mozna zebrac troche gabki z siedzenia :D Tak jak np jest w tym LC4 :

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M428078

 

To juz wiele pomoze, ale jak za duzo zbierzemy gabki to moga nam posladeczki bolec :wink: bo nie wygodnie ;p No ale w enduro to tylko latamy na stojaco a na zakretach trzymany sie blisko korka, wiec nie biedziemy siedziec w "wycietym " miejscu tylko blizej. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzialam, doslownie siedzialam z nogami w powietrzu. Kolega ma KLX 650, wiec jak na niego wgramolilam sie, to kolega ladnie trzymal motocykl, a ja sobie nozkami machalam na wysokosci podnozek. Swietnie, poprostu swietnie i za nic w swiecie nie chial isc w dol

 

Beti musisz albo urosnac albo przytyc (moto pojdzie w dol) i bedziesz dosiegac :D Musimy w ten weekend zobaczyc dokladnie ile ci brakuje do ziemi :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotykam palcami w moim moto i wcale mi to nie przeszkadza bo mam ustawione zawieszenie do skakania na torze (czyli na najtwardsze jakie sie da) moze wystarczy zmienic ustawienie amorow i wtedy cos to pomoze :buttrock:

 

Jezli bys mial dobcie i odbcie na maxa odkrecona na HARD to chyba by ci rece odpadly!

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebool daj se spokój! dyskusja z typem nie ma sensu. Trzeba pogadać z moderatorem, żeby logo for...moto... zmienił na zdjęcie matiego kmx 125 i jego SXa. Podnieca się nim jak by to nie wiem co było. Panie mati... SX to wcale nie jest jakiś super sprzęt !! Japonia z tych lat jest dużo lepsza !! Zawieszenie KTMa zostawia wiele do życzenia!! Silnik w tamtych latach też nie był idealny poza tym ceny części....

Wracając do tematu ;D Zapraszamy wszystkie kobitki do enduro bo to jak już niektórzy zauważyli super zabawa ;D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotykam palcami w moim moto i wcale mi to nie przeszkadza bo mam ustawione zawieszenie do skakania na torze (czyli na najtwardsze jakie sie da) moze wystarczy zmienic ustawienie amorow i wtedy cos to pomoze ;)

Hehe, jak zaczniesz dolatywać do zeskoków to można będzie trochę zmiękczyć :banghead:

 

Kobiety na moto - szkoda że Natha tu nie zagląda - nawet raz widziałem ją u Przybyszów w Dobromilu jak śmigała na SX85 (tylko że nie skapnąłem się że to ona)

 

Dziewczyny przejedźcie się na crossowych 85, motorki idealne jeśli nie ma się tyle siły lub wzrostu żeby poradzić sobie z czymś większym w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli bys mial dobcie i odbcie na maxa odkrecona na HARD to chyba by ci rece odpadly!

 

pozdr.

Oj chlopaki taki fajny temcik dziewczyny sobie założyly a wy im tu techniczny bałagan robicie

jak motocyk za wysoki to może quadzik ;)

Pozdowienia dla śmiałych pozytywnych wariatek :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 192 cm i wkurza mnie, że jak stoję na motorku to mam kolana na wysokości kierownicy. :icon_mrgreen:

Każdy ma jakieś problemy....

 

P.S.

Moja sisterka jak przyjeżdża to mnie zmusza, żebym dał jaj pojeździć

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil:

..ale i tak mi duuuuuuuzo brakuje do ziemi, zeby czuc sie komfortowo. Ale ja wykombinuje jak na nim siedziec...moze poldupkiem, wtedy zawsze dosiegne jedna noga ziemi :D :D...to pojade :)

 

Beti,

 

Ja mam 177 cm i przed obniżeniem mojej babajagi dosięgałam ledwo co czubkami palców. Teraz jest obniżona na przednim zawieszeniu o jakieś 2 cm; ile do daje "w kłębie" nie wiem, ale tym sie właśnie różni siedzenie na enduro/crossie od reszty sprzętów, że masz wrażenie, że zaraz zabraknie Ci nogi, więc dlatego tak chce się juz ruszyć :icon_mrgreen: .

To całkiem normalne uczucie, i nie ma co się go "wystraszać" ; z czasem człowiek się przyzwyczaja do balansowania na paluszkach, no chyba , że się jest 2-metrowa baletnicą :icon_mrgreen:

 

Z tyciem, to bez przesady!!! Musiała byś z 80-90 kg ważyć, a kobiecie nie przystoi chyba ... :P

 

 

P.S. Alez mi szkoda, że u mnie w mieście nie ma m koleżanek na terenowym motocyklu. Jest i zaleta: trzeba starac sie żeby nadążyc za chłopakami .... :eek:

 

 

Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, jeszcze zaczniesz przeklinac dzien, w ktorym dales mi moto, bo akurat mi sie spodoba rajza po tych wodach i lasach co Ty smigosz :bigrazz: W kazdym razie na poczatku bedziesz biegal obok moto, hehehehe.

A przytyc nie chce, no bo tak jak Oriana napisala - dziewczynie nie przystoi, zreszta i tak dobrze wygladam:P:P czyli pozostaje poldupek. Jak tylko przejade sie to dam znac jak bylo. Mam nadzieje, ze krzywdy sobie nie zrobie :bigrazz:

 

 

P.S. Swego czasu jak myslalam o zmianie motocykla, to tata zaproponowal mi, ze crossa mi kupi...parsknelam smiechem na to...ale teraz jak tak czytam, to coraz bardziej mnie to inetersuje i jest taki maly dreszczyk emocji, jak to bedzie...hehehe...Asmo, chyba Twoja zabke bede musiala przeprosic :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

A przytyc nie chce, no bo tak jak Oriana napisala - dziewczynie nie przystoi, zreszta i tak dobrze wygladam:P:P czyli pozostaje poldupek. Jak tylko przejade sie to dam znac jak bylo. Mam nadzieje, ze krzywdy sobie nie zrobie :bigrazz:

P.S. Swego czasu jak myslalam o zmianie motocykla, to tata zaproponowal mi, ze crossa mi kupi...parsknelam smiechem na to...ale teraz jak tak czytam, to coraz bardziej mnie to inetersuje i jest taki maly dreszczyk emocji, jak to bedzie...hehehe...Asmo, chyba Twoja zabke bede musiala przeprosic :bigrazz:

 

Pozdrawiam

 

Nie martw się wzrostem. Crossy i enduro są dużo lżejsze od drogowych moto. Ja mam 168 i krótkie nóżki (jak to facet) i już zapomniałem, że siedzenie jest tak wysoko. Do wszystkiego można się przyzwyczaić - byle ruszyć :bigrazz:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...