Skocz do zawartości

Rdza w baku POMOCY !


loluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niemand, osobiście nie zrobiłbym tego na wodzie.

Każdy ma wolny wybór.

Masz 100% racje co do wolnego wyboru mozesz zrobic to czymkolwiek.............

 

Ale nie oto chodzi.

Prosisz o pomoc w sprawie wyczyszczenia zbiornika ,kolega ural_zgora Ci jej udziela-podaje jedną z dziesiątek metod ,aTy mu nastepująco dziekujesz:

 

.... o doopę roztrzaść taką metodę...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o nic nie prosiłem. Tylko kolokwialnie wyraziłem się o jego metodzie.

No Offence

 

Bo nie masz kolego pojecia. Bak sie najpierw odsyfia i potem plucze woda, nastepnie odrdzewia i potem plucze woda, przemywa alkocholem przemyslowym zeby resztki wody usunac i wreszcie kladzie sealer.

Ja swoj bak plukalem woda wielokrotnie i sladu rdzy w tej chwili nie ma.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak sie najpierw odsyfia i potem plucze woda, nastepnie odrdzewia i potem plucze woda, przemywa alkocholem przemyslowym zeby resztki wody usunac

 

w taki sposób czyszczę zbiornik paliwa, i do tego odpowiedni odrdzewiacz.

 

 

pzdr........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUBRYN-za 20zł załatwie Tobie 20litrów PEPSI i po sprawie :D

Wystarczy poprosić haha

pozdro

juz myslalem o PEPSI...... ale chyba sobie odpusczez hahahaha

co do wszystkich wypowiedzi dziekuje za bardzo liczny udzial i rady...dobrze liczyc na pomoc wspoltowarzyszy ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

1. Czy jest możliwość usuniecia nalotu rdzawego ze zbiornika paliwa, a następnie zabezpieczenia go jakoś przed rudą??

 

2. Szukam jakiejś stronki, z malowaniem GSXR 750 K1, K2 wraz z wykazem użytych lakierów. Gdziś kiedyś widziałem coś takiego tylko nie mogę odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rdze w baku to poznalem jeden sposob...nie wiem czy dobry ale pozbylem sie w pewnym stopniu rdzy w swojej bylej CB500.

Kupujesz w Obi odrdzewiacz za 5 zloty...wymontowujesz bak...wlewasz do niego odrdzewiacz...wrzucasz nakretki (duza ilosc, najlepiej male zeby nie poniszczyc baku) i miachasz tym do momentu kiedy bedzie czysty...wlewasz...miachasz bakiem...wylewasz...i tak dalej i tak dalej...a potem musisz sie piepszyc z bakiem zeby wszystkie nakretki wylecialy...:( swietna zabawa i na dodatek cwiczyc ramiona...:D

Ja taki sposob poznalem i jestem ciekawy innych formuowiczow czy mnie zjebiecie czy tez nie ze podrzucam takie pomysly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rdze w baku to poznalem jeden sposob...nie wiem czy dobry ale pozbylem sie w pewnym stopniu rdzy w swojej bylej CB500.

Kupujesz w Obi odrdzewiacz za 5 zloty...wymontowujesz bak...wlewasz do niego odrdzewiacz...wrzucasz nakretki (duza ilosc, najlepiej male zeby nie poniszczyc baku) i miachasz tym do momentu kiedy bedzie czysty...wlewasz...miachasz bakiem...wylewasz...i tak dalej i tak dalej...a potem musisz sie piepszyc z bakiem zeby wszystkie nakretki wylecialy...smile.gif swietna zabawa i na dodatek cwiczyc ramiona...smile.gif

Ja taki sposob poznalem i jestem ciekawy innych formuowiczow czy mnie zjebiecie czy tez nie ze podrzucam takie pomysly smile.gif

 

 

Jak na odrdzewiacz może bym wpadł, tak na te nakrętki za chole** :evil: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...