Skocz do zawartości

Aprilia RSV 1000 Mille (RSV1000 ) plusy i minusy


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nikogo nie namawiam do jezdzenia wloszczyzna- zamiast krytykowac Aprilie- wrzuc mu na priva jakie miales problemy i moze sie wystraszy- jak tak juz wystraszylem Ducatami jednego goscia :biggrin: :clap: , i dobrze :-)))...

A jesli chodzi o same Ducati no coz Japonia jest po USA najwiekszym ich odbiorca :biggrin: :lalag: :crossy:

Forza Ducati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to ile znacie firm ktore daja 4 lata gwarancji na moto ? ( Aprilia ). To jedna strona medalu. Osobiscie nie mam ochoty ryzykowac i sprawdzac to na wlasnej skorze i portfelu. Podobno jakosc Aprili znacznie sie poprawila. Podobno. Dwoch znajomkow jezdzi jeden jeszcze pierwsza Mile a drogi nowka RSV i chwala sobie.

 

Ciezki wybor - nie zazdroszcze

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś powiedział pewien mocno znany autorytet motoryzacyjny - włoskie auta są dla ludzi, którym wydaje się, że są fajni :bigrazz:

Nie wiem czy to się przekłada również na motocykle :wink: aż takich dyskusji nie będę prowokował :D

Edytowane przez M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Podsumowanie jest proste - lubisz uchodzić za nonkonformistę, który nie chodzi utartymi ścieżkami, lubisz udawać oryginalnego typa i lubisz jak ci inni choć trochę zazdroszczą - kupujesz włoszczyzne.

Chcesz jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć - kupujesz japonię. Proste.

 

"Udawać","uchodzić". Generalnie podejrzewasz ludzi o sztuczność i pozerstwo. W końcu o gustach się nie dysktuje, sa ludzie którzy to lubią i tyle. Poza wszystkim, włosczyzna ma jakiś charakter. Ja znam kilku użytkowników włoszczyzny i twierdza oni, że mity o samochodach maja się nijak do rzeczywistości i do motocykli szczególnie. Nie wiem jaki mieliby interes w tym, żeby kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari tez jest włoskie :D

Mi sie podobają włoskie motory(RS'ka), a ta nowa RSV w malowaniu czarno - złotym jest poprostu piekna :)

Nieurażając nikogo nie podoba mi sie RS 2001 - 2005, bardziej mi sie podoba starsza no i oczywiście młodsza ;)

 

Pozdr. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Szymon Dziawer jak testował F4 to pisał, że po kilkuset kilometach odkleiło sie to i tamto, a odkręciło coś innego :evil:

O takich wlasnie rzeczch piszę. Włoscy designerzy - klasa sama dla siebie, włoscy inżynierowie - powinni ich wszystkich zapakować w Sojuza i na księzyc wysłać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, strasznie awaryjne, ja nawet wczoraj stanąłem na trasie - pierwszy raz od 7kkm... :) powód, przepalił się bezpiecznik w Ducu... wymieniłem i pojechałem dalej :icon_eek:

Pozdrawiam konformistów...

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!co wy wypisujecie!

Osobiscie znam historię pewniej rsv1000 mille rok 2002. przywieziona zostala z usa po lekkim szlifie,naprawde deikatnym, kolega z lublina nia przejezdzil parę sezonów zaliczając m.in. chorwację itd, potem zachorował na młodszą wersję a starą przejął kolega ze szczecina,przelatał sezon czy 2, teraz lata nim kolejny kolega od 2 lat. Motocykl ciągle jest pod naszą opieką (mówię o serwisie) więc mam całą jego historię przed oczami. Wszystkie naprawy jakie przeżył sprzęt to wymiana opon,klocków,filtrów i płynów.RAZ spalił się przerywacz kierunków. nic więcej nie wystąpiło!!!

Za tym motocyklem przemawia niesamowite dudnienie (szczegolnie na wydechach termigoni!) nieporównywalne z niczym innym,poza tym piękna - choc extremalnie sportowa- sylwetka i niesamowite odejscie.... piękny sprzęcior.

kiedyś jak będzie mnie stać to sobie taką zabawkę zakupie

 

a co do części to teraz w polsce można kupić wszystko do niej - nie rozumiem tych co nie moga nic znaleźć... chyba źle szukacie lub waszym handlarzom nie chce sie poswięcic chwili. w razie czego zapraszam do kozystania z naszych uslug - nie boimy sie niczego co ma 2 i 3 koła :icon_mrgreen:

pozdrawlaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasada na naszym forum, że najwięksi przeciwnicy włoszczyzny i ogólnie pojętej egzotyki mieli zazwyczaj do czynienia TYLKO z japonią i to w mocno ograniczonych ilościach. Ciekaw jestem ilu przeciwników Aprilli Mille, Ducati, Triumpha, Agusty miało okazję przejechać się nimi choćby testowo :)

 

jaka jest wartość takich postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem w "BIKE" (angielska prasa motocyklowa) jest tam taki dział gdzie opisują motocykle używane i czytałem o Mille... z tego co pamiętam jeśli o niezawodność chodzi to wypadła tam dobrze... tylko w Anglii nie wiedzieć czemu Mille nie ceni się za wysoko... ceny nawet niższe od TL1000R...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasada na naszym forum, że najwięksi przeciwnicy włoszczyzny i ogólnie pojętej egzotyki mieli zazwyczaj do czynienia TYLKO z japonią i to w mocno ograniczonych ilościach. Ciekaw jestem ilu przeciwników Aprilli Mille, Ducati, Triumpha, Agusty miało okazję przejechać się nimi choćby testowo :)

 

jaka jest wartość takich postów?

witam,i tu sie z Toba zgodze,był juz temat o kupnie Ducati i tamten temat zszedł w ta sama strone w która zmierza ten,czyli wymiane pogladów nie popartych praktyka tylko gdzies tam zasłyszanymi opowiesciami,obserwujac temat troche z boku takie mam wrazenie.a moze wina tej awaryjnosci o ktorej tyle tu pisze nie lezy po winie maszyn tylko człowieka i serwisowania motocykli.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...