Skocz do zawartości

Aprilia RSV 1000 Mille (RSV1000 ) plusy i minusy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

no i stało się! od niedzieli jestem szczęśliwym (jak nie najszczęśliwszym :wink: ) posiadaczem RSV :biggrin:

tu są fotki, jeszcze z podróży :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6631da375937e3f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e90912d225b2e267.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03185cb04857d7b7.html

:flesje:

 

ps. żeby nie było- ten koleś siedzący na niej to nie ja, tylko kumpel :biggrin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obi to jest model 2007? nie wydaje mi sie (powinna byc na ohlinsie) - no chyba ze z usa

 

 

 

hehe tutaj nawet sie przymierzales do mojej bylej :P :

 

http://forum.motocyklistow.pl/panowie-pomo...SV-t109862.html

 

 

 

 

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe słyszałem o tym, że była Twoja :bigrazz: miałeś na niej jakiąś glebę? bo coś było majstrowane przy prawej stronie :wink: co do mojej to jest to przejściówka między modelami, ale i tak jestem baardzo zadowolony :bigrazz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mialem gleby , jak ja bralem z salonu , to mialem wrazenie, ze miala glebe parkingowa na lewa strone

nie montuj do niej alarmu "meta" w mojej poskutkowalo to tym ze moto stalo kupe czasu w salonie , bo myslalem, ze wtryski padly (przy pewnych obrotach moto przechodzilo w tryb serwisowy) - jak alarm wywalilem wszystko wrocilo do normy ale wtedy juz zdecydowalem o sprzedarzy aprilki

btw nigdy juz nie kupie uzywanej wloszczyzny (te moto sa zbyt delikatne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a to dziwne, bo na bank miała jakiś ślizg na prawą stronę, chociaż po owiewkach nie było nic widać. Koleś twierdził, że to widocznie poprzedni właściciel (ponoć starszy pan z pod Wawy, który latał nią czasem na tor) :icon_razz: a do tego coś nierówno na zimnym silniku chodziła.

Dobrze zrobiłem kupując tą:)

ps. To już moja trzecia włoszczyzna i nigdy nie zamienię jej na jakąś japonię :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe starszy pan spod Wawy :D

mi tez sie wydawalo, ze lezala na lewej i prawej stronie ale raczej niegroznie - nie bylo problemow z trakcja (btw koles o tym wiedzial)

jesli chodzi o nierowna prace , to u mnie tych problemow nie miala - mechanicznie stan byl igla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie stałem się użytkownikiem motocykla z tytułu model '04...

Póki co nie mogę wiele powiedzieć bo jechałem na nim raptem pół godziny (opady śniegu ostatecznie zabiły moje próby zaprzyjaźnienia się ze sprzętem)

Wcześniej przejeździłem jakieś 10tyś km hornetem 600 i porównując moce tych moto to hornet=baranek, rsv1000=bestia (jeszcze trochę się jej boję). Już miałem okazje doznać uślizgu przy wyjściu z zakrętu ale bez problemu motocykl dał się opanować (w sumie moja wina: zimno na dworze strasznie a w dodatku niedogrzane po torowe opony które na zimno nie chcą współpracować)

Dźwigienka od zmiany kierunkowskazu nie w tym miejscu co trzeba. Jeśli robisz to odruchowo to zamiast kierunku używasz klaksona (mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu)

Przyzwyczaić się trzeba również do skrzyni biegów- kilka pierwszych razy sprawiło mi problem znalezienie luzu (stałem przed światłami i wrzucałem sobie jedynka, dwójka, jedynka, dwójka itd), ale to pół godzinki jazdy załatwiło sprawę.

Hamulec to też piękna sprawa- na dobrą sprawę wystarczy jeden, dwa palce do wytracania prędkości.

Pozycja nie jest taka straszna jak niektórzy o niej piszą... Motocykl raczej dla osób dość wysokich (ewentualnie z długimi nogami) bo mam 188cm wzrostu i tuptam na palcach.

Jak tylko zrobi się cieplej i minie trochę czasu to napiszę coś więcej o wrażeniach, awaryjności i kosztach serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się użytkownikiem motocykla z tytułu model '04...

Póki co nie mogę wiele powiedzieć bo jechałem na nim raptem pół godziny (opady śniegu ostatecznie zabiły moje próby zaprzyjaźnienia się ze sprzętem)

Wcześniej przejeździłem jakieś 10tyś km hornetem 600 i porównując moce tych moto to hornet=baranek, rsv1000=bestia (jeszcze trochę się jej boję). Już miałem okazje doznać uślizgu przy wyjściu z zakrętu ale bez problemu motocykl dał się opanować (w sumie moja wina: zimno na dworze strasznie a w dodatku niedogrzane po torowe opony które na zimno nie chcą współpracować)

Dźwigienka od zmiany kierunkowskazu nie w tym miejscu co trzeba. Jeśli robisz to odruchowo to zamiast kierunku używasz klaksona (mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu)

Przyzwyczaić się trzeba również do skrzyni biegów- kilka pierwszych razy sprawiło mi problem znalezienie luzu (stałem przed światłami i wrzucałem sobie jedynka, dwójka, jedynka, dwójka itd), ale to pół godzinki jazdy załatwiło sprawę.

Hamulec to też piękna sprawa- na dobrą sprawę wystarczy jeden, dwa palce do wytracania prędkości.

Pozycja nie jest taka straszna jak niektórzy o niej piszą... Motocykl raczej dla osób dość wysokich (ewentualnie z długimi nogami) bo mam 188cm wzrostu i tuptam na palcach.

Jak tylko zrobi się cieplej i minie trochę czasu to napiszę coś więcej o wrażeniach, awaryjności i kosztach serwisu.

 

 

 

ZAKOCHASZ SIĘ :wink: :biggrin: :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się w niej zakochałem dlatego jechałem po maszynkę aż 400 km.

 

Fotki niedługo wrzucę ale niestety jej wygląd wymaga troszeczkę wkładu - miała delikatnego szlifa.

 

Wszystkim kupującym radzę odłożenie kasy na amor skrętu bo sprzęt wręcz sam idzie na koło a przy lądowaniu na naszych dziurawych drogach pełnych kolein można się zdziwić. Przejechałem nią zaledwie 200km a już mi dwa razy zatrzepotało kierą. Amorek w drodze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Motocykl raczej dla osób dość wysokich (ewentualnie z długimi nogami) bo mam 188cm wzrostu i tuptam na palcach.

 

 

hehe, ja też tuptam na palcach a mam 172cm wysokości ;-)

 

 

A co to za dziurki koło lampy?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...b04857d7b7.html

Edytowane przez gacurro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że pozornie bardzo małe grono właścicieli RSV wcale takie małe nie jest :) Ja również ostatnio postanowiłem przesiąść się z japoni na włoszczyzne :)

 

A co do tuptania to należy ustawić sobie tylny zawias wtedy każdy ma jak chce :) Ja mam 185cm i ustawiłem tak żeby było wygodnie i bez tuptania :)

Edytowane przez CzarnyK1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...