Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz.. jeżeli szukasz taniej emki to nie licz na to, ze bedzie 80% oryginalna. to nie te czasy. z drugiej strony zastanow sie dobrze, czy bedzie cie stac na wszystkie czesci i remonty bo cos czuje, ze chcesz kupic szybko sprzet, szybko go zrobic i jeszcze szybciej jezdzic.

 

oczywiscie, to twoja sprawa... ale nie warto porywac sie z motyka na ksiezyc.

Kolejne-jAK podoba wam sie mój avek?

jest miodny ;)

mieniajcie klawiatury bo szykuje sie wreszcie coś bardzo sensownego.

co masz na mysli?

ta niebieska wygląda sensownie

wygladac moze ;) nie wiem, nie bylam przy jej remoncie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jak bym trafił w 80% oryginalna emkę to bym się cieszył bardzo ale jak widziałaś sama jakie emki sprzedają w jakim stanie i w jakiej cenie do tego bez papierów a co do pospiechu to mi się nie spieszy jak trafie jakaś ładna emkę to sobie kupie i będę powoli remontował a dokładnie a co do prędkości mi się nie spieszy chyba ze mnie policja goni bo nie mam prawka na "A" tylko B C he he a o kasę się nie boj mam na remont starczy i jeszcze trochę zostanie na paliwo :-) pozdro Mariusz

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem rozumiem czemu zasypałeś to forum taką masą rewelacji prosto z gogli ;]

Ja też teskniłem i od razu kilka pytan. Gdzie jest kurde granat?

Za co dostał ostrzeżenie?

Kolejne-jAK podoba wam sie mój avek?

Był tu cały czas a chyba po to dostałem bana żeby nie ranił delikatnych uczuc religijnych ;]

Cóż-jaka wiara takie uczucia .

HIUS- Według mnie 0,15 gęstego . Ale w serwisowce jest trochę inaczej. Mogę sie mylić - u mnie takie było najprzyjemniejsze.

GaCuś - Wieczorkiem dostaniesz wymiary, ale powiedz mi słonko drogie, na co ci ta wiedza?

Do wszystkich wielbicieli motórów radzieckich- Zmieniajcie klawiatury bo szykuje sie wreszcie coś bardzo sensownego.

Dzikusko- ta niebieska wygląda sensownie

letek - jak postępy?

Muuuaaaaa i pewnie do następnego bana ;P

 

 

A witam już mi sie cniło

Granat haruje ciężko, codziennie dzwonię do niego i gawędzimy tak około 30 min ma się dobże będzie żył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Gacku.. to prince w 2 osobach :D

 

btw. czy kto kolwiek wie, co sie stalo ze strona ataman.junak? byla tam cala ksiazka A.Cichowskiego naprawa motocykli.

 

Goska

 

Niestety trzymal to na bezplatnym serwerze i go wy...lili po jakims dlugim czasie.

Zawsze tak robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zmierzysz?

Odwrócisz wejściem na linkę do dołu i zamyka gdy zgrzew na pływaku jest w jednym poziomie z przylgnią pokrywki komory pływakowej (odlewem korpusu). Tyle teoria. W praktyce te gaźniki to mordęga.

Dobry dżołk. :wink: Myśle że od długopisów bedą ok :bigrazz:

Dla MOC'a zapewne.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zmierzysz?

Odwrócisz wejściem na linkę do dołu i zamyka gdy zgrzew na pływaku jest w jednym poziomie z przylgnią pokrywki komory pływakowej (odlewem korpusu). Tyle teoria. W praktyce te gaźniki to mordęga.

 

 

To katorga jakaś morduje się z tym już poł roku. Chyba wróce do starych mam jakieś w niezłym stanie.

P.s Dzięki za rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...