Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu stałem i rozmawiałem z kumplem o jego emie.

Podchodzą dwóch jegomościów no i zaczynaja swoje wywody. Ładny iż.

Panie jaki iż!! Aaa to chyba junak bedzie.

To hasło kompletnie mnie położyło. Nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt że byli to goście w wieku gdzie za ich czasów królowały takie sprzetu jak Junak a gdzie niegdzie emki.

Więc w tym wypadku Junak 650 przejdzie bez problemu. :wink:

W polsce marka IŻ jest najbardziej znaną (co nie znaczy rozpoznawaną) marką motocykla. Śmiem twierdzić, że nawet BMW i harley nie są tak kojażone z jednośladami. W młodości ci panowie z rozmowy powyżej mogli tylko śnić o takim IŻu, oni dosiadali co najwyżej WSK 175. Takie były czasy i realia, że luksusem była nówka Iż-49 lub 56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W młodości ci panowie z rozmowy powyżej mogli tylko śnić o takim IŻu, oni dosiadali co najwyżej WSK 175. Takie były czasy i realia, że luksusem była nówka Iż-49 lub 56.

Możliwe że tak. Fakt kiedyś powyżej WSki to było coś. No ale żeby nie odróżniać wyglądu Junaka nawet od IŻa, przecież kiedyś na ulicach było tego jak mrówków i nie sposób było pomylić się. ;)

Nie wiem może ja nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że tak. Fakt kiedyś powyżej WSki to było coś. No ale żeby nie odróżniać wyglądu Junaka nawet od IŻa, przecież kiedyś na ulicach było tego jak mrówków i nie sposób było pomylić się. :)

Nie wiem może ja nie rozumiem.

Jak byłem dzieciakiem to szczytem marzeń był rower BMX . Prawie cała produkcja szła na eksport . A to co jeździło to wigry ( w kilku odmianach ) ,pelikany ,uniwersle ,ukrainy i inne. I nie wnikało się jaki rower akurat był do jazdy . Nikt się nie podniecał nazewnictwem -ważne ze miał dwa koła i jechał .

Coś do tematu :

http://moto.allegro.pl/item333443654_papka_stara.html

Ale w opisie już jest lepiej .

http://moto.allegro.pl/item330395071_akumu..._dniepr_mw.html

"Tej akumulatory osobyscze montuję do swoje motocykly po remoncie." -Osobysycze uważam ze Włosi to mają motocykly <rotfl> No co -włoskiego sie z neta się uczę ;P

http://moto.allegro.pl/item333413419_dniep...ocznik_58_.html - Ale gościowy zal sprzedawać takiego cudeńka .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item327503518_m_72_boxer.html

"zadnej czesci od kaski wszystko orginal emka male braki " - te małe braki to jak odkręci zbiornik ,licznik i głowice od kaski?

Nie mam nic przeciwko żenieniu części od kaśki do emki i pewnie znalazło by się ich w tym motocyklu dużo więcej. Nie w tym rzecz . Ale jak w opisie gość piesze jak to jest bardziej papieskim niż papież a na foto takie doloty z gumy harmonijkowatej , że żal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam drobne czesci do MZ TS 150 (np nowy bak, uzywany bak, drobne silnikowe), rame do Simsona Sporta, wnetrze skrzyni do Sporta, drobne silnikowe do MZ ETZ 150, bak do Jawy 353, silnik Sachs "setke" przedwojenny (niekompletny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M702990

 

A gang na tym tlumiku musi byc zajebisty :flesje: tlumik to chyba od c360 czy tam c330 ? ^^

 

Tłumik pochodzi z Kanta (125p). Widziałem już kiedyś taki patent (znajomy kupił Junaka z takim tłumikiem "prydrutowanym" do ramy....);

Ale - apropo tłumików, to najlepsza była CZ350 z tłumikami.............od Fergusona :icon_razz: (zdjęć niestety nie mam - a szkoda); Jak wiadomo, ten traktor ma na końcach tłumików takie klapki na zawiasie, które uchylają się pod wpływem wylatujących spalin. Wyobraźcie sobie jak komicznie to wyglądało - przy chodzącej "na przemian" na wolnych obrotach CZ............. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takowe pytanko i jak by to wyglądało??

- powiedzmy pan z Ukrainy przejeźdza na motocyklu przez granice, ma przeglad i wszystko, w Polsce sprzedaje np. mnie motocykl, ma on do tego prawo??

czyli jeżeli ja kupie od tego pana motocykl, to ja go muszę oclić, zrobić przegląd, przetłumaczyć dowód. Czy istnieje taka możliwość zarejestrowania moto?? Bo chodzi mi coś po głowie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takowe pytanko i jak by to wyglądało??

- powiedzmy pan z Ukrainy przejeźdza na motocyklu przez granice, ma przeglad i wszystko, w Polsce sprzedaje np. mnie motocykl, ma on do tego prawo??

czyli jeżeli ja kupie od tego pana motocykl, to ja go muszę oclić, zrobić przegląd, przetłumaczyć dowód. Czy istnieje taka możliwość zarejestrowania moto?? Bo chodzi mi coś po głowie;p

Kupując od tego pana motocykl odpowiadasz za paserstwo. Jak już wielokrotnie pisałem, pojazd sprowadzany spoza unii MUSI!!! zostać zgłoszony do odprawy celnej na granicy. Poczytaj odpowiednie paragrafy, w szczególności Art. 86. § 1 i 5 oraz Art. 90. § 1 KKS ( http://www.abc.com.pl/serwis/du/1999/0930.htm ) zanim dalej będziesz kombinował zupełnie bez sensu. A wystarczy by ten pan, co ma ci motocykl sprzedać, zgłosił na granicy celnikowi chęć oclenia towaru w postaci motocykla, zrobił to, a następnie sprzedał go tobie z wszystkimi papierami. Rozumiem, że sam nie masz chęci jechać na Ukrainę, ale ten pan może zrobić to też za ciebie (jesli dasz mu pisemne upoważnienie i pieniadze na koszty oclenia). Trochę tylko chęci i mniej bojaźni ze strony dostawcy a formalności będą dopięte i nie będziesz się bał, że za głupi motocykl zrobią z ciebie przestępcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...