Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat sytuacja wygląda tak że motocykl został sprowadzony do hajnówki, kupił go następnie pan X, umowa z ruskim, a ja już spisuje z Polakiem czyli z panem X, ja nie mam zamiaru nic kręcić tylko szukam wyjścia z sytuacji, gdyż cena jest przystępna. Więc nie ja jestem paserem. Jakieś pomysły dalej? napewno Ukraińca się nie dorwie już, jedynie właścicielem jest pan X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sytuacja wygląda tak że motocykl został sprowadzony do hajnówki, kupił go następnie pan X, umowa z ruskim, a ja już spisuje z Polakiem czyli z panem X, ja nie mam zamiaru nic kręcić tylko szukam wyjścia z sytuacji, gdyż cena jest przystępna. Więc nie ja jestem paserem. Jakieś pomysły dalej? napewno Ukraińca się nie dorwie już, jedynie właścicielem jest pan X.

Akurat w kwesti formalnej, czy jesteś czy nie paserem, to się grubo mylisz. Nie ma znaczenia czy kupiłeś w dobrej wierze czy z premedytacją, jak by co i tak będziesz odpowiadać. Z przedstawionej sytuacji nie ma żadnego czystego wyjścia. Możesz co najwyżej załatwiać "lewe" papiery. No chyba, że pan X wyjedzie jeszcze raz na Ukrainę i zgłosi na granicy towar do oclenia. Ewentualnie przez zasiedzenie lub jako zabytek, ale to już twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na umowie pisze jak wół : sprzedający oświadcza że pojazd jest wolny od wad prawnych.

 

Zobaczymy, sprzedający mówi że może oclić, ale widzę że temat śmierdzi, no cóż trza szukać dalej:) Dzięki HD1940

 

Kiedyś funkcjonowało powiedzenie: "Na płocie z nieheblowanych desek napisano dupa. Chciałem pogłaskać a wbiła się dżazga. Czy to na pewno była dupa?" Jak będziesz wierzył we wszystko co napisano to zostaniesz rzecznikiem prasowym. Wierz mi ale z prawnego punktu widzenia ta sprawa śmierdzi. A jeśli sprzedający twierdzi, że można oclić to niech to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl został sprowadzony do Hajnówki, kupił go następnie pan X, umowa z ruskim, a

Jeżeli myśle o tym kolesiu co piszesz to powiem tak.

Znajomu kupił od niego emke i była taka sama sytuacja z papierami jak u Ciebie. Na dzień dzisiejszy eme stoi na białych blachach. Z tego co wiem to nie było z tym większego problemu.

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna kupic na bajzlu orginalne stacyjki do kasi nówki za stosunkowo nie wielka kase-ok. 70-100zł wiec pewnie i tak kazdy lajkonik włozy od stara bo tansza!Luuudzie przeciez juz wiele razy powtarzałem ze jak ktos nie ma kasy niech kupi japonie a nie ruska, lepienie bałwana z kupy nie ma sensu, jak masz rusa to wkładasz orginalne czesci albo nie masz rusa tylko kupe lepiej lub gorzej wystrugana:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny, jakby w rusku takie zrobił to na pewno by lepiej chodził:-)

Były takie konstrukcie fabryczne . Ale odrzutników nadal potrzebowały ;P

http://www.allegro.pl/item342035709_opona_...l_iz_junak.html

Szaleństwo .

http://www.allegro.pl/item342658384_m72_k7...zy_silnika.html

A to taki dziwny pomysł z ta cenę ale cóż .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat mam 2 sztuki nowych stacyjek od kachy:) więc nie mów głupotek:P powiem tyle, nie wszystko oryginalne było bardzo dobre jakościowe, ja wypieprzyłem regler mechaniczny, mam elektronika ukrytego w puszce, stacyjka od kachy działa na zasadzie przepływu prądu przez blaszki, które są dociskane sprężyną, wszystko nadomiar na wierzchu itp. Ze stacyjkami już troszke powalczłem, w czerwonej kaśce nie miałem niby problemu ale po co losować?? jak robić to raz a pożonnie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...