Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Chyba kolejny fanatyk-miłoścnik procesu piaskowania. Tzw. Piaskowy ludek. Ale cena dobra jak za taki zestaw jesli po prawdziwym szlifie i państwowy tłok...no i ta glowica też jest swoje warta bo gwint wygłada spoko...

W tej chwili można dokupić taki "gar z tłokiem" współczesnej produkcji - Almot chyba oferuje takie zamienniki w przyzwoitej cenie......

Także nie ma sie co napalać na "dawną produkcję"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item330638578_m_72_1...0_oryginal.html

Wizualnie to ładna, ale za taka kase to powinna być na białych blachach a nie pier.. sie jeszcze z rejestracją. :wink:

Poza tym to kompilacja części z M72, K750 (lampki), Urala (chyba gondola wózka, koła), Dniepra (skrzynia biegów) i niby niemieckiego koloru czyli sprzęt dla bogatego jelenia. To ja wolę coś takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=331167513

To przynajmniej jest prawdziwy oryginalny motocykl wojskowy :lalag: :clap: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam zbeszczeszczoną rame +papierki do cZ 250 nie mam ubezpieczenia ostatni przeglad 97 brak umów z gościem na papierze posiadam tez wiele części do cZ 250 i jawy ts kontakt gg590128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssu kolejna lipa????

mam pomysła ale to za chwile

Nie lipa . Po prostu przesada z ceną. I to spora. Najłatwiej wytykać części -że to było nie tak i tamto. A liczą sie powody dlaczego coś zostało zastosowane. Koła urala różnią sie od emkowskch łożyskami i ruscy nie zmienili łożyskowania dlatego żeby odróżnić emkę od urala tylko po to żeby łożyskowanie było lepsze . Podobnie z głową ,zastosowano skrzynie biegów i światło tylne ze stopem . Cena nieadekwatna i opis przekręciarski - motocykl zewnętrznie zrobiony na 4 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a to co Powiesz na to ? :notworthy:

Wiosna idzie,ludzią odpier... na całego :eek:

http://moto.allegro.pl/item330135471_dniep...elkopolska.html

Ten motór już w zimie był na Allegro - i też go nikt nie chciał.....

A szkoda.......wszak Junak 650 nie trafia się codziennie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motór już w zimie był na Allegro - i też go nikt nie chciał.....

A szkoda.......wszak Junak 650 nie trafia się codziennie :biggrin:

Prototyp czy ki ch...? Ale sfilmowany gość,nie? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu stałem i rozmawiałem z kumplem o jego emie.

Podchodzą dwóch jegomościów no i zaczynaja swoje wywody. Ładny iż.

Panie jaki iż!! Aaa to chyba junak bedzie.

To hasło kompletnie mnie położyło. Nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt że byli to goście w wieku gdzie za ich czasów królowały takie sprzetu jak Junak a gdzie niegdzie emki.

Więc w tym wypadku Junak 650 przejdzie bez problemu. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...