Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item354511907_harle...vidson_wla.html

Nie werchowina ale Gackowi pewnie sie spodoba :notworthy:

Haa najpiękniejszt i tak jest Wierchowina :icon_twisted: a nie jakiś kaszalot z silnikiem WLki.

 

http://moto.allegro.pl/item355723502_ladna_ema.html

Aukcja cyklu jak powiedzieć żeby nie powiedzieć .Przednie zawieszenie dniepra ,Silnik ze skrzynią jest od kachy a dyfer to kombinacja dniepra ze starym uralem i najbardziej żałosna metoda obniżenia przedniego błotnika ( siłowa ). Mam nadzieję że tylne siodło katapultowało twórcę opisu aukcji :notworthy:

No co ty chcesz przecież motor robiony dla SIEBIE :icon_razz:

 

 

Paolo co sie dzieje??

 

http://moto.allegro.pl/item354901839_junak...na_swiecie.html

"junak jedyny taki na swiecie" - i dzięki ci za to że tylko jeden ;]

Widziałem tego "Junaka" na bajzlu w Łodzi i powiem że motor dość przyzwicie zrobiony, nie przerobiony. Jedynie z Junak jest silnik i bedny reszta to dzieło kolesia. Widziałem go 3 lata temu, a do dziś nie może sprzedać. :flesje:

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce sie odezwą ^^

Partyzantka> podchody>obce konto>i znajomy motocykl ;P

......konto nie obce tylko moje - a własciwie mojej matki :) (moje osobiste zostało chwilowo zablokowane...........................zapomniało się zapłacić prowizję... ;) );

 

Przepraszam ja nie w temacie, Paolo, to twoja maszyna?

Tak - moja.........................

 

Paolo co sie dzieje??

 

Nic się nie dzieje....................po prostu wystawiłem motocykl na sprzedaż.......................

Jak to u mnie bywa - jest pewien plan do wykonania (nowy pomysł znaczy się) - i ów pomysł wymaga nakładów finansowych.........

Po prostu będę potrzebował kasy na bazę z kwitem do budowy motocykla...........................i przez to muszę się wyzbyć obecnego (oraz dwóch innych, które posiadam....................................ale Jawy jak narazie nie oddam!);

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo kupuje japonie!!!!Paolo kupuje japonie! :notworthy:

Baaaardzo śmieszne :( :evil:

Jak narazie nie mogę mówić nic o planach - bo "naj sam pierw" muszę sprzedac ruska...............

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli - to wtedy będę mógł coś dalej działać.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo kupuje japonie!!!!Paolo kupuje japonie! :buttrock:

xDD . Pewnie wstydzi się przyznać. Paolo co to będzie ? Dużo plastiku bo masz wstręt do blach? ^^

http://moto.allegro.pl/item351497453_nuszk...motorynka_.html

masakra!!wtórny analfabetyzm!!Prince co ty na to?

Niezły :banghead: A tu kolejny absolwent tej samej szkoły http://moto.allegro.pl/item358710875_m_72_...m_jak_nowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Pana od emki maila, zobaczcie sami:

 

Ja: W Jakim stopniu Motocykl jest oryginalny.

Pan od emki: oprocz silnika , skrzyni biegów , i paru drobnych detali , typu regulator napięcia , instalacja , żarówki ? to oryginalna mka ,

Ja: Jak oryginalny Motocykl może mieć inny silnik i skrzynie?

Pan od emki: a weż się durniu pie*dol , nie widzisz na zdjęciach , czy gdzieś pisze że oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Pana od emki maila, zobaczcie sami:

 

Ja: W Jakim stopniu Motocykl jest oryginalny.

Pan od emki: oprocz silnika , skrzyni biegów , i paru drobnych detali , typu regulator napięcia , instalacja , żarówki ? to oryginalna mka ,

Ja: Jak oryginalny Motocykl może mieć inny silnik i skrzynie?

Pan od emki: a weż się durniu pie*dol , nie widzisz na zdjęciach , czy gdzieś pisze że oryginał

Pan od emki to pan buc . Nie jestem jakimś zagorzałym miłośnikiem "ordżinałów" ale to jest kundel przez duże K a pan od emki jest Łowcą jeleni przez duże B .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Pana od emki maila, zobaczcie sami:

 

Ja: W Jakim stopniu Motocykl jest oryginalny.

Pan od emki: oprocz silnika , skrzyni biegów , i paru drobnych detali , typu regulator napięcia , instalacja , żarówki ? to oryginalna mka ,

Ja: Jak oryginalny Motocykl może mieć inny silnik i skrzynie?

Pan od emki: a weż się durniu pie*dol , nie widzisz na zdjęciach , czy gdzieś pisze że oryginał

Trzeba zgłosic naruszenie zasad alledrogo i po sprawie, aukcja zdjeta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...