Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z nudów wyciagnołem i dokonczyłem mojego komara3 zadna rewelacja, zrobiłem kilka kursów pod blokiem, zjeb....somsiadke co zaczeła sie burzyc, ale trzeba było widziec jak zywo reagowali gówniarze, oczywiscie telefony w rekach i cyk-cyk a starsi przechodzili z takim fajnym usmiechem:-)I oto chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie,ze oto chodzi:D U mnie jest podobnie bo mam chyba najładniejszego komarka w okolicy i jest zupełnie podobnie jak nim wyjadę:) Dzieci z gimnazjum to sie tylko pytają za ile im go sprzedam,a ja mówie nigdy!! hehe Nawet kiedyś był najszybszy,ale teraz już nie jest na chodzie bo remontowałem mu silnik w zimie i mam totalnie rozkopany zapłon,który muszę ustawić od zera:( Ostatni się męczyłem z nim 3 godziny i wykrzesałem tylko jedną iskre...a tak poza tym to wszystko w komarku jest funkielnówka:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komar jest bardzo wdziecznym insektem do reaktywacji, bo 1)tani-za 150zł wyrwie sie go z papierami 2)czesci jest od cholery nowych i urzywanych w bardzo dobrych cenach, 3)uczy pokory i daje przedsmak remontu powaznych pojazdów 4)daje niesamowita frajde podczas wypasu na asfalcie 5)bardzo mało pali 6)dale duze mozliwosci tuningu :-)A jak ktos sie załamie przy komarze to niech sobie da spokój z weteranami dlatego bym polecał taki bajer wszystkim poczatkujacym:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym w Krakowie pod Galerią Krakowską odbył się zlot motocykli HD. Przy okazji wystawy w środku. Wszystko to oczywiście była reklama marki wiec były i nowe salonowe propozycje. Naprawdę pełen zapału wybrałem sie pooglądać podpatrzyć jakieś szczegóły/rozwiązania. I co ? Ano obok motocykli jeżdżących marki HD - Ludzie przechodzili tak zerknęli jedna fotka i dalej. To samo z innymi współczesnymi markami. K750 z wozem cywilne ( naprawdę nie jakieś szczególne) oblegana , obfotografowywana ze wszystkich stron. Właściciel kontakotowny, miły gość zupełnie nie zadzierający nosa. Klu ?Nie chce przez to powiedzieć, że jak "Lans" to HD najmniej się obecnie do tego nadaje. Ale chrom stał sie już tak pospolity, że nawet wierchowiny ludzi bardziej ciekawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CZ350 to weteran? Lata osiemdziesiąte. Ale stylizacyjnie to chyba prechistoria :icon_razz:

 

Byłem w kwietniu na zlocie w górach Sowich (800km wsio). Najlpesze było zdziwnienie ludzi:

 

Raz gdzieś pod jakąś zaporą zostawilismy motocykle. Jacyś goście " patrz! na żywieckich blachach to tu dojechało!"

 

Drugi raz na stacji paliw koło Kłodzka. Ludzie sie gapili z kilku metrów jakbym był z marsa. Nie widzieli motocykla chyba nigdy. A ja leje normalnie paliwo. Mieszanka... Jeszcze przyszpanowałem. Znaczy zapaliłem moto i przed odjazdem zakopciłem ich. MGŁA :biggrin: I jeden.... Dwa... Trzy... Odjazd ze stacji...

 

Weteran to skazanie na samotność. Wszyscy w okolicy mają nowsze i szybsze sprzęty. Więc latam sam. Panie Boże wybacz mi że truje środowisko naturalne silnikiem 2T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weteran to skazanie na samotność.....

 

A w życiu !!! Sam to jesteś na współcześniaku, na weteranie każden jeden ludź się obejży, zapyta, powspomina :)

Weteraństwo to baaaardzo towarzyskie zajęcie :)

Posdrufki

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelny filozof ja tez śmigam na 2T maszynie;) Rok 1978, konstrukcja ramy pochodzi z roku 1972 a silnika z 74;) Swoja maszyne jednak troche przerobiłem tak zeby usunać kilka niedogodnosci, oryginałem nie da sie jeździć przy dzisiejszych przepisach drogowych;] Prądnica 6V 60W i światła non stop to zabujstwo dla akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginałem nie da sie jeździć przy dzisiejszych przepisach drogowych;] Prądnica 6V 60W i światła non stop to zabujstwo dla akumulatora.

 

Witaj WueSKa

Eeeee, cóś kręcisz, a co powiesz na Junakowe 6V i 45W ?! I się śmiga :bigrazz:

Posdrufki

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, dla wueski to sprzet do codziennego jezdzenia ( jezeli nie jedyny srodek lokomocji ) wiec sytuacja troszke inna niz twoja :biggrin:

To co nie byloby problemem w trasie, podczas krecenia sie po miescie moze po prostu nie dawac rady.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...