Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dzis rój bzyków, grupa motocyklistów na Jankach, Avo, i jeszcze jakis weteranach, jak to fajnie i dostojnie wygladało, predkosc przelotowa 60 i pych pych pych:-)a nie idiotyczne szalenie i wycie wysokoobrotowych silników

 

Bo MoTóR jest z Nimi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kolumna wetreanów prezentuje sie za*eb.. robi piorunujace wrazenie..moja przygoda z ruskiem zaczęła sie własnie od przejazdu przez wioskekolumny 10 rusków.. ziemia dudniała a a terkot rozgrzanych bokserów słyszalny był juz z daleka . to było to.. cięzka alrtyleria normalnie;)...no kocham wte maszynki:)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze powiedzieć ze niebywała przyjemnosc sprawia mi jazda z moim kolegą :bigrazz: On ma TS 150 ja TS 250. Razem obok siebie na jednym pasie z predkoscia około 60km/h. Świetnie to wyglada.

 

Co do weteranó najlepiej dlamnie prezentuja sie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widziałem dzis rój bzyków, grupa motocyklistów na Jankach, Avo, i jeszcze jakis weteranach, jak to fajnie i dostojnie wygladało, predkosc przelotowa 60 i pych pych pych:-)a nie idiotyczne szalenie i wycie wysokoobrotowych silników

 

 

No właśnie....

Użytkuję Junak na co dzień i jedyne obcowanie z innymi motocyklistami z mojego miasta polega na szybkiej wymianie kilku zdań na światłach pod skrzyżowaniem lub rozmowa na parkingu.

Nawet głupia przejażdżka "wokół komina" odpada, bo moja prędkość, to połowa tego z jaką poruszają się "japońce". Były próby zorganizowania grupy weteranów na wspólne wypady, ale poległy. Odnoszę wrażenie, że weterany w Łodzi wyginęły lub zaległy w swoich mauzoleach. Znam osobiście kilka, a "nieosobiście" kilkanaście osób szczycących się posiadaniem motocykli zabytkowych. Żadna z nich (z różnych względów) nimi nie jeździ.

Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazde weteranem traktuje jako przyjemnosc, ale tylko kiedy jest piekna niedzielna pogoda :) Jesli chodzi o uztykowanie codzienne to niestety te sprzety sa za stare aby je gonic na codzien, i pilowac do utraty tchu, bo inaczej bedzie sie zawalidroga na drodze. Wybor dla mnie prosty 20 konikow od swieta a 150 na codzien...

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to chyba trzeba traktowac, oldtimerami sie delektowac, a japonce katowac:-)

A kolego Wueska, takich kolesi co jezdza obok siebie i blokuja cały pas to ja spycham delikatnie zdeżakiem mojej ciezarówki do rowu, ale delikatnie bo teraz ciezarówki to gówno z plastiku, nie to co kiedys chromowo-molibdenowy niezniszczalny zdeżak Stara:-)ech, sie rozmarzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git:-)w ogóle zauwazyłem ze wszelkie poruszanie sie po drogach to szalenstwo, jak jezdze utarta sciezka dzien w dzien to widze co sie dzieje na drogach i powiem wam ze jak zaczeło padac i skoki cisnienia biegały po drogach to liczba wypadków z zera wskoczyła na 7tygodniowo , wiec rada!!!!!!!Nie wyjezdzajcie kiedy sie chmurzy i spada cisnienie, ludzie za fajera głupieja, powaznie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Szanowałbym może bardziej gdybyś pisał w języku polskim, nie dał się wyprowadzić z równowagi jednym zdaniem i pisał o czymś o czym masz pojecie. Jak na razie napisałeś o tym co jest Twoją religią. A ja nie przepadam za religia a zwłaszcza jak ktoś łączy przedmioty z religią . Jakieś banialuki o tym że japonia jest zła . No jasne Polscy inżynierowie zrobili junaka i jest o niebo lepszy od R1? W czym? W tym że stać cię na junaka a nie stać na japończyka ? Czy w tym że ograniczyli moc do 17koników odpowiadającym Twojemu ilorazowi inteligencji wyraźnie widocznej w pisanych postach ? Dzikuska mnie prosiła i dlatego nie będę kontynuował dyskusji z argumentacją na którą prosisz żeby zwrócić uwagę...

Doprawdy bawi mnie i za razem wielce ciekawi. Skąd o mnie wiesz tyle rzeczy? Skąd wiesz na co mnie stać, a na co nie? Wielce intrygujące. Po wtóre, skąd wiesz jaki mam iloraz inteligencji? Widzę, że łatwo Ci przychodzi obrażanie i ocenianie innych. I Skąd wiesz o czym mam pojęcie, a o czym nie. Możliwe że nie uwierzysz, ale obroniłem na 5 pracę magisterską dotyczącą motocykli zabytkowych. - Jednak skoro wiesz lepiej o czym mam pojęcie to jakież mam prawo moralne polemizować.

Doprawdy tą wypowiedzią gloryfikujesz się intelektulanie, świadczy ona o Twoim wysokim poziomie argumentacji jak i szerokim kontekscie postrzegania rzeczywistości.

Napisz o mnie proszę coś jeszcze, gdyż jestem bardzo ciekaw czegóż jeszcze mogę się o sobie dowiedzieć.

 

Poza tym naturalnie tego typu osoba która osiągnęła wyżyny intelektulane jak w zacytowanej wypowiedzi nie jest mnie w stanie mnie w żaden sposób obrazić. Jednakże ciekawi mnie dlaczego moderacja forum, jest na tak niskim poziomie, że toleruje próby obrażania innych forumowiczów zacytowaną przezemnie wypowiedzią. Czyżby podwójne standardy moralne? Faworyzowanym forumowiczom wolno więcej? Moim zdaniem osoby które tolerują wg znajomości takie wypowiedzi nie powinny pełnić funkcji moderatora. Ale możliwe, że się mylę.

 

Pozdrawiam wszytkich serdecznie, a szczgólnie Princa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...