Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jak już ją tak chcecie swatać.To najpierw by tak zapytać o wzrost,wagę,kasę jaką by chciała wydać itp. Paolo350-markę BMW stanowczo odradzam bo nie wykonuje ona już od wielu lat motocykli w jedynie słusznym zielonym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak już ją tak chcecie swatać.To najpierw by tak zapytać o wzrost,wagę,kasę jaką by chciała wydać itp. Paolo350-markę BMW stanowczo odradzam bo nie wykonuje ona już od wielu lat motocykli w jedynie słusznym zielonym kolorze.

 

 

a pozwolicie ze sama o tym zadecyduje?;)

 

prince- daj sobie siana z tymi kolorami bo stalo sie to nudne :)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Bandita i powiem szczerze że mam mieszane uczucia... Niby moto ładne- z wyglądu dla mnie naprawde ideał- nie mam sie do czego przyczepić, ale jak czytam forum i oglądam foty np. odrestaurowanych Jaw, Junaków czy Rusków to żałuje że ja nie jestem w trakcie remontu jakiegoś sprzęta, bo dnia tego pierwszego odpalenia nie da sie porównać z niczym, żaden współczesny motocykl nie jest w stanie dać tyle radości :icon_twisted: Na pewno moim następnym sprzętem będzie coś starego, jakaś padlina którą sam wskrzesze do świata żywych, ale Bandziora nie sprzedam, potrzebuje też szybkiego, zawsze sprawnego motocykla którym moge bezstresowo pokonywać setki kilometrów :icon_twisted: Ale na pewno serce mi mocniej zabije gdy natkne sie na starą SHLke czy Junaka w szopie wujka niż na Hajabuse w komisie :)

Pozdrawiam :D

 

 

P.S. Tak w ogóle o co Wy sie kłócicie? :wink:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Tak w ogóle o co Wy sie kłócicie? :)

 

temat zboczyl z toru, gdy ludziska zaczely komentowac moje podejscie do japoni.

 

a bartek, bo zapomne- gdy wygram to co ty stawiasz? :D

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Bandita i powiem szczerze że mam mieszane uczucia... Niby moto ładne- z wyglądu dla mnie naprawde ideał- nie mam sie do czego przyczepić, ale jak czytam forum i oglądam foty np. odrestaurowanych Jaw, Junaków czy Rusków to żałuje że ja nie jestem w trakcie remontu jakiegoś sprzęta, bo dnia tego pierwszego odpalenia nie da sie porównać z niczym, żaden współczesny motocykl nie jest w stanie dać tyle radości :) Na pewno moim następnym sprzętem będzie coś starego, jakaś padlina którą sam wskrzesze do świata żywych, ale Bandziora nie sprzedam, potrzebuje też szybkiego, zawsze sprawnego motocykla którym moge bezstresowo pokonywać setki kilometrów :) Ale na pewno serce mi mocniej zabije gdy natkne sie na starą SHLke czy Junaka w szopie wujka niż na Hajabuse w komisie :D

Pozdrawiam :flesje:

P.S. Tak w ogóle o co Wy sie kłócicie? :)

 

Prawidłowe podejście do sprawy - fajnie, że chcesz kupić coś "starszego" - a inny motocykl do jazdy na codzień też warto mieć. Jednym słowem - zmierzasz w słusznym kierunku;

Ps;

Kłótnia - mam nadzieję - jest już zakończona - co prawda nie wiem kto wygrał, ale jakie to ma znaczenie :biggrin:

Jedna i druga strona usłyszała kilka argumentów odnośnie jednych i drugich motocykli - pozostaje jedynie mieć nadzieję, że wszyscy sobie je przemyślą i wyciągną odpowiednie dla siebie wnioski;;;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bartek, bo zapomne- gdy wygram to co ty stawiasz? smile.gif

 

No cóż Gośka, szczerze to nie wróże ci wygranej ale gdybym się jednak mylił i za parę latek w twoim garażu nie stało by nic współczesnego to ... a co byś chciała;>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartku zaklad polegal na tym, ze jezeli sie "zlamie" i kupie japonca (o to sie spieramy!) to ja ci krate stawiam a nie o to ze kiedys kupie cos nowego- nigdzie tak nie napisalam ze tego nie zrobie- moim celem jest m.in H-D heritage springer czy dyna low rider... ;) sila rzeczy- sa "swierze"

 

a ja sie musze zastanowic.. ;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech ci będzie że japonia tylko wchodzi w grę... (parę lat temu wszystko co świeże było przeze mnie katalogowane jako japonia) ale harcka można traktować jako taką żywą skamielinę która nie wiadomo w jaki sposób przetrwała do dzisiejszych czasów...

 

moja propozycja co do nagrody dla ciebie: przewiozę cię jakimś naprawdę leciwym sprzętem (akurat te kilka latek wystarczy na doprowadzenie ich do stanu używalności;) )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa stoi. :biggrin:

-jezdzimy tyle co rownowazy sie z cena kraty.

wyjdzie ok 24l (zakladajac ze paliwo w sezonie bedzie kosztowac 4zl... chodz niewiadomo ile bedzie benzyna kosztowac za te 5lat...)

:bigrazz:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "nowszy" motocykl dla Wild - proponuję BMW - nie mam tu broń Boże na mysli sportowego modelu - i nie musi to być "fabryczna nówka".

Moto fajne, "z dobrej stajni", no i boxer

 

Dokladnie, najlepiej ponadlitrowy GS. No chyba ze Moto Guzzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ludzie, nie zakladalam tego tematu zeby sie was poradzic "co sobie kiedys moge nowego kupic" tylko dlaczego weteran (do cholery!) ? :icon_mrgreen:

 

nie mysle o tym- ale rodem cos z niemiec juz blizej.

moje serce ciagnie do znienawidzonego co przez niektorych harleya- dla mnie ma on to cos- nie tylko z wygladu ale z pracy v-ki, ktora moge sluchac do poduchy.

 

ale jak narazie to zadawalam sie w pelni z radzieckich boxerow, na ktorych sie wychowuje :icon_mrgreen:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odświerzam temat bo jest bardzo ciekawy :) gratuluje pomysłu Wild

 

no ludziska pisać tylko na temat, bo byle pierdoły to tu umicie wklepać a jak by co sensownego powiedzieć to już cicho :) przyznać sie kto tu jeszcze ma weterana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moje serce ciagnie do znienawidzonego co przez niektorych harleya- dla mnie ma on to cos- nie tylko z wygladu ale z pracy v-ki, ktora moge sluchac do poduchy....

 

Już się bałem, że przeszła Ci miłośc do Harleya, który większością modeli bardzo pasuje do tego działu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...