Skocz do zawartości

194cm 110kg co kupic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich moto maniaków mam do was prosbe prosze o porady jaki motor kupic zebym przy takich parametrach nie wyglądał jak na motorynce interesuje mnie turystyk w cenie max do 6-7 tys wygodny duzy na ktorym bede sie czuł swobodnie korzystałem z szukajki ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi prosze o konkretne odpowiedzi najlepiej od osob ktore mają lub miały ten sam problem karierę zakonczyłem na mz 251 ale nie piszcie mi prosze ze powinienem zacząc od czegos słabszego lub cos w tym stylu interesuje mnie tylko to na jakim motorze bede sie dobrze czuł pod wzgledem wielkosci za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moto maniaków mam do was prosbe prosze o porady jaki motor kupic zebym przy takich parametrach nie wyglądał jak na motorynce interesuje mnie turystyk w cenie max do 6-7 tys wygodny duzy na ktorym bede sie czuł swobodnie korzystałem z szukajki ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi prosze o konkretne odpowiedzi najlepiej od osob ktore mają lub miały ten sam problem karierę zakonczyłem na mz 251 ale nie piszcie mi prosze ze powinienem zacząc od czegos słabszego lub cos w tym stylu interesuje mnie tylko to na jakim motorze bede sie dobrze czuł pod wzgledem wielkosci za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje

 

Co do Twoich parametrów (bez ględzenia, że to mocne jak na motor po dłuższej przerwie, itd) i chęci "uprawiania" turystyki to jakaieś: Ducati ST4, Yamaha Fazer FZS1000, FJR'ka lub XJR1300, mogło by być Suzuki Bandit 1200 lub GSX1400, Honda CBR 1100 XX lub X11, Kawasaki ZZR110, ZRX1200S lub ZX10. No jest tego troszkę tylko warunk cenowy może tu być bardzo dużą przeszkodą.

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie masz.

Przy twoim słusznym gabarycie widzę jedną opcję;

HONDA CB 750 SF

Durzy,mocny turysta,rewelwcyjny moment(jak ta 750 ccm),świetne chamulce(od cbr-ki).

Wygodny i ekonomiczny.

Bez problemu zmieścisz się i Ty i pasażer/ka + manele.

Ponadczasowa linia,no i bez problemu znajdziesz egzemplarz w tej cenie(ok. 7 tyś)

Polecam.Sam mam na ten model ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny wzrost, jeżdżę Kawasaki ZX 10 Tomcat, na motocyklu mieszczę się i jest mi wygodnie, czasem kolana zaczynają boleć tak po 100-150 km, lecz to zależy od dnia, jakości drogi, temperatury powietrza itp. Wystarczy jednak chwila przerwy i można jechać dalej. By podróż była w pełni komfortowa polecam jednak, duże enduro bądź turystę typu Kawasaki GTR 1000, w tego typu maszynach, nogi nie są aż tak podkurczone.

 

Pozdr

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada po prostu siadz, przymierz sie i jak Ci dadza to sie przejedz. Mozesz wziac z soba kumpla to powie Ci jak sie na nim prezentujesz ( chociarz moze niekoniecznie bo to nie on bedzie tym moto jezdzil )

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada po prostu siadz, przymierz sie i jak Ci dadza to sie przejedz. Mozesz wziac z soba kumpla to powie Ci jak sie na nim prezentujesz ( chociarz moze niekoniecznie bo to nie on bedzie tym moto jezdzil )

 

pozdrawiam

 

:icon_biggrin:

 

 

Niestety nie wystarczy tylko się przymierzyć, wiele mankamentów pozycji wychodzi po dłuższej jeździe.

 

Pozdr

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalaja mnie wasze odpowiedzi typu duze enduro. A jak on nie lubi np enduro?

Albo bandit 1200, ktory jest gabarytowo taki sam jak 600. Podswiadomosc wam podpowiada ze duzy chlop to duze pojemnosciowo moto trzeba. Pozatym Honde XX to za 6-7 tys nie kupi.

Dzienias pozostaje Ci Honda NTV 650, XJ 600 albo jak dozbierasz troszke grosza to Honda CB 750.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wam bardzo za wasze odpowiedzi i licze na dalsze propozycje wiem ze za te pieniądze nie kupie rewelacji ale rynek motorow w polsce dopiero sie rozkreca i mysle ze ceny bedą gwałłtownie spadac chciałbym teraz w zime cos kupic jak jest taniej i przygotowac motor na sezon wiem ze najlepiej sie przymierzyc do motoru i to własnie uczyniłem na motor bazar w łodzi i dlatego sie rozczarowałem wieloma motorami ktore chciałem kupic ze są takie małe dlatego prosze o wasze podpowiedzi szczegolnie od osob o podobnych gabarytach myslałem o hondzie ntv lub suzuki vx800 ale nie są to zbyt duze motory o enduro tez mysle np suzuki drbig800 ale wolałbym jednak turystyka nie chce dlatego tylko ze jestem duzy jezdzic tym czym nie dokonca chce tylko dlatego ze musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR 1000F , ZZR 1100 , FJ 1100/1200 , GSX 1100 , GTR 1000 , XJ 900 lub jak przedmówcy pisali jakis duzy enduras , wszystkie modele które wymieniłem znajdziesz raczej za sume którą podałem , co do XJ 900 to stara , nie divercha. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Honde VF1000:) Mam taką i przy moim 190cm wzrostu jest idealna, wyprostowana pozycja a moto bardzo wygodne. No i klasyczne. Jakby co to dawaj na PW to troche Ci powiem o tym:)

 

P.S.

 

A jakby co to moge Ci ją sprzedać, bo chce przesiąść się na enduro teraz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moto maniaków mam do was prosbe prosze o porady jaki motor kupic zebym przy takich parametrach nie wyglądał jak na motorynce interesuje mnie turystyk w cenie max do 6-7 tys wygodny duzy na ktorym bede sie czuł swobodnie korzystałem z szukajki ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi prosze o konkretne odpowiedzi najlepiej od osob ktore mają lub miały ten sam problem karierę zakonczyłem na mz 251 ale nie piszcie mi prosze ze powinienem zacząc od czegos słabszego lub cos w tym stylu interesuje mnie tylko to na jakim motorze bede sie dobrze czuł pod wzgledem wielkosci za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje

w tym przedziale cenowym to jedynie yamaha fj 1100 lub 1200 , bardzo mocny i fajny turystyk lub bandit 1200 z początków produkcji , jeśli kolega skłania sie bardziej w strone choperów to yamaha virago 1100 z końcówki lat 90 do 10tyś można kupic i to też jest całkiem przyjemna kanapa, pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach , do wiosny jeszcze pare dni mamy

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...