Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze motocykl stoi u rodzicow to od miesiaca gom nie widzial, ale juz jutro wracam na swieta, wiec jak pogoda dopisze to nie omieszkam przewietrzyc wydechow, zal by bylo marnowac pogode motocyklowa w grudniu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pogoda do tego idealna to docieram nowy tłoczek w Xt600.. robie sobie takie male wypady po 20-30 km i jeszcze jakoś zyje.. Ostatnio nawet podpiąłem podpinke pod spodnie u kurtke ale musialem odpiąc bo za bardzo mnie grzało..W ręce mi cieplutko bo mam osłonki i podgrzewane manetki. Ja co roku jezdze cala zime.. Zawsze mialem jakiegoś crossika albo enduraka to sie na śniegu bawilem. aaa no i jeszcze prawie caly rok jeżdziłem do dziewczyny 24km w jedna strone, nie wiem jakie mialem opony ale jakas kostke co trzymala nawet na sniegu calkiem niezle

Pozdrawiam

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie już daje spokój, dzisiaj wstawiam maszynę do piwnicy. Moj ostatni dzień jazdy to był 6 grudnia.

Musze poszukać ajkiejś dobrej kurtki, bo moja obecna przy temperaturach ponizej + 5 juz nie terzyma dobzre ciepła.

Teraz motocykl przejdzie gruntowną rozbiurkę, kazda czesc zostanie wyczyszczona, wypolerowana itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zimno i pada, co jednak nie przeszkodziło dwóm motocyklistom śmigać na Toruńskej. Ja chwilowo odpuściłem, bo nie mam odpowidnich butów do jazdy w deszczu (mam podobno dostać od Mikołaja), ale jak przestanie padać to hajda!

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na podkarpaciu śnieg poł dnia pada,zimno i mokro więc o jeździe niema mowy.Jednak w piątek ma być ok 3 stopni i ma nie padać a że do szkoły nie ide to wezme motor i pośmigam :bigrazz:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdę na razie jazdę zawiesiłem bo brakuje mi butów i odpowiednich spodni. Dziś mimo deszczu widziałem motocyklistę w wwa niebieską yamaha i na baku miał napis TVP w zeszłym tygodniu tez go widziałem w muzeum Woli przyjechał reportaż jakiś robić, gości jest twardy POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja cely czas se jedze, ale przebigi po ok 30-50km co 2-3dni ale i tak jest fajnie na szosie to waidomo wieczorkiem sie zmywam bo przymarza a w lesie bardzo przyjemnie; dzis jak na stacje wiejchalem to tez sie na mnie aptrzyli jak na debila:D moze dlatego ze tankowalem za 9zl :icon_mrgreen: a w drodze powrotnej to nieprzyjemna sytuacja, musialem sie miescic na 3 pomiedzy golfa a audi bo gosc myslel ze zdazy qw mac....... :banghead:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zimę :icon_twisted: . Chyba już nie odpuści i trzeba dać sobie spokój z jazdą. Wyciągam akumulator i amen w tym sezonie. Żeby była kasiora to kupiłby sobie człowiek jakieś enduro i dalej śmigał po lasach.

Ale podobno w styczniu ma być wiosna :banghead: Do zobaczenia w nowym roku.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima kalendarzowa dopiero od jutra.

Nie mowcie ze mamy wyjatkowo dlugi sezon bo pamietam ze w zeszlym roku 25.12 wybralem sie na przejazdzke, bylo zimno ale sniegu jeszcze nie. W polowie stycznia podczas wosp bylo zimno ale warunki na drodze pozwolily nam wyjechac na ulice i brac udzial w akcji ze sprzetami.

Ja niestety caly czas czekam az moj motocykl zakonczy pobyt w warsztacie :icon_twisted: caly czas mam nadzieje ze jescze pojezdze - zobaczymy kiedy zwatpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...