Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jak dzisiaj wracałem busem od dziewczyny to widziałem pare skuterów i jedną Honde,chyba to była CB 500,takze chyba nie jest zle,w sumie sam ostatnio zrobiłem ponad 20 km emzetą brata i nie było zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj smigałem. Troche zmarzłem ale nie było tak żle. Trzeba uważać bo asfalt już nie ten i łatwo o ślizg. Faktycznie jesień w tym roku łaskawa, tylko żeby nie było tak jak ostatnie lata że zima bardzo długa bo tak w marcu to można byłoby juz wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec ze jezdze codziennie jesli jest sucho, a dzisiaj pojezdzilismy w strojach mikolajowych do Domu Dziecka i na Rynek Glowny :icon_biggrin:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ze znajomym wybraliśmy sie na małą przejażdzke :bigrazz: nie powiem troszke zimno było :buttrock:

przy okazji pochwale sie :lalag: ogólnie mam juz ponad 10tyś km w tym sezonie i to mz-tką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem. Tydzień temu zakończyłem sezon ale wczoraj tak stałem i patrzyłem na motor i wpadłem na pomysł, że go tylko odpalę. Ale skoro go już odpaliłem to czemu miałbym sobie odmówić przyjemności jazdy na nim. Było trochę zimno ale trochę kilometrów nakręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie pogoda zachęciła mnie do jazdy :flesje: , nakręciłem 120 km w towarzystwie cebuli :clap: , tym razem zwiedziliśmy pozostałości po radzieckim lotnisku :notworthy: , poznałem również motonitkę z wawki która lata cebulą :wink: .

http://img122.imageshack.us/img122/3965/obraz073sg7.jpg

Edytowane przez satriani6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jeździłem po mieście katamaranem - tak dla odmiany, coby jednoślad się nie przejadł. ;)

Ale od jutra z powrotem przesiadka na dwa kółka. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie pojeździłem, było super przelatywałem na trasie i widziałem jak kolega z golfa machnął mi lewą w górze pewno motocyklista w katamarnie był. Ciepłe ciuchy, rękawice i kominiarka pod kaskiem, gorateksowe ciuchy z podpinką i można fajnie pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę , że lata nas jeszcze troche. Wczoraj odpoczywałem , ale dziś znowu :D :biggrin: :biggrin: . Na temp. nie narzekam, ale chyba zakupię podgrzewane manetki. Na trasie trochę chłodno w dłonie, reszta ciała , ciepełko :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby nadal jeżdże, ale przy obecnych warunkach (niska temperetura i wiecznie mokra nawierzchnia) i mojej nieco już łysawej tylniej oponce nieco agresywniejsza jazda przypomina jeden wielki tokio drift...tył dość podstępnie próbuje wyprzedzić przód, czasami wygląda to jak

jazda endurakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...