Skocz do zawartości

Nie moge sprzedac motocykla :(((


Rekomendowane odpowiedzi

Siema co mozna jeszcze zrobic zeby sprzedac motocykl byl w autogieldzie z 5 razy na allegro 2 razy i nikt nie chce kupic nie wiem nawet ogladac nikt nie byl czy mala pojemnosc czy o co chodzi moze pomozecie mi ten motocykl to honda cb 250 i jest pytanie czy warto jechac na oldtimer bazar sprzedaja sie tam motocykle? dzieki pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli twoja oferta jest nieatrakcyjna to nikt ci nie kupi motocykla. Zalezy czy model motocykla jest popularny, czy zbyt wysoko sobie jej nie cenisz w prownaniu do motocykli z tego samego rocznika itd. Oglaszaj sie na forach motocyklowych, zostawiaj ogloszenia w warsztatach motocyklowych i wszedzie gdzie sie da za darmo lub mala kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Chłopak nie łam się! Ja sprzedawałem CB 450S dwa lata, i w końcu trafił się kupiec, myślę że jest to kwestja ceny i stanu motocykla. Ja wystawiłem ogłoszenie z ceną o 25% niższą od cen wywoławczych podobnych modeli :biggrin: i zadziałało, pozdrawiam i życzę dobrego kupca. Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ca motocykl w sumie nie chce duzo 2300 zl moze odstraszaja niemieckie dokumenty jak za ten rok to nie jest duzo . z tego co patrzylem juz nie wiem poprostu chce enduro i nie moge sie pozbyc tego :biggrin: dzieki za odpowiedzi pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB 250 nie jest popularne. Nawet więcej ta klasa pojemnościowa nie jest popularna, więc to jest kłopot.

 

We Wrocławiu na OltimerbazaR jest dość dużo używanych samochodów. I chyba warto tam się wybrać. Może by udało Ci się przyciągnąć uwagę ludzi i przekonać do zakupu. Choć pewności, że go sprzedasz nie mogę Ci dać.

 

Życzę powodzenia. Ja sprzedawałem swojego sprzęta rok [Jincheng JC50Q-8], ale nagle coś ruszyło i sprzedałem go w 3 dni...

 

Udanych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łam się, swoją kawe 8 miesięce sprzedawałem, teraz próbuję od miesiąca ktma sprzedać i nic, narazie tylko sąsiad zainteresowany ale kase zbiera a ja potrzebuje auto na zime

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdjęć. Dobre zdjęcia np. na allegro powodują znaczny wzrost zainteresowania. Przykład - w tym roku sprzedawałem Durona 1200 MHz. One chodziły na allegro gdzieś koło 100 - 110 zł. Ja swój ładnie umyłem benzyną ekstrakcyjną :biggrin: , bardzo dokładne zdjęcia zrobiłem i sprzedałem za 137 zł. A ze sprzedażą motocykli to chyba jest tak, że ciężko się jest rozstać ze sprzętem, zwykle też mało osób jest w stanie dac pieniądze które za niego chcemy itp. Wydaje mi się że może lepiej dac trochę niższą cenę, sprzedać, przeboleć i już. Tak to już niestety jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak chyba bede musial zrobic przebolec to i zejsc do ceny 2000 jak nie mniej no trudno sie mowi nie bede zawsze do przodu teraz jestem 1000 zl w plecy w wieku 17 lat zbieralem to 2 lata:(((((( moze kiedys sie trafi okazja i tyle sobie jeszczę zarobie dzieki za rady chlopaki pozdro

 

 

 

 

Sprzedam cb 250 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania ze jesli chcesz sprzedac to lepiej spuscic z ceny!nawet jesli opuscisz 500zl to przyrownujac to do dzisiejszej ceny paliwa nie jest to az tak wielki powod do placzu...to moze 8 bakow paliwa a masz "klopot" z glowy...life is brutal... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu za dużo chcesz za ten motocykl

z avatarka wnioskuje że jest to cb250rs -model jednocylindrowy

jest dużo mniej popularny niż cb250n

produkowany w latach osiemdziesiątych więc to jest już "staroć" mimo że może byc zadbany

chciałeś 2300zł więc ewentualny nabywca żeby mógł nim wyjechać na ulicę musiałby wydać w sumie ok 3000zł (koszty rejestracji motocykla sprowadzonego-pisałeś że jest na niemieckich numerach)

ja sprzedawałem swoją suzę gsx550es z 86r w dobrym stanie, zero wad prawnych, zarej. w polsce i dostałem za nią 2500zł -i tak się cieszę że ją sprzedałem bo potencjalni klienci wolą wydać ok 1000-1500zł i kupić np. dużo młodszą gs500

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja GSX 400E sprzedałem w 3dni. Dobre zdjęcia (wyglądał na nich jak nowy [rok 84]) a zamiast opisu napisałem epopeje o motocyklu :biggrin: prawdziwą powieść :biggrin: no i cena tez była dobra choć znowu nie taka mała. (2900) i w sumie pierwsza osoba która przyjechała kupiła go od reki. Nie poddawaj sie!! Daj nową aukcje opisz ładnie motocykl i daj troszkę mniejszą cenę i na bank da rade!! pozdr.

 

więc ewentualny nabywca żeby mógł nim wyjechać na ulicę musiałby wydać w sumie ok 3000zł (koszty rejestracji motocykla sprowadzonego-pisałeś że jest na niemieckich numerach)

Co to za bzdura??? Ja kupiłem miesiąc temu cbr 600 na niemieckich blachach i zamknąłem sie w 500zł z rejestracją i przeglądem. 3000to "lekka" przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja GSX 400E sprzedałem w 3dni. Dobre zdjęcia (wyglądał na nich jak nowy [rok 84]) a zamiast opisu napisałem epopeje o motocyklu :D prawdziwą powieść :P no i cena tez była dobra choć znowu nie taka mała. (2900) i w sumie pierwsza osoba która przyjechała kupiła go od reki. Nie poddawaj sie!! Daj nową aukcje opisz ładnie motocykl i daj troszkę mniejszą cenę i na bank da rade!! pozdr.

Co to za bzdura??? Ja kupiłem miesiąc temu cbr 600 na niemieckich blachach i zamknąłem sie w 500zł z rejestracją i przeglądem. 3000to "lekka" przesada.

Czytaj uważnie. Kolega napisał, że kupiec będzie musiał w sumie 3000 pln, czyli cena sprzęta 2500 + 500 opłat rejestracyjnych...

 

A co do autora wątku - zrób dobre zdjęcia, zrób dobry opis i wrzuć na allegro albo otomoto... jak chcesz zwiększyć szanse, to sam zarejestruj w Polsce, albo obniż cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...