Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

JA CI DAM WSTRĘTNĄ ZOUZĘ!!!!!!!!! za karę tym razem nie licz na troskliwą opiekę jak sie znowu nawalisz ;)

A ja mogę liczyć? :D :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajni, lubią się napić i nie robią przysłowiowej ,,boruty" (nie ubliżając Pawłowi :) ), to się zgadzam! :clap:

Aha! I Panie Adamie! Proszę tutaj nie dyskryminować kobiet w słowie ,,panowie" :clap:

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje szanse na pojawienie się w Borkach niestety znacznie zmalały.

Dzisiaj wybrałem się na pierwszą dłuższą przejażdżkę Zuzią po wakacyjnej nieobecności, no i niestety okazało się, że mój zestaw napędowy jest już w stanie agonalnym, o ile nie gorzej - łańcuch jest tak nierównomiernie rozciągnięty, że nie ma mowy, o przejechaniu następnych 1000 km bez wymiany (a tyle mi właśnie wyszła trasa na Borki rok temu).

Z kolei jak wymienię zestaw, prawdopodobnie nie będę miał już kasy na zlot... heh...

Będę się starał, ale pisze już zawczasu o problemach, żeby potem nie było odwoływania na ostatnią chwilę :)

:clap::(:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz, o czym napisał Browarny. Nowy, w razie czego można jeszcze domków przygarnąć? Mam juz 2 pytania o domki dla jednego forumowicza i jego kumpli i nie wiem czy dopisywać. Jak jest z nagłośnieniem?

ADAM znajdzie się jakieś miejsce w Borkach dla mnie i mojego plecaka.Jakby coś to ja sie piszę. :clap:

Czy masz w tym temacie jakąś wiedzę. :)

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...