Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Jak będą problemy z noclegiem w Borkach, to mogę znowu poprosić Tatę by zagadał, w sprawie domków w Czarnieckiej Górze. Cena niższa bo 25 zł za osobę, bez zaliczki z naszej strony, ognisko gratis, miejsce fajne, kto był na Rajdzie Świętokrzyskim ten wie :) Od Borek niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierownikiem ośrodka negocjuje się ciężko bo wbrez pozorom nawet jesienią mają dużo klientów. kiedy były robione Borki w ubiegłym roku to oprócz nas były jeszcze cztery duże zorganizowane grupy.

 

Wojtasik, Draco jak z domkiem, zaklepujemy wreszcie?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Tak jak piszecie , trzeba sie targowac z drugiej strony Tam podobno na brak ,,klientów" nie nażekaja..

 

Dla mnie sprawa lokalizacji jest hmmm.. Okolice piekne miałem tam otwarcie sezonu AT w miejscowości Biała koło Firleja.. tereny piekne.....

 

Jednak trzeba zauważyć że jeżeli własciciel się ,,kapnie" że inne miejsce dla nas, nie wchodzi w gre cena bedzie taka a nie inna..

 

Mam jeszcze jedną propozycje którą aż boję się poruszyć, bo jest to sprawa tego miejsca gdzie W Białej..

Pawilony, Bar miejsce na ognisko, parkiet zadaszony do tańców. Organizajca Jedzenia dla całej grupy, wszystko na miejscu..

Tylko że troszkę Dalej bo w miejscowości Biała...

 

Ma ktoś jakies propozycje traski do przelotu ? bo mogę ,,zdobyć" od znajomego z AT traska widokowa 150-180 km.. szczegóły pozniej .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga dla wyjasnienia z rezerwacjami domków

 

Wpisujemy na forum skład osób domku i pierwsza osoba na liscie będzie odpowiedzialna za meldunek i rozliczenia..

 

NIE ROBIMY REZERWACJI w Borkach. tylko tutaj. Ja bede wiecej wiedział na temat cen 15-09.

 

na chwilę Obecną mamy 20 domków zaklepanych , po 25-09 dzwonię do Borek i potwierdzam ilosc domków czy 20 sztuk czy może 25 ....

 

Na temat zaliczek rozliczeń będe wiedział więcej po 15 wrzesnia za chwilę obecną cena to 90 zł. za dobe + 1 zł. klimatyczne? czy cos takiego....

 

Na podstawie wysłanej faxem przezemnie listy osób ( na domki oczywiście) Bedziecie dokonywali meldunku i dalszych rozliczeń.

 

np. na liście mamy

 

Domek 1sztuka

Nowy011

Nowy012

Nowy013

 

Wiadomo że meldunek bedzie na domek Nowy011 I to Nowy011 bedzie odpowiadał za domek i płacenie kasy., po przybyciu na miejsce..

Coś jeszcze wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne Panie Kierowniku - Rezyseze ;)

Niniejszym poczuwam się do odpowiedzialności za domek nr 5 - i przy okazji ponawiam zaproszenie do naszego lokalu dla 4umowiczek :icon_mrgreen:

(jeszcze z 200 razy to powtórzę i się kobitki uwarunkują i podprogowo przylezą po pijaku - taki mam chytry plan :notworthy: )

Edytowane przez osito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny, czy Wojtasik będzie z wami w domku, bo na PW wpisywałeś tylko Draco i siebie, a na poprzedniej stronie widziałem, że też z Wojtasikiem planujecie nocleg??

 

Bodek oczywiście, że możesz.

...nie, nie... wojtasik o ile przybedzie.... to bedzie w innym domku...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch niezrzeszonych motocyklistów - aczkolwiek znanych co poniektórym Forumowiczom - pyta, czy mogą wbić się na nasz zlot. Tak więc, jeżeli istnieje taka możliwość, to:

Brudek x 1

Yuby x 1

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...