Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nasz forumowy kolega miał wypadek na motocyklu. Na źle wyprofilowanym (w lewo) zakrecie w prawą strone uderzył w barierkę i wyniosło go w trawę, gdzie sie przewrócił. Jest w szpitalu, na razie nie pisze szczegółów, jest przytomny. Jechał ok 120, przyczyną, poza tragicznie wyprofilowanym zakrętem było odjęcie gazu - poszerzył promien skrętu i uderzył nogą w barierkę, potem wjechał na pole gdzie sie przewrócił. Na razie lepiej go nie odwiedzać, bedzie miał teraz pare zabiegów, w temacie bede pisał wiecej informacji jesli ktos chciałby go odwiedzic czy pomóc. Na razie tyle wiem, jak bede mogl napisac cos wiecej to wlasnie w tym temacie. Dzis go odwiedzilismy.

 

Dobrze by było, gdyby w szpitalu przy ul. Barskiej ludzie oddali krew, Michałowi przetaczali krew

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, przykro - zwłaszcza że to chyba jedyny człowiek z forum, którego miałem okazje poznac osobiście.

Znam jednego chirurga z Barskiej, spróbuję sie czegoś dowiedziec, ale będę się mógł z nim skontaktowac dopiero w drugiej połowie tygodnia.

Trzymaj się, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowcie Michala serdecznie ode mnie, jak bedziecie mieli z nim kontakt

 

cholera co sie dzieje... to juz trzecia znana mi osboa... miala wypadek w tym sezonie... shit... :)

 

'Podaj nazwisko , imię , oddział na jakim leży w szpitalu bo nie wiadomo dla kogo oddać krew.'

 

To jeszce by sie przydała grupa krwi.Niech szybko wraca do zdrowia.

 

...grupa krwi nie jest potrzebna... ale Greedo koniecznie podaj publicznie albo na PW (mi oraz innym zaineresowanym) namiary Michala... oraz spital w ktorym sie znajduje (mial operacje) - jest to wymagane przy donacjach imiennych

...ide oddac krew... na saska... we wtorek lub srode... rano (7-8)... jesli komus pasi ten termin... to mozemy sie umowic... w grupie zawsze razniej

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...