Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam dla siebie motoru i nie będę ukrywać, że zależy mi na czymś niezawodnym i niedrogim (o ile to możliwe :flesje: )

Zastanawiam sie nad Shadowką 500/600 lub virago 535.

Może znacie kogoś lub sami chcecie sprzedać taki motor :crossy:

Wiem, że przed zimą można trafić na wyprzedaże bo ludzie się pozbywają na zimę moto.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

szukam dla siebie motoru i nie będę ukrywać, że zależy mi na czymś niezawodnym i niedrogim (o ile to możliwe :banghead: )

Zastanawiam sie nad Shadowką 500/600 lub virago 535.

Może znacie kogoś lub sami chcecie sprzedać taki motor :crossy:

Wiem, że przed zimą można trafić na wyprzedaże bo ludzie się pozbywają na zimę moto.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)

proponuje Tobie Shadow :) motocykl naprawde niezawodny :) jezdze nim juz drugi sezon i wymieniłam tylko płyny i leje do baku :)

w przyszłym sezoenie czeka mnie wymaina napedu i to na tyle :) motocykl godny polecenia

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troszke spamu. Jesli kogos interesuje to sprzedaje swoj motocykl - VT 1100 C3 Aero. Opis w dziale gielda.

 

http://forum.motocyklistow.pl/Sprzedam-Hon...-C3-t81911.html

 

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTAM W IMIENIU KOLEGI...

 

"W najbliższym czasie muszę zmienić tylną gumkę. Popatrzyłem co tam mam zalecane i okazuje się, że wybór mam niewielki: tylko trzy pary opon są zalecane do XX'a. W cottersmc mają je akurat wszystkie ale tutaj mała niespodzianka:

 

we wszystkich testach jakie czytałem Dunlop D205 jest punktowany wyżej niż Michelin 90X czy Bridgestone BT57,

ale w cenach jest coś dziwnego... 180 za Michelina czy Bridgestona i 120 jurków za Dunlopa

 

Gdzie jest chaczyk ?

 

 

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tymi oponami (lub nowszymi modelami tych opon)?

 

 

PS> Nie zależy mi na baaardzo szybkiej jeździe, natomiast chciałbym oponę, która nie będzie mi się ślizgać na zakrętach przy mokrej nawierzchni... i za taką bez wachania zapłacę te 180 euro"

Edytowane przez sidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra bede mial shadowa! golego! lacze sie ale pomozcie gdzie w stolycy kupie gmole, szybe etc.

Witam

Co do "rurek", to zajrzyj do "Kuźni Motocyklowej":

http://www.motoakcesoria.riders.pl/

W szybach specjalizuje się MGG, ale to Olsztyn, nie Wawa:

http://www.mgg.com.pl/

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...