Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym prosimy zacne grono o wciągnięcie nas w swe szeregi i pochwalenie naszego pomysłu,zrealizowanego,tj.zakupu dwóch motocykli Honda Shadow 1100.Po 40-tce i 22 latach nie używania motóra(mieliśmy piękne doznania,za wczesnego młodu z MZkami i Kaśkami) odbiło nam i...Już jeżdzimy po Bieszczadach.Na początek.Pozdrawiamy.Adam i Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

co do forum na którym jest lista na Shadowisko to prosze o cierpliwość- Shadok ktróry jest administratorem tam wyjechał na wakacje i bez niego ani rusz

ale co do wyjazdu na Shadowisko z Warszawy i okolic to szykuje sie grupa min. 5-6 osób

także dacie rade się dołączyć ale spokojnie jeszcze jest troche czasu-mam nadzieje że tamto forum ruszy i będziecie mogli się umówić

zapraszamy serdecznie

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co do wyjazdu na Shadowisko z Warszawy i okolic to szykuje sie grupa min. 5-6 osób

także dacie rade się dołączyć ale spokojnie jeszcze jest troche czasu-mam nadzieje że tamto forum ruszy i będziecie mogli się umówić

zapraszamy serdecznie

 

Pzdr.

 

Ja też dołączę do grupy warszawskiej. polecę tylko na parę godzin, ale za to z wielką ochotą... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przeróbek będzie ciężko a tak w ogóle to kosztują fortunę:crossy::( :flesje:

Też chciałem zainwestować ale tylko w oryginale można znaleźć.Chyba,że ktoś ma dużo szczęścia..

Nawet kupując z katalogu Louisa to duży wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać jak już będzie wszystko ok. faktycznie bez Shadok'a ani rusz. :icon_mrgreen:

 

Spoko dam odrazu znać-ja też ciągle zaglądam na tamto forum i nic

tam były wszystkie informacje o zlocie

z tego co jedynie pamietam to zlot odbędzie sie nad Zalewem Sulejowskim w miejscowości Tresta Rządowa w dniach 31 sierpień do 2 września więc w tym terminie rezerwuj czas

są tam do wynajęcia tanio domki, campingi, pole namiotowe także dla każdego do wyboru do koloru

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

w związku z tym,z stałem się ponownie motocyklistą ,wpadł mi do łebka następujący pomysł:

Proponuję w majowy weekend roku przyszłego spotkanie ma przedprożu Bieszczadów tj.w Sanoku.Z mojej strony proponuję dach nad głową dla ok.30 osób(z własnymi śpiworami) i dla pozostałych miejsca pod namioty.To oczywiście bezpłatnie.Kuchnie i browar też jestem w stanie zabezpieczyć.Jak również opracować trasy po Bieszczadach i Beskidzie.Bo ta majówka będzie długa.Jest też możliwość zorganizowania spływu kajakowego doliną Sanu.Nie wiem o czym zapomniałem,więc oczekuję podpowiedzi i uwag na temat tego pomysłu.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Po raz pierwszy na tym forum gdyż nasze shadowkowe nieco niedomaga ostatnio..

 

Dzisiaj nasza łódzka ekipa t.j. Sztywny, Janucha, (Globi się chyba gdzieś zaszył i nie odbiera tel.) i ja zrobiliśmy inspekcję ośrodka w Treście Rządowej.

Nic nadzwyczajnego ale na imprezkę dobre miejsce.

Gadaliśmy z tamtejszym cieciem który już został przez Globiego poinformowany o nadciągającej fali Miłośników, Producentów i Użytkowników Schodów, Poręczy i Balustrad (w skrócie jeźdźców spod znaku Shadow Owner Club Polska). Zatem będzie dla nas miejsce noclegowe, zadaszony stół na posiadówki oraz grill i ognisko. Cieć mówił że w tym okresie będzie mało ludu więc będzie cicho i spokojnie.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na nasze łódzkie podwórko na SHADOWISKO BIS 2007. My tu na was czekamy...

 

Swoją drogą jestem ciekaw czy Shadok załatwi koszulki zlotowe? (np. SHADOBISKO) acha .. i czy naprawi szybko Forum byśmy mogli pociągnąć temat...

 

P.S.

 

Dobrze pamiętasz Igner.

 

Tresta Rządowa nad Zalewem Sulejowskim 31.08-02.09

Obecnośc obowiązkowa !!!

 

Tak przy okazji, dzisiaj w Treście byli jacyś panowie z otwocka ale nie wiem czy to "nasi z Otowcka' czy nie ale odgrażali że się zajwią za te dwa tygodnie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...