Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu ruch na tym podforum :) chyba wszyscy szczęśliwcy wyjechali na wakacje :) zazdroszczę!

Wczoraj wreszcie odebrałam długo oczekiwane prawko i piersze ujeżdżanie Shadowki mam już za sobą :) rewelacja :icon_mrgreen: teraz już chyba mogę się uważać za pełnoprawnego członka wielkiej motocyklowej rodziny :icon_rolleyes: Mam pytanie-czy ktoś ma może serwisówkę do Shadowki 750 z 2004 roku, typ RC50?Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

w poniedziałek jadę obmacać cienia vt600 z 88'.

 

Powiedzcie mi towarzysze jak ogólnie wygląda sprawa z tymi shadowkami? Czy jest to prawdziwy czoper w którym właściciel spokojnie jest w stanie zająć się każdą mechaniką, wymianami limfy, a nawet rozwiercaniem cylindrów :icon_biggrin: ? czy też jednak lepiej z każdą usterką i po przeglądy cisnąć do ASO?

 

pozdrawiam serdecznie bractwo cieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam :banghead: narazie jeszcze nie ma się czym chwalić ale na życzenie wrzuciłem kilka fotek :banghead:

http://www.bikepics.com/members/artbi3/04vtx1300/

 

wersja C jak widze :buttrock: wzialbym z niej do swojej tylny blotnik, kanape (juz plynie zza wielkiej kaluzy tylko doplynac nie moze :buttrock: ) i przednia felge, u mnie w wersji S za to bardziej lubie kierownice i podlogi, czeba by z dwoch zrobic jeden :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamieniłbym szprych na alu... co do kierownicy wpełni się zgadzam i właśnie jestem na etapie rozgladania się za jakąś oryginałopodobną :buttrock:

btw... szukam też przedniej lampy... może masz jakąś na zbyciu :buttrock:

pochwal się swoim X'em :buttrock: chętnie obejrzę do czego mam dążyć:banghead:

Edytowane przez ArT_B_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Od jakiegoś czasu obserwuję to forum, a że od niedawna stałem się posiadaczem vtx 1300c postanowiłem się przyłączyć do tego tematu.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany serwisówką do 1300s - mam taką - oczywiście po angielsku :-(

 

Mam teź orginał kanapy do wersji c na zbyciu -

 

Fotki swojej hondi postaram się wrzucić jak najszybciej.

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamieniłbym szprych na alu... co do kierownicy wpełni się zgadzam i właśnie jestem na etapie rozgladania się za jakąś oryginałopodobną :banghead:

btw... szukam też przedniej lampy... może masz jakąś na zbyciu :banghead:

pochwal się swoim X'em :banghead: chętnie obejrzę do czego mam dążyć;)

zdjecia masz tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...80entry978029

 

a co to za wydechy u ciebie? Cobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo zima i rocker :banghead:

słodziutka jest ta twoja niebieska księżniczka;)

a co to za wydechy u ciebie? Cobra?

a żebym to ja wiedział... nikt się do nich nie przyznaje... ani to cobra ani V&H... podejrzewam że to jakieś hondowskie tuningowe... sound maja extra dlatego żałuję że będę musiał je wymienić :D (są przetarte)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany serwisówką do 1300s - mam taką

wrzuć na www.yousendit.com i daj linka :banghead: jeżeli chodzi o foty twojego X'a to fajnie się wrzuca na www.bikepics.com

Edytowane przez ArT_B_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żebym to ja wiedział... nikt się do nich nie przyznaje... ani to cobra ani V&H... podejrzewam że to jakieś hondowskie tuningowe... sound maja extra dlatego żałuję że będę musiał je wymienić ;) (są przetarte)

To są pewnie Hard Kromy 3" Big Straights, tak na moje oko.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...