Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Filtra poszukam jutro i spróbuje go otworzyć i przeczyścić :icon_mrgreen: dam znać jak poszło :flesje:. Co do pleksy, już kombinuje jakby to zrobić, doczytałem się że można kupić nawet taką przyciemnianą od razu no tyle że trzeba ją tak powyginać jakoś :icon_mrgreen: ale poszukam kogoś kto potrafi to zrobić i może się uda :lapad:. Ponadto mam jeszcze jedno pytanko, olej w silniku nie wygląda za ładnie (widać to przez takie okienko koło dekla) jest taki jakby brudny, kupiłem już nowy motorex'a tyle że nie wiem jak spuścić ten stary, nigdzie nie moge doszukać się jakiegoś odkręcanego otworu przez który można go spuścić, wiecie może gdzie się on znajduje? albo jak to trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Filtra poszukam jutro i spróbuje go otworzyć i przeczyścić dam znać jak poszło . Co do pleksy, już kombinuje jakby to zrobić, doczytałem się że można kupić nawet taką przyciemnianą od razu no tyle że trzeba ją tak powyginać jakoś ale poszukam kogoś kto potrafi to zrobić i może się uda . Ponadto mam jeszcze jedno pytanko, olej w silniku nie wygląda za ładnie (widać to przez takie okienko koło dekla) jest taki jakby brudny, kupiłem już nowy motorex'a tyle że nie wiem jak spuścić ten stary, nigdzie nie moge doszukać się jakiegoś odkręcanego otworu przez który można go spuścić, wiecie może gdzie się on znajduje? albo jak to trzeba zrobić?

 

 

Na dole silnika jest śruba spustowa podstaw pod nią jakieś naczynie i odkręć. Aha przed spuszczaniem oleju rozgrzej silnik, żeby olej był żadki

Edytowane przez piasektt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem własnie tdrke z 1994 roku, sprowadzona z włoch, dałem za nią :icon_mrgreen: 2600zł :icon_mrgreen:, 24 km, jak narazie to vmax to 110km/h, silnik chodzi dosyc dobrze, fajnie sie zbiera na obroty, tylko jak tak potrzymam na 3000rmp to zaczyna cos tak dzonic i9 niewiem co to moze byc tak jak by spaliny uchodzily gdzies przy cylindrze, napiszcie czy w waszych motorkach tez jest cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema tez chcem sobie kupic taki motorek na nastepny rok. Wogule tu sobie fajnie gadacie duzo ciekawych rzeczy mozna poczytac, ale...

Mam takie pytanie (bo wiecie jeszcze nigdy nie jezdzilem na 125ccm :icon_razz: ) czy TDR 125 idzie na kolo :icon_razz: na srodkowym biegu. A zablokowana tez idzie na kolko. Prosze o odpowiedz na ktorym biegu (i czy wogule) mozna nim jechac na tylnym kolku.

Edytowane przez Janek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie właśnie o moim temacie!Co tu mówić moto mi się spisuje jak mażenie chodzi jak wściekłe w porównaniu do wszelkich motorowerów jednak czuć te 125ccm!Ja właśnie postawiłem swoje moto na koło i skończyło sie klejeniem plastików no cóż!!Moto już skończone i śmigam dalej!!pozdrawiam posiadaczy tego moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kurde musze posprawdzac w mojej czy jest w pelni odblokowana, a nie chce mi sie :biggrin:

Jakie macie obroty przy ilu km/h ?

120- 9tys

130- 10tys

 

i sie prosta skonczyla. I jakie ma oryginalne zebatki ta nowsza TDR ? Musze policzyc zeby w mojej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda u Was sprawa z olejem dodawanym do paliwa? Jest tam chyba jakiś dozownik. Jaką ma on pojemność, na ile paliwa wystarcza, jaki olej stosujecie itp.? I ile pali Wam TDRka przy spokojnej jeździe?

Czy coś Wam się zepsuło w tym motorku? Widze, że jest kilka osób które kupiły ten sprzęt używany wcześniej już przez kilka lat i interesuje mnie czy po zakupie nie mieliście problemów, awarii. W DT 125 jest ten sam silnik, a słyszałem bardzo różne opinie o jego trwałości.

Pzdr

Edytowane przez Max89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...