Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Motorek trzymam w garażu wiec ma całą zime cieplutko lecz najgorsze jest to że mam coś zwalone z gaźnikiem chyba żle wyregulowany albo dysza od ssania jest zapchana i nie pali mi ze startera... musze troszke pobiega z nim żeby zagdakał;] Ale mysle że w tym sezonie sie uporam z tym problemem i bedzie palił od strzału :mrgreen: A co do aku to mam oryginalny, nowy i nawet nie sprawdzałem ile Ah bo było mi to niepotrzebne pozdrooo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak jak pisalem a wiecstałem sie posiadaczem Yamahy TDR 125 1992r. Motor całkiem zadbany i mnie sie podoba możliwe że jest zablokowany bo sprzedawca nie wiedział bo sciagnal ale sie nie znam na moto. ponizej dwa linki do wstepnych fotek

http://www.wesele-gorzow.pl/moto/tdr2.jpg

http://www.wesele-gorzow.pl/moto/tdr1.jpg

Jak sprawdzić czy moto zablokowany ??

jak bede mial wiecej czasu porobie wiecej fotek na powietrzu bo dzisiaj jestem juz zrabany podroza po niego :buttrock: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje fajne moto jak chcesz na szybko zobaczyć czy masz zablokowaną to się przejedz np 80km/h nie przekroczy Następnie do inu obrotór się kręci i jak mu to idzie czy gdzieś nie staje!!itp AJa właśnie czyściłem sobie gażnik i okazało się że mi się plywak niekiedy nieotwierał i gasł ale pojeździułem troche3 i działa już jak należy żadna śrubka mi nie została to chyba ok jest złożony <lol2> ;) pali od strzała :mrgreen: :P Je4szcze raz gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tłumik jest raczej do 4T a tdr to 2T :)

optymalny przelot do 125-ki to chyba cos koło 30 mm a tu jest aż 45

 

taki tłumik dzwieku raczej nie poprawi , odejmie troche mocy i może spowodowac wieksze zuzycie paliwa i tłoka ... poszukaj na forum zagadnienia "zjawiska falowe" to sie dowiesz dokładniej co i jak

 

chociaz z drugiej strony moto z taką tubą wygladało by bajecznie ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem TDR 125 z 92 i z 98 roku, obie odblokowane, ale ta starsza szczerze mówiąc miała sporo lepszego kopa i była jakby bardziej terenowa ;)

 

[ Dopisane: 13-03-2006, 13:15 ]

Miałem TDR 125 z 92 i z 98 roku, obie odblokowane, ale ta starsza szczerze mówiąc miała sporo lepszego kopa i była jakby bardziej terenowa :banghead: Ogólnie bardzo miły motocykl w lekki teren a na miasto w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj porbobilem troche fotek :) wiecej i wrzucilem na bikepics podaje linka:

http://www.bikepics.com/members/boronet/92tdr125/

no i musze zmienic kanape bo w tym dolki le mi sie siedzi za nisko jak na moj wzrost. mozliwa wymiana jak kogos to interesuje :(. A i tak dzisiaj sobie gazowalem i na biegu jałowym obroty dochodziły do 11000. tak ze nie wiem czy CDI i nie jest odblokowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialy tyle samo koni tylko im młodsza tym wiecej blokad

być może to prawda nie interesowałem się tym do tej pory a gdzieniegdzie można spotkać się że np 15 koni mają ale widocznie to zablokowane!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...