Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co do spalania to jeszcze nie wiem bo za krotko mam swoj motorek :) już zrobiłem nim 70km :rolleyes:. Maszynka ładnie chodzi. Tylko musze jeszcze posprawdzać na czym jest zblokowana, czy w ogóle jest zblokowana jak narazie 100km/h udało mi się osiągnąc możliwe że więcej poleci ale nie testowałem bo warunki nie te jeszcze. Jak czytałem gdzieś to niby motory DT ten sam silnik co w TDR ze szwajcari nie byly blokowane. A moja maszynka z tamtąd jest to może nie jest zblokowana ale to wyjdzie wszystko jak posprawdzam. pozdrawiam all i i zycze dobrej pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądałem dziś TDR z 92r., sprowadzona z Włoch, w Polsce jeden właściciel. Podobno miała wymieniane wszystkie łożyska, tłok i pierścienie. Coś strasznie stuka w silniku, słychać to wyraźnie na niższych obrotach. Ponadto po przejażdce można stwierdzić że moc zaczyna się od około 6000 rpm. Właściciel twierdzi że kazał ją tak ustawić w serwisie, bo wtedy moc jest największa. Faktycznie kopa ma niezłego, ale niepokoją mnie te stuki i brak mocy na niższych obrotach. Jechałem wcześniej inną TDR to chodziła super plynnie i moc była dostępna już od niższych obrotów. Może mi więc ktoś wytłumaczyć jak to jest?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, chodziło przez minimum 20 minut jakieś, przez ten czas kilka razy na wysokie obroty było wkręcane i stuki nie zginęły. Znajomy który ze mną był twierdzi że to mogą być luzy na sworzniu (cokolwiek to jest ;p)

Edytowane przez Krazen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i nie wiem u mnie tez motor w sumie ciagnie dobrze ale ciagnie dobrze od 6000 rpm i z tego co mi wiadomo to jest dobrze wszystko chyba ze sie myle. A chciałem zapytać jeszcze jedną sprawe odnośnie tylniego amortyzatora czy da sie go rególować i na ile da sie go regulować. Bo chciałem troche swojego podkręcić żeby był twardszy. Bo widziałem od dołu nakrętke i chciałem sie dowiedzieć czy ona jest do regulacji ?? i w jaki sposób jak coś sie dostać i podkręcić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapomniałem już o tym moim temacie ja przejechałem swoją już 1000km i jest spoko moc ma od 5 000rmpi ciągnie na każdym biegu do 11tyś ale i tak tak się nie jeździ najgorsze jest spalanie przy mieszanym cyklu ok6litrów oscyluje niestety!!

Ale moto jak najbardziej polecam bo nie jest aż tak drogie ale zato jest super!! :icon_razz: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem yamahy tdr 125 z 98 roku :], moto sprowadzone z francji, dałem za nią 4200 zł. Mam kilka pytań (nie doczytałem się tego w całym temacie) mianowicie czy ktoś wie gdzie znajduje się filtr powietrza? I czy trzeba go czyścić itp. (jak w skuterze). Po drugie chce wymienić świece, jaką kupić, polecacie coś szczególnego? Następnie, moja tedunia ciągnie coś około 110 km/h i wydaje mi się że jest gdzieś zablokowana, czy to może być wydech? I jeszcze jedno, kupiłem motor bez przedniej szybki (owiewki, tej ciemnej z przodu nad lampami) koleś stwierdził że to kwestia 30-40 zł i że można ją dostać wszędzie... objeździłem wszystkie okoliczne sklepy z motocyklami i nigdzie takowej nie mają, na giełdach to samo, w necie to samo :/ wkońcu pojechałem do autoryzowanego dealera yamahy, chcą za nią 640 zł!!!! :O :O :O a to dla mnie lekka przesada... także mam do was prośbe, jeśli ktoś zna kogoś kto chciałby się pozbyć takiej przed szybki to bardzo prosze o kontakt ze mną!! Z góry dzięki no i czekam na odpowiedzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...