Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

no a pali fajnie szczegulnie na tych oponkach!! 8) aaa jak te zdięcia wrzóciłeś??? ;)

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 18:38 ]

A mam jeszcze pytanko na ile litrów benzyny wystarczy pełny dozownik oleju??Jeden kumpel mówił mi że dozownik to odpada przy odblokowanym moto bo nie da sobie rady!!I czy trzeba lać jeszcze ten uszlechetniacz do bęzyny (co z niej U robi)??Co o tym myslicie!!

:? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pare pytan do was odnosnie TDR 125 bo spodobal mi sie ten sprzecik i mysle nad kupnem owego modelu. Chcialem zapytac na co zwroci uwage w owym modelu. wiem ze odblokowana wersja ma cos kolo30KM chyba wystarczy aby troche poszalec ?? tzn pojezdzic w miejskich realiach :clap:. jestem dosc wysoki okolo 187cm i chcialem zapytac czy wygodnie sie jezdzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie niedawno sobie zakupiłem ów motorek podobno jest wygodny nawet na dłuższe trasy.Ja to dopiero przetestuje do miasta w sam raz chłodzenie cieczą duży prześwit (krawężniki mu nie straszne) naprawde ładne moto i warte zainteresowania!! :clap:

 

[ Dopisane: 04-03-2006, 19:08 ]

Swieci mi się kontrolka oleju do czego ona jest potpięta do dozownika czy do silnika??napiszcie jeśli coś o tym wiecie!!plis :) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki KrzysiekWWL właśnie dzisiej też ten czujnik znalazłem jeak moto czyściłem!! :buttrock: jeździłleś może w terenie ja niewiem czy w ogóle próbować pchać się do lasu na slikach :D :!: ;) pozdro

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 20:23 ]

Aaa masz może jakieś swoje foty ze swoich wojarzy?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheee stary mam sliki z przodu nawet prawie łysą oponke a w tamtym sezonie pocinałem po poligonie z kumplem który jechał aprilią pegaso 50 :] Na dołach zachowuje sie naprawde dobrze... fakt że troszke oponki podniszczyłem ale było warto... Fotka którą mam na emocie jest troszke okrojona lecz fotka była robiona własnie na poligonie stoje sobie przy bunkrze ;) :twisted:

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 20:30 ]

a fotki musze wkleic do imageshacka i wtedy zapodam linki...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jutro jade ogladac motor z allgro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=89124041

no i zobaczymy w jakim jest stanie rzeczywistym przebieg podaje jako 11400km troche malo jak na ten rocznik ale mowi ze jest w stanie idealnym, juz odblokowany nie jezdzony w polsce. jakies sugestie na co zwrocic uwage ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 95 i ma 13780km przejechane.Popatrz czy równo pracuje silnik jak pali czy coś jest nieszczelne ona ma chyba tłumik orginalny więc może być zablokowana!?jak możesz to się przejeć i sprawdz czy nie jest krzywy najlepiej jedz z kimś co się zna coś ci doradzi zawsze!!Mój jest ok naprawde zadbany mój wujuk jak go zobaczył to powiedział że to chyba nówka ;) nienapalaj sie tylko dobrze obejrzyj i powinno być ok :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...