Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Gadalem z kolesiem co daliscie link do jego aukcji na pierwszej stronie. Koles wyjechal z tekstem ze to zapiepsza 200 km/h . A jak mu powiedzialem ile wycagal mojemu ojcowi KTM 525 to powiedzial ze cos nie tak musialem miec bo KTM takie daja ponad 200 lekko :P Zostawiam reszte bez komentarza jeszcze powiedziala ze bardzo dobrze sie zna na motocyklach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętam tą Yamahe jest to model belgharda rok temu mogłem ją sprowadzi z niemiec koleś chciał 750 € wydawała sie wporządku pozatym ten model ma lepsze osiągi od modeli pow. rocznika 95 (tych z nową budą) Swoja Tedunie rozbujałem do 130 km/h :mrgreen: tylko że lekko pod górkę :) nie mogłem nią nigdzie dalej pojechac bo jeszcze jej nie zarejestrowałem :D Przyspieszenie jakieś 7-8 sek do 100km/h :D

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 10:21 ]

A o blokadach nic nie wiem, rozblokowaną juz kupiłem ;) Bardziej mnie interesuje jaki olej powinienem nalac do silnika bo ksiązki serwisowej nie mam a musze wymieni na nowy sezon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do blokady to po pierwsze to sprawdz na początku dyfuzora. Najczęściej tam jest

Oh chłopaku w dt jest wiele blokad!

Od cdi, dyfuzor, końcówkę przez coś co znajduje się gdzieś obok prędkościomierza (nazwy nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4400zł A stan igiełka przynajmniej wizualny jeszcze nie miałem przyjemności pojeżdzić bo mam szosowe kółeczka!!;) dzieki i pozdro :mrgreen: :P

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 15:25 ]

A jeszcze mam nowy tłok korbowód cylinder(jakiśtaki co pododno się nie szlifuje z jakiegoś dziwnego materiału) i oczywiście wszystkie płyny :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...