Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

No mnie to moto także interesuje . Z tego co wiem silnik ten sam co w dt125. Ogułem moto bardziej na szose w teren niezabardzo. Oglądałem takiego i wyglad całkiem cąłkiem dośc duża kanapa która jest wygodna i napewno sprawdzi się w dugich trasach. Oczywiście pozycja za kierownica także wygodna. Ogułem moto bardziej do turystyki i jazdy po miescie. Napewno będzie bardziej poręczna niż jakis scig 125. No ja jak narazie dość mocno myśle nad taka tdr ale w tej nowej budzie:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ta tdr nieudana bo ceny nizsze niz dt 125 :D a takie same jak dt 80 :)

 

To chyba na jakieś dziwne sztuki trafiłeś, bo normalnie Yamahy TDR są w cenie, a w nowych plastikach są droższe raczej niż DT 125. Silnik jest faktycznie ten sam, ale dodatkowo TDR posiada elektryczny rozrusznik, (chyba od 95 ) w nowszych wersjach nawet bez kopki.

Prowadzi się przyjemnie i po odblokowaniu jedzie całkiem nieźle. Ma wygodną, szeroka kanapę, pozycja za kierownicą jest ok. Nowa buda jak dla mnie wygląda bardzo ładnie, masywnie. Na ulicę nadaje się jak najbardziej. Duża dostępność i nie wysokie ceny części to kolejny plus. Sam miałem już 3 sztuki, jedną z 90 roku, z 92 i ostatnią z 98 (http://www.bikepics.com/pictures/370671/) już w nowych plastikach. Z żadną nie miałem problemów tak więc śmiało mogę polecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten link co podałeś to jest ten moto co kupuje i już jest zarejestrowana na moją prośnbę!!

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 09:52 ]

A jeszcze jedno pytanie czy to jest dwusów??i czy jest dozownik do oleju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten link co podałeś to jest ten moto co kupuje i już jest zarejestrowana na moją prośnbę!!  

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 09:52 ]

A jeszcze jedno pytanie czy to jest dwusów??i czy jest dozownik do oleju??

 

Oczywiście że to 2T i posiada dozownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...