Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Opony u mnie tez bezdetkowe. Zgadza sie zablokowana tez dobrze idzie :icon_mrgreen:. Jak narazie na dozownik nie narzekam. Ale cos mi sie zdaje ze chyba za duza dawka oleju jest ustawiona.

Wiecie jak to sie reguluje, zmienia ?

A jak lać mieszanke osobno do baku to stosunek oleju do paliwa ile powinien wynosić ?

 

piszcie swoje odpowiedzi, z gory dziekuje :icon_mrgreen:

pozdrawiam tobi :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak lać mieszanke osobno do baku to stosunek oleju do paliwa ile powinien wynosić ?

 

ja napełen bak, no w sumie na każde tankowanie do pełna (zawsze tankowałem do pełna, ale czasami zostawały 2, 3l albo 0,02 litra, bo nigdy nie wyjeździłem do konca :notworthy: ) wlewałem 200ml oleju (tak na oko :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi, a wiecie jak sie ustawia tą dawke na dozowniku? (instrukcji niestety nie posiadam)

 

pozdro

 

dzieki za odpowiedzi, a wiecie jak sie ustawia tą dawke na dozowniku? (instrukcji niestety nie posiadam)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do tdr producent przewidzial jakiś konkretny komplet / zestaw/ model kufrów?

czy wy macie je zamontowane w swoich sprzętach?

jak wg was wygladałoby to w praktyce, czy bagażnik nadaje się do tego?

pzdr

co do kufrów bocznych to raczej nie ma szans, będą za duże i raczej tdrka nie ma mocowan na stelaż...

jeśli koniecznie jakiś kufer to centralny na bagażnik, jakiś napewno znajdziesz w firmach akcesoryjnych i odpowiedniej wielkości :biggrin: ewentualnie jakaś torba na bak, ale też mała, bo duża bedzie raczej za duża :biggrin:

bagażnik jest wystarczający, jechałem motorkiem pod namiot to na bagażniku miałem namiot, śpiwór i materac dmuchany, wszystko leżało na sobie i do bagażnika przypięte było pajakiem :biggrin: a reszta w plecaku :biggrin:

 

mi osobiście kufer nie pasowałby do tdrki, popsułby wygląd gdyby miałbyć na stałe przy motorze, ale tak na dłuższe wypady to czemu nie :biggrin: praktyczna rzecz ;)

 

co do oryginalnych kufrów yamahy, to chyba nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,troche sie tu zmienilo od mojej ostatniej wizyty:) i postów dużo przybyło, co mnie bardzo cieszy bo można sie wiecej dowiedzieć o TDRCE:).Dzisiaj własnie wyjechałem swoja Tdrka na krótką przejażdżke, aby troche ją rozruszać po tej zimowej przerwie:). Moto śmiga pomimo, iż zablokowana;]No, ale jeszcze mnie czeka trochę roboty przy nim... Przedewszystkim musze wymienić przednią opone bo jest strasznie zjechana po bokach... co widocznie wpływa podczas jazdy... i tu kieruje pytanie do was ponieważ opony mają z deczka flaka:)chciałbym sie dowiedziećile atmosfer powinny posiadać te opony( niestety nic na oponie nie mogę znależc na ten temat...)??? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arma87

piękny sprzęt :biggrin: :banghead: szkoda że teraz nie mam pieniędzy, zakup tdrki bądz innego podobnego sprzętu planowałem po wakacjach :)

jakieś szczegóły na temat twojego motocykla?

 

Arma87

piękny sprzęt :biggrin: :buttrock: szkoda że teraz nie mam pieniędzy, zakup tdrki bądz innego podobnego sprzętu planowałem po wakacjach :)

jakieś szczegóły na temat twojego motocykla?

 

Arma87

piękny sprzęt :biggrin: :( szkoda że teraz nie mam pieniędzy, zakup tdrki bądz innego podobnego sprzętu planowałem po wakacjach :)

jakieś szczegóły na temat twojego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn moto nie jest moje tylko kumpla który jest w tej chwili w prewencji i chce go sprzedac bo bedzie stał dosc dlugo. Motorek jest wygodny i fdajnie sie prowadzi. Ma tam pare drobiazgów do wymiany np. klocki hamulcowe a tak pozatym to wszystko ok odblokowac go mozna jak ktos chce i 160 poleci to wszystko chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn moto nie jest moje tylko kumpla który jest w tej chwili w prewencji i chce go sprzedac bo bedzie stał dosc dlugo. Motorek jest wygodny i fdajnie sie prowadzi. Ma tam pare drobiazgów do wymiany np. klocki hamulcowe a tak pozatym to wszystko ok odblokowac go mozna jak ktos chce i 160 poleci to wszystko chyba :icon_biggrin:

 

szczerze to wątpie w te 160 km/h :banghead:

i blokujące się koło...

 

Witam,troche sie tu zmienilo od mojej ostatniej wizyty:) i postów dużo przybyło, co mnie bardzo cieszy bo można sie wiecej dowiedzieć o TDRCE:).Dzisiaj własnie wyjechałem swoja Tdrka na krótką przejażdżke, aby troche ją rozruszać po tej zimowej przerwie:). Moto śmiga pomimo, iż zablokowana;]No, ale jeszcze mnie czeka trochę roboty przy nim... Przedewszystkim musze wymienić przednią opone bo jest strasznie zjechana po bokach... co widocznie wpływa podczas jazdy... i tu kieruje pytanie do was ponieważ opony mają z deczka flaka:)chciałbym sie dowiedziećile atmosfer powinny posiadać te opony( niestety nic na oponie nie mogę znależc na ten temat...)??? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

 

pzdr.

 

ja popmuje 2 atm :icon_razz: z tyłu powinno być chyba o jakieś 0,2 atm więcej :rolleyes: nie jeździj z flakiem, bo to niebezpieczne, ja nie kontrolowałem cisnienia, jezdzilem z flakiem i pewnego dnia, złożyłem się w zakręt, wyprostowałem motor, zaczało mnie rzucać po całym pasie, zsiadłem i .... tylna opona mi zeszła z felgi :icon_rolleyes:

Edytowane przez MACIAS1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w to 160 km/h nie wieże :flesje: natomiast nie wątpie w to ze ten motoocykl ma świetny stan techniczny, na zdjęciach widać, że jest zadbany.

mi ogólnie model TDR coraz bardziej przypada do gustu, wiecie o czym mówie :D strasznie mi się podoba mam nadzieję, ze w tym roku wyrobie się finansowo i uda mi się taki motocykl kupić. :icon_mrgreen:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szczerze powiem z ręka na sercu ze odradzalem zeby tego nie kupowal bo mu sie szybko znudzi >>> i wyszlo na moje po 2 miechach chce zmieniac to przeciez jest komarek. chociaz nie wiem jak sie zachowuje odblokowana moze ten wlaczajacy sie w nich niby atak cos daje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szczerze powiem z ręka na sercu ze odradzalem zeby tego nie kupowal bo mu sie szybko znudzi >>> i wyszlo na moje po 2 miechach chce zmieniac to przeciez jest komarek. chociaz nie wiem jak sie zachowuje odblokowana moze ten wlaczajacy sie w nich niby atak cos daje :icon_rolleyes:

 

to mnie przestraszyles. sam chce kupic tdrke a tu sie okazuje ze moze mi sie szybko znudzic :biggrin: troszke głuio, nie chce miec motocykla na 2 miesiace ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...