Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam was ponownie ;)

prosze o porównanie yamahy TDR z aprilia PEGASO 125. motocykle sa raczej podobne jeśli chodzi o przeznaczenie :bigrazz: zainteresowałem się pegaseo, wiec chciałem zapytać o was czym się różnią? jak w porównaniu jeździ aprilia? który lepszy ? i t p i t d:icon_mrgreen: ktos wie?

wiem ze dla was tdr'ka to najlepszy sprzet :buttrock: ale proszę o szczera odpowiedz.

pozdro

przy okazji prosze o male porównanie wymienionych motocykli z cagivą super city (również 125)

oto link ;)

 

W pegaso jest rotax 123 wiec silnik troche mocniejszy niz w TDR... Części do rotaxa jest dużo, np. na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem ze znalezieniem odpowiednich opon do mojego motorka

 

Szukam opon o rozmiarze: 100/90 18 (ewentualnie 90/90) i 120/90 17.

Problem jest taki, że szukam opon enduro (nie kostka) i nie moge zneleźć odpowiedniej opony na przednie koło. Interesują mnie opony dobrze trzymające asfaltu, również podczas deszczu i nadajace się na szutry, oraz jakiś lekki teren.

 

Jakie oponki moglibyście mi polecić?

 

Co myślicie o tych oponach (dwie ostatnie, PIRELLI Scorpion MT 90 S/T)? Producent podaje, ze nadają sie na szutry, oraz lekki teren no i jest opowiedni rozmiar.

 

Dodam, że teraz mam metzelera enduro 3 sahara (przód, dziwne, bo teraz nie moge nigdzie znaleźć takiego rozmiaru tej opony ) i dunlop k650 (chyba, zapomniałem jaki numerek ).

 

Mile widziane byłyby opony o tym samym modelu na przód i tył, lub o podnobnym biezniku.

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Maciek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do skrzyni najlepiej olej przekłądniowy 10W40 i wchodzi go 750ccm :icon_mrgreen:

A co do lag to serwisówka, ale od dt 125 podaje, że olej 10W i (starsze modele) 486ccm, lub (nowsze modele) 495ccm. Nie wiem czy między lagami od dt a tdr sa jakieś różnice, ale wydaje mi się że są takie same :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

z tego co wyczytalem to zeby odblokowac modul sa dwie metody:

1. trzeba sie pobawic z tym yvps

2. lub po prostu zamienic ten modul 5AN1 na 5AN

tak mi sie wydaje bo wiem ze wszystkie 5An1 sa zablokowane a 5AN sa odblokowane i to chyba one sa zamiennikiem ............ a wlasnie a moze ma ktos modul 5AN i sie nie wkreca albo malo jedzie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo tam tak dziwnie jest napisane jak zawor przestawimy to nagle nie bedzie blokad a co znikna ??!!! a dupa jak bedzie na module to mozecie sobie regulowac i tak jakos skojazylem ze modul steruje tym zaworem, a co myslicie o tym module bedzie pasowal ......aha i jak np bede mial zmieniony modul juz odblokowany to trzeba cos zmieniac np. dysze ???

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega mial ta TDR 125 to wogole jest wiekszy simson !!!!! i jeszcze te glupie blokady z ktorymi nikt nie potrafi sobie poradzic taka prawda !!!! Lepiej zmiencie chlopaki sprzety !!!!

 

 

P.S Sorky ze urazilem was ale taka mamy opinie z kumplami o tym moto z doswiadczenia. Aha i to spalanie tragedia !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega mial ta TDR 125 to wogole jest wiekszy simson !!!!! i jeszcze te glupie blokady z ktorymi nikt nie potrafi sobie poradzic taka prawda !!!!

Niestety niektorzy nie potrafią sobie radzić z prostymi czynnościami :icon_evil:

 

Lepiej zmiencie chlopaki sprzety !!!!

P.S Sorky ze urazilem was ale taka mamy opinie z kumplami o tym moto z doswiadczenia. Aha i to spalanie tragedia !!!!!!!!

Chyba masz spore doświadczenie, jeśli TDR to większy simson. Pewnie zmieniłeś swojego na jakąś litrówkę, żeby za mało kucy nie było.

Pozdrawiam i polecam zastanowić się następnym razem przed pisaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Arma87 @ 02 styczeń 2008 - 21:49) *

 

Moj kolega mial ta TDR 125 to wogole jest wiekszy simson !!!!! i jeszcze te glupie blokady z ktorymi nikt nie potrafi sobie poradzic taka prawda !!!!

 

Niestety niektorzy nie potrafią sobie radzić z prostymi czynnościami biggrin.gif

 

ciekawe czy ty bys sobie poradzil z odblokowaniem modulu jesli tak to czekam na twoje rady

 

Moj kolega mial ta TDR 125 to wogole jest wiekszy simson !!!!!

simson?? mam simsona w garazu tez i jakos tdr mi go nie przypomina a tak wogole to dr 350 nie jest wcale wieksze jest tylko wyzsze i tdr przy niej wyglada masywniej......nie mowie tego dlatego ze ja mam sam chetnie bym ja na cos zamienil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak wam odpowiem :

1. Kombinowalismy odblokowac ta TDR nic nie wskoralismy bo okazalo sie ze na module jest blok; !!! Pojechalismy do serwisu Yamahy i powiedzieli ze trzeba inny modul, ktory kosztuje nie malo .!!! wiec dalismy sobie siana z tym i poszla na sprzedaz !!!

2. Nie mam litrowki zadnej kupionej Tylko mam CBR 600, Dr 350 i Simsona :buttrock: :buttrock:

3. Przesadzilem z tym ze wyglada jak simson !!!! Rzeczywiscie jest masywniejsza niz moja DR

4. MOZE JEDNAK ZMIENICIE SPRZET !!!!! MAMY DO SPRZEDANIA SUZUKI GS 500 E !!!! ZA 4200 DO UZGODNIENIA !!!

 

 

POZDR !!!!!!

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...