Skocz do zawartości

Małe Varadero- varadero 125 - info


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jeżeli posiadacie jakieś informacje na temat tego motocykla ( Honda Varadero XLV125) to byłbym wdzięczny o wypisanie ich tutaj. Gdzie takie sprzęty w niemcowni mogli blokować? Bo zakładam , że raczej na pewno blokowali. Wiem ,że w Polsce niewiele jeździ takich sprzętów, ale forum uważam za skarbnicę wiedzy z której czasami korzystam , zakładając nowy temat. Więc może znajomy znajomego ma itp i sobie chwali moto itp... każda informacja będzie cenna. Od którego roku jest w ofercie Hondy , bo z tego co się orientuję to raczej niezadługo. Jak z częściami ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś miałem jakieś info o tym sprzęcie. Jak znajdę to od razu napiszę.

Natomiast co do blokowania, to były dławione na module zapłonowym do 80 km/h, jak to mają zwyczaj robić w Niemczech. Miałem Honde 125 też zblokowaną na module, to wyglądało to tak, że do 80 sie rozbujał jako tako a potem to już nie było przyjemnie. Z góry gdzieś dało się wykręcić nawet ponad 100 ale na prostej zwyczajnie się ten silniczek męczył przez owo zdławienie.

 

[ Dopisane: 13-01-2006, 17:07 ]

No i znalazłem tą stronkę:

http://www.delikatesy.pl/~darekh/varadero/klub.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem, ale oglądałem sobie kiedyś to moto z bliska bardzo dokładnie i wrażenia super. Niespotykana w 125 jakość wykonania, wygoda kanapy, itp. Większość elementów wygląda jak w niezłej 600tce.

Wg. mnie jest to najfajniejszy motocykl w klasie allroundowych 125. Przy okazji jeden z droższych, ale jeśli Cię stać, to raczej nie będziesz żałował (o ile nie masz sportowych / terenowych preferencji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno modul w koncu to 15 konny 4suw i nie byloby po co meczyc sie innymi blokadami w takim silniku...

Pozdr Przemek :D

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sie pochwale bo jeszcze nie mialem okazji tego zrobic , a wiec w tym sezonie uzytkuje Honde Varadero 125ccm rocznik swiezutki bo 2005 , przebieg tez malutki ,ale z dnia na dzien ciagle rosnie. Moto w porownaniu z 2t niesamowite , nic nie dzwoni nie stuka , ciagnie od dolu , zbiera sie nie najgorzej (wiadomo 4t 125 dostaje baty od 2t np.nsr125) , predkosc max oscyluje w granicach 120 , przelotowa 100 wiec mozna gdzies wybierac sie w trase z wiekszymi sprzetami. Gabarytowo jest to najwieksza 125tka , nikt nie wierzy ze to tylko 125ccm , kazdy daje minimum pincet :) , jednak idealny dla poczatkujacych bo ma nisko siodlo. Jesli ktos mialby jakies pytania dot. tego modelu z checia sluze rada i pomoca (w miare moich mozliwosci)

dolaczam fotki mojego bajka :D : http://bikepics.com/members/przemekb/

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem , ale nie moglem edytowac . Jaki vmax moze miec varadero 125 ? W briefie co ciekawe wpisane jest 180 wiec albo ktos sie pomylil , albo faktycznie tak jest. Osobiscie nie bylbym takim optymista i sklaniam sie do tego pierwszego , ze to zwykla urzednicza gafa. Dodam ze silnik w ukladzie V , pojemnosci 125ccm i aktualna predkosc max wynosi ~120+. Chyba ,ze ... Jesli ktos wie na ten temat cokolwiek prosze o posta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 200 km/h to ma vmax Varadero 1000 :icon_twisted:

Twoje wiadro powinno isc wlasnie okolo 120 km/h...

pozdrawiam...

Edytowane przez legut7

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękna ... sam po wakacjach planuje zakup viaderka tyle ze cos troszke starsze:) Napisz moze dokaldniej jak sie tym jezdzi jak i ogulem jak przyspiesza moze do czego to przyspieszenie porownac noi inne zeczy typu ochrona przed wiatrem itd:) Ppzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Orientuje sie ktoś może jakie były malowania tego motocykla ?

Bo z tego co widze to są takie :

- srebrny cały

- czarny cały

- srebrno czarny

- srebrno niebieski

- srebrno bordowy

- i czarno bordowy (tylko jednego takiego widzialem u nas na allegro)

 

I tak z ciekawości jeszcze,czy malowanie czarno bordowe jest jakieś wyjątkowo rzadkie czy na konkretny kraj było tylko robione ? Bo na mobile.de i autoscout24.de ani jednego takiego nie spotkalem,a wg mnie taki jest najładniejszy.

 

O i takie pytanko zasadnicze - jak częste wymiany oleju są zalecane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...