Skocz do zawartości

Małe Varadero- varadero 125 - info


Rekomendowane odpowiedzi

cześć. niedługo mam zamiar zdać prawko A1 i chciałbym sobie kupic jakiś motor. jak narazie posiadam gilerę runner. Njabardziej chyba spodobała mi się Honda Varadero 125. I mam do nij kilka pytać.

1. Co sądzicie ogólnie o tym motorze

2.na jakie mogę liczyć osiągi i czy mogę je polepszyć np. zdjęciem blokoad jeżeli takie ma

3.chciałbym jeszcze się dowiedzieć czy będę miał podczas jazdzy podobny komfort jak w mojej gilerce?

4. czy wedłgu was jest to dobry wybór.

!!!Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo mi sie podoba Varadero 125, bardziej od większego brata. Ładny, zrabny motocykl z niskim zużyciem paliwa i stosunkowo dobrymi osiągami.

Kolega nakręcił już okolo 35tyś. km i obyło się bez żadnych poważniejszych awarii.

Varadero, o którym pisze nie wiem czy było gdzieś blokowane (sprowadzone z Niemiec), na dzień dzisiejszy osiąga prędkość około 130-140km/h. Przyspiezenie kjest stosunkowo dobre. Spalanie oscyluje w granicach 3,5-4,5/100km.

Co do samego motocykla, jego żywotności. Marka Honda mówi sama za siebie i przebieg znajomego mi modelu Varadero mówi sam za siebie.

Komfort podczas jazdy nawet w dwie osoby jest bardzo dobry, nawet lepszy niż w Runnerze.

V.radero jest ogólnie dużym motocyklem-kanapa, gabartyty, koła itd.

 

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziiękuje bardzo za pomoc:) a powiedz mi czy będę miał podobny promień skrętu jak w runnerze bo słyszałęm że te wszystkie ścigacze to mają bardzo duży a jak jest tutaj?

 

Ja latam varaderem i nie nazekam a co do promenia skretu bym za duzo niewymagal wez pod uwage ze ten motocykl jest dosc dlugi(spory rozstaw osi) ale i tak jest duzo zwrotniejszy niz duza ilosc motocykli. Moge ci powiedziec ze masy tego motocykla tez sie nie odczuwa no chyba ze go bedziesz musial podniesc od 0 no to mozesz miec czasami klopoty :icon_mrgreen: A wogole gdzies juz byl temat od viaderku wiec poczytaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym sie przesiadl na takie varadero :icon_mrgreen: bardzo ladne, wygodniejsze na traske no i nie trzeba tak zylowac zeby jechalo :icon_mrgreen: niskie obroty, male spalanie, ladowne to takim czyms bym chetniej polatal :lapad: ale trzymaja sie w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

były tematy ale nie taki tylko

 

" HONDA VARADERO 125 :bigrazz: nareszcie mam !!!"

"HONDA VARADERO 125 POMÓŻCIE !!!!!!"

 

wiec nie wiem czy był sens robic nowego posta. :biggrin:

tylko 2 osoby maja varadero w polsce????????? wpisujcie sie pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może tez się pochwale. :bigrazz: Jakies 2 godzinki temu nabyłam Varadero 125’ 02. Generalnie do tej pory przez raczki przewijaly mi się glownie nakedy i motocykle sportowe. Az tu nagle taka zmiana!!!! W sumie podyktowane jest to tym, ze mój CeBRus jest w domku a ja w Irlandii. Myslalam ze przetrawie rozlake z moim „malenstwem” ale.... no checi przynajmniej mialam. I nawet rok wytrzymalam!! :biggrin: Oczywiscie wszystko ma swoje granice. Ja wytrzymalam do o momentu az udalo mi się zdobyc prace, która jest jednoczenie moim hobby :biggrin: No a wiadmo jak jest... czlowiek się w pracy napatrzy na 2 kola i potem spac nie może po nocach. Szef doradzil mi Varadero. Nio i stoi cudo przed domkiem. :biggrin: :biggrin: Niestety okropna burza i powalajacy drzewa wiatr uniemozliwil mi przejazdzki na nowym zakupie. Rano chyba wczesnie wstane. A wlasnie! Apropo burzy. Czy ktos z Was sprawdzal jak zachowuje się varadero w czasie deszczowej i wietrznej pogody? Cos mi się zdaje, ze będę musiala często w malo pogodne dni smigac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Varadero Club Polska jest dział poświęcony małemu wiaderku.

 

http://www.varaderoclub.pl/

 

A wlasnie! Apropo burzy. Czy ktos z Was sprawdzal jak zachowuje się varadero w czasie deszczowej i wietrznej pogody?

 

Duże viadro jest wrażliwe na boczny wiatr, za to niewrażliwe (dla kierowcy) na jakikolwiek opad z nieba. Samo też niewrazliwe na wilgoć i wodę- moje stało 3 dni w ulewnym deszczu pod domkiem i rano zapaliło bez jakichkolwiek sęków.

Z małym pewnie jest podobnie.

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info :biggrin: Troszkę się boje tych burz, silnych wiatrow i przymrozków… Podjęłam wlasnie decyzje, ze będę wiaderkiem śmigała calutki rok!!! :wink: Chyba mnie pogielo hehe no ale co tam!!! :eek: :cool: Uff chyba musze się zabezpieczyć w nieco cieplejsze ciuszki. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, jak znajde chwilke czasu to wrzuce kilka fotek na bikepics. Wlasciwie to ja tak naprawde nie przetestowalam jeszcze sprzetu :bigrazz: Kask, skore, buty, rekawiczki etc mam w Polsce wiec tylko po uliczce przy domu smigam :P No ale kochani rodzice juz wyslali paczke wiec pewnie niedlugo dojdzie. :lapad:

Dzisiaj tak sie przygladalam temu malemu cudenku i doszlam do wniosku, ze wiekszosc motocykli w Irlandii wyglada jakby miala 5 lat wiecej niz w rzeczywistosci. Generalnie ludzie nie dbaja tu o motocykle. Wszedzie rdza, moto stoi miesiacami na deszczu. Wlasciwie to nie wszyscy garazuja, moj sasiad ostatnio dopiero w marcu zalozyl pokrowiec- w sumie juz moglby sobie odpuscic bo to prawie wiosna :lapad: Niestety moje wiaderko tez stalo na deszczu :icon_biggrin: i w dodatku mialo lekka glebe parkingowa. W kazdym razie koles tuz przed sprzedaza zrobil mi full serwis, co mnie bardzo cieszy gdyz serwis podstawowy kosztuje tutaj 700euro. :smile: Ostatnio robilam fakture na horneta i koles za wymiane oleju, filtru,lnacuszka rozrzadu i tylnej opony zaplacil 1050euro!!! Wiec chyba powinnam przestac martwic sie lekka rdza i zaczac cieszyc sie, ze mam serwis z glowy. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...