Skocz do zawartości

Małe Varadero- varadero 125 - info


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

 

 

 

Mam pytanie odnosnie Hondy Varadero 125ccm. Mianowicie chcialbym sie dowiedziecie troche o danych technicznych tego pojazdu oraz wasze oceny tego motocykla. Interesuja mnie wypowiedzi uzytkownikow forum ktorzy posiadaja takowy model Hondy. Prosil bym o napisanie mi o; osiagach, spalaniu, awaryjnosci, itd. Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi :bigrazz:

 

 

 

Pozdrawiam alekskm

Edytowane przez alekskm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHONDA? :(

Chodzi Ci o model 125 cm3?

 

Osiągi około 140 km/h, mega wygodna, 4 suw :bigrazz: Tyle moge powiedziec, jezdziłem jako pasażer :crossy:

 

Pozdrawiam

140? Chyba zdużej góki z wiatrem w plecach...

Jeżeli chcesz jezdzic turystycznie itd to varadero jest super. Jezeli chcesz podzidować po miescie itd bierz jakies 2t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie nie chce wierzyc , pewnie oprocz wydeszku ma cos grzebane bo 20km predkosci na samym wydeszku wydaje sie mocno przegiete. Mojej Vara vmax wynosi 120km/h.

 

Odnosnie samego motocykla , coz duzo by tu pisac.. Postaraj sie o jakies konkretne pytania to odpowiem. Sam motocykl mega wygodny , niskie spalanie na poziomie 3-4l. Nadaje sie calkiem niezle na dalsze trasy , nie czuc zmeczenia , nuzyc moze jedynie predkosc przelotowa w granicach 100-110km/h. Silnik V2 , fajne brzmienie i przyjemnie kreci, taka wysokoobrotowa Vałeczka.

 

P.s. Sprzedam :bigrazz: Varadero 125 rok 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam 2 pytania do ciebie.

 

jak jest z czesciami do tego motorku i czy da sie jakies drobne naprawy wykonac w "domowym" warsztacie ?

I 2 pytanie. A za ile bys ja chcial sprzedac ? Napisz jakis krutki opis swojej Hondy Varadero. Jestem zainteresowany kupnem takiego motocykla ale najpierw prawko ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zalezy jakie czesci masz na mysli ,na allegro pelno plastikow itp do tego modelu , wystarczy tylko spojrzec. Co do mechanicznych to pozostaje Honda i oryginaly raczej chyba ze upolujesz cos w Niemcowni na ebayu. Nie wiem co chcesz naprawiac w "domowym zaciszu" z reguly takie motocykle sie nie psuja chyba ze masz na mysli wymiany olejow , filtrow , jakies przeglady itp.

 

Odnosnie pytan nt mojej Vara to rok 2005 przebieg podchodzi juz pod 4tys km , sprowadzona z Niemiec wiosna tego roku. Cena jaka mnie interesuje to 12500 do negocjowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co myślicie o hondzie varadero 125? uzbierałem 10 tyś zł i jestem zainteresowany kupnem 125. Chciałbym jedzic na dluzsze trassy(300,400 km) Moglibyscie dac jakies propozycje moto? i powiedziec cos wiecej o Varadero 125! Z gory dzieku za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tysiakow to Ty spokojnie kupisz cos wiecej niz 125 cc.

Takim sprzetem to nie polatasz. Przynajmniej 500

 

 

tak, ale skoro kolega chce kupic 125cc to dlaczego doradzasz mu 500 ?? moze ma prawko A1 albo z innych wzgledow chcialby najpierw 125. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...