Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej, dzieki Piotrusiu...siedze wlasnie w szpitalu na obserwacji:)

 

Niestety to byla MOJA wina...ale jak to sie stalo to Wam nie powiem... bo nie wiem:(

czlowiek przejezdzil tysiace km a pod walsnym domem o malo sie nie zabil.

 

Niczego nie zlamalam, ale mam 3 nogi:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie coś może o wypadku skutera (trudno poznać jaki, bo był mocno rozbity) na trasie siekierkowskiej, ok. kilometra za mostem w stronę czerniakowskiej, we wtorek ok. 19? Jechałem do pracy i widziałem roztrzaskany skuter, kask lezał obok barierek przy trasie, a jakieś 10 m przed skuterem stała Laguna z wgniecionym zderzakiem i zbitą tylnią szybą. Mam nadzieje, że nic poważnego się nie stało, chociaż wygladało nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocław :

wczoraj jechałem przez ten taki łukowaty 'most' przy tesco w mieście (w stronę mc donalda)chyba po 16,koło 17 i był na nim wypadek. gdy jechałem, to podnosili nosze z kimś, wystawała spod prześcieradła tylko noga, trochę obdarta. stał samochód... z kilka metrów dalej leżał motocykl - fioletowy, tak na oko jakiś starszy szosowy motocykl (sory, nie wiem jaki), z lewej strony owiewka wgnieciona, ale sam motocykl był cały, na jezdni nie było żadnych kawałków ani bajka ani motocyklisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Andrychowem a Wadowicami w miejscowości Iwałd zdarzył się wypadek - na łuku drogi wyleciał w pobocze motocyklista. Wie ktoś coś? Mieszkam teraz w Krakowie a pochodze właśnie z Wadowic - może to ktoś znajomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocław :

wczoraj jechałem przez ten taki łukowaty 'most' przy tesco w mieście (w stronę mc donalda)chyba po 16,koło 17 i był na nim wypadek. gdy jechałem, to podnosili nosze z kimś, wystawała spod prześcieradła tylko noga, trochę obdarta. stał samochód... z kilka metrów dalej leżał motocykl - fioletowy, tak na oko jakiś starszy szosowy motocykl (sory, nie wiem jaki), z lewej strony owiewka wgnieciona, ale sam motocykl był cały, na jezdni nie było żadnych kawałków ani bajka ani motocyklisty

Czytając ten opis już myślałem, że to ja :D

Jechałem tam po 19 i już żadnego zamieszania nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach był wypadek. Motocyklista jadący 170km/h zabił siebie i kobiete w golfie 4. Wyprzedzał tira a ona wyjechała mu prosto pod koła i zderzył się z nią czołowo.

 

Informacje znalazłem przypadkowo tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=123...793e50640e41cd3

 

czwarty post od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, dziś 14.07.2007, godzina około 5:30, róg Żelaznej i Al. Jerozolimskich.

Widziałem plastika, który był rozsypany dosłownie na części, marka nie do poznania, straż wraz z policją sprzątała skrzyżowanie po wypadku, wśród gratów leżał kask, straszny widok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...