Skocz do zawartości

MAX DYSTANS DZIENNY NA SCIGACZU


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w październiku pojechałem do niemcowni po moto. Zabrałem lumpy do autobusu i wracałem już motorkiem. Kupiłem CBR 929 i jednego dnia zrobiłem 1000 km !! Jechałem z Kolonii do Torunia. Przy moim wzroście - 195 cm, nie było mi do śmiechu. Po pierwszych 100 km chciałem zejść i pchać sprzęta. Ręce bolały, o kolanach nie wspomnę, ale później było zdecydowanie lepiej. Teraz już przywykłem do takich warunków podróżowania. Przed 929 był zdecydowanie wygodniejszy Bandit, ale jak ktoś mocno chce to da radę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to trasa Szczecin - Lublin;) świeżo zakupionym motocyklem CBR F3 (i zresztą pierwszym - wiem, przesadziłem - trzęsące się ręce dobijały mnie na początku, a zwłaszcza po tej trasie). Ile to km? Nie wiem - byłem zbyt zmęczony żeby o tym, pamiętać:icon_mrgreen:

Nie przyzwyczajony do takiej pozycji przez parę dni cierpiałem: ból kręgosłupa, rąk i nóg, tyłka :icon_twisted: ale porównując z innymi tego typu motocyklami to na CBR pozycja i tak jest jeszcze wygodna :icon_mrgreen:

 

PS. Jakbym teraz jechał w taką trasę z pewnością lepiej bym to zniósł:notworthy:

Edytowane przez BlackSmith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie zrobilem bez bólu 100mil w jedna strone i tak zle ze mna nie bylo jak za pierwszym razem kiedy zrobilem tyle samo na cala trase.

Musze nabrac kondycji na przejazd Hereford(Anglia)-Bydgoszcz To tylko 1800km :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie zrobilem bez bólu 100mil w jedna strone i tak zle ze mna nie bylo jak za pierwszym razem kiedy zrobilem tyle samo na cala trase.

Musze nabrac kondycji na przejazd Hereford(Anglia)-Bydgoszcz To tylko 1800km :biggrin:

kiedy chcesz jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam o ile cbr f4 mozna zaliczyc do scigó (sadze ze tak) i jako ze dzisiaj odebrałem blaty i opłaciłem oc to mój rekord to jak narazie 20 km :D))) ale odczegos trzeba zacząć pozdrawiam

 

Ja w dzień odbioru F4 (po ponad rocznej przerwie) nawinąłem nie wiedzieć kiedy 250 km, a było to po ponad rocznej przerwie bez motonga. I nic mnie nie bolało, dla mnie pochylona pozycja jest optymalna. Figura "na bandita" mi zupełnie nie odpowiada. Cały widz w tym aby nie leżeć na rękach tylko siedzieć na motocyklu, a kierownicę jedynie trzybać. Na f4 jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć dobre zatyczki do uszu (...), i czasami żaden plecak na ramionach! (...)

powodzonka

 

 

Szanowni, bardziej doświadczeni......

O co chodzi z tym plecakiem????

Ja specjalnie nie trokuje go do motonga zeby w razie jakiegoś lota albo ślizga mieć "coś" dodatkowego na plecach.

Robię jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy z kumplem(GoldWing) na początku lipca.

 

 

BMW + Gold Wind = nie odczujecie nawet tej podrózy....ja tak smigałem na embrionalnej Suzi RF600R..bez obiadu...bez snu....bez rozsądku....

 

Teraz moge smigać Electrą do UK i wiem że bedzie git....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, bardziej doświadczeni......

O co chodzi z tym plecakiem????

Ja specjalnie nie trokuje go do motonga zeby w razie jakiegoś lota albo ślizga mieć "coś" dodatkowego na plecach.

Robię jakiś błąd?

 

Dobry plecak wchodzi w serce pladruje kieszen i bokiem wychodzi, ale za to i duuuuuzo przyjemnosci moze sprawic :icon_rolleyes:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...