Skocz do zawartości

MAX DYSTANS DZIENNY NA SCIGACZU


Rekomendowane odpowiedzi

Po 1600 km jednego dnia na GSXFie kilka krotnie bez wiekszych problemow, jak dla mnie to bardzo wygodne moto na dlugie dystanse. Fazerem troche gorzej ale tez mozna. Prawdziwego sporta jeszcze sie nie dorobilem, jak mi sie uda to napisze cos wiecej ;)

 

 

Ps. sorry za brak polskich znakow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sierpniu Aprilka RSV ( jedna z njbardziej extremalnych pozycji na sporcie gixer k7 to przy niej komfortowa limuzyna) z Amsterdamu do Piaseczna (przerwy na tankowanie), w przeciwna strone po 3 dniach smigania na torze, po wyjezdzie z Poznania skapitulowalem 100km przed Amsterdamem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowo 1950 km w 26h w tym 1400 po autostradzie, a resztę po polskich dziurach, to mój rekord.

 

tak żeby następnego dnia pojechać dalej, to ok 800 km po średniej jakości drogach, max 1000 ale to już męczące, chyba, że po autostradzie, no i góry to już inna inszość, myślę, że tak ze 300- 400 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem największe znaczenie mają takie rzeczy jak:

- prędkość,

- pogoda,

- poziom obładowania moto

 

Jak jadę solo, mogę jechać z przyjemnością dużo dłużej, niż z pasażerem i kuframi. Jak muszę jechać wolno męczę się dużo szybciej. Jednego tylko nie rozumiem - dlaczego mniej męczy mnie jazda na Tryplu, niż na XXie ... trasa k. 500km. Prędkości koło 150.

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigacze scigaczami (jak w temacie), ale tez sie podlacze do tego watku, moze komus sie przyda!

 

Dystans: 545,3 km. Yamaha XTZ 660 Tenere '94.

 

Trasa: Sanok-Legnica :icon_mrgreen:

 

Poczatek pazdziernika 2007. Wyjazd 9 rano. Pogoda zmienna, pierwsze 150 km deszcz i mgła, poźniej przelotne opady, po 200 km pochmurnie i nieco się przejaśniło; temp. min. 13 st C, maks. 22 st C.

 

Tenera z 2 aluminiowymi kuframi i tankbagiem, ok. 15 kg dodatkowego bagażu. Spalanie 7.5 l przy prędkości > 130 km/h, do 130 km/h 6 l. Średnia prędkość 80.5 km/h.

 

Czas jazdy: 6h 50m, czas podróży: 8h 30m

 

voila!

 

Zmeczenie raczej monotonia autostrady i silnymi podmuchami wiatru (bo niezle wialo nawet na postojach). Calkiem wygodna kanapa.

 

na wiosne szykuje sie wyjazd (w jedna strone) do Londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7ookm ale proste jak np. gierkówka czy augustów-wawa to koszmar, najgorzej na kark, monotonię i szum, na krętych drogach jak trzeba było się pogimnastykować to normalnie odpoczynek :icon_twisted:

Tak na codzień po zakrętach to ok. 270km, ale do domu to zrąbany jak dzika świnia.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak was czytam to aż się boje, latem planuje na mojej kawce poleciec do polski, 1548 km w jedną strone i powrót za 4 dni. Niewiem co myślec? Pozycja na niej do bardzo wygodnych nie należy, co radzicie?

 

Dasz radę! z pewnością jazdą do najprzyjemniejszych nie będzie należeć ale chęć pokonania tego dystansu i myśl, że będziesz w Polsce wszystko pokona;]

Gdy ja jechałem do PL po zjeździe z promu grubo do Niemiec trzymałem się z gościem jadącym na 9. Charakterystyczny ruch jaki wykonywał to wyprost nóg co jakieś 50km :wink:

Polecam drogę alternatywną południową (na Drezno). Jadąc na Berlin zanudzisz się na śmierć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...