Skocz do zawartości

MAX DYSTANS DZIENNY NA SCIGACZU


Rekomendowane odpowiedzi

niezle - to ile jechales ? ( czas)

Jechałem coś koło 6.5 - 7h

 

no i ile masz pojemnosci baku skoro zrobiles 300km na jednym baku ?
Pojemnośc baku to 13.5L w tym rezerwa, spalanie wyszło mi 4 litry a to maksymalne jakie udało mi sie osiągnąc ale pewnie dlatego że na baku miałem sporą torbe i na siedzeniu pasażera tez nie mało kilo :D A tak to na jednym baku bez przy spalaniu takim normalnym 3.5L mozna coś koło 370-380km zrobic ale to już na styk :banghead: a tak normalnie jak sie przyciśnie to rezerwa potrafi sie i po 270-280km wlaczyc a jak jedziesz spokojnie i spalanie spada nawet do 3.2L to i ponad 320 :buttrock: Więc oszczędny to motorek :buttrock:

 

z prostej arytmetyki wychodzi ze jechales 6 godzin bez zmeczenia tak ?

Bez zmęczenia w sensie takim że bez problemu moglem jechac dalej :)(oczywiście że 4ry litery czują te kilka godzin ale nie tak żeby nie dało się jechać dalej i to nie tak na siłe tylko z przyjemnością :) ) do tego relaksujaca muzyczka w kasku i mozna smigac :) (przerwa na tankowanie byla troszke dluzsza niz taknowanie bo zjadlem coś, zapaliłem, przełożyłem mape w torbie na baku, zmienilem muzyke i w droge :)

 

(wiem ze mozesz to poczytac za nabijanie sie ale potraktuj to serio bo nie robie sobie jaj z ciebie )
Portaktowałem serio :buttrock:

 

ps - ta mzetka jest twoja ?

Moja i już 2gi sezon kończe szczęśliwie :) a motorek ma przejechane nie całe 13tyś km :) w 2 sezony i troszke km zrobilem jak nie mialem prawka (A1) ale to z 300km :)

 

sliczny motorek
Dzięki, :oops: a na dodatek chyba jednyny ten model w Polsce - nie słyszałem o innych :) ani nie widziałem :|

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kumplem z Rijeki do Bratysławy za jednym pociągnięciem niemalże, przerwy tylko jak strasznie lało w Austrii a jest to koło 1000km. wiem, że nie najwięcej ale motorki to SHL m11 i WSK m06. teraz lepiej brzmi ?? zależy czy ktoś lubi jeździć, w tym roku tą samą traske przejechałem Hondą Helix z pasażerem i byłem o wiele bardziej zmęczony niż na SHLce dwa lata temu.trasa gdańsk -tarnów w jeden dzień to dla mnie żaden wyczyn, SHLka za trzy sezony zrobilem 50tkm. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo elementów od których zależy jazda na motorze.

 

Gdy jestem zrelaksowany, jest mały ruch na drodze która w dodatku jest równa i z ładnymi widokami, świeci słoneczko i nigdzie się nie śpieszę to mogę tak przejeździć całą niedziele (500-600km). Wtedy jest zajebiście i nie czuję zmęczenia. Wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej się odprężam.

A gdy jestem wkur**ony i wszystko mnie drażni po całym dniu pracy, do tego pada deszcz, jest zimno, pełno katamaranów się pląta po ulicy to ciężko mi ujechać 10 km.

 

Tak więc wszystko jest w mózgu i nigdzie więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam!

No to ja sie pochwale swoimi wynikami.

Polsk (Łukow)-Anglia (Southampton) 2200km w zasadzie tylko tankowanie na Bandit 1200 predkosc przelotowa 120-140km/h

 

Ta sama traske pokonywalem tez na GSX-R 600 Srad tyle ze z noclegiem w Berlinie ktory jest dokladnie w polowie drogi. Dobry czas zrobilem z Berlina do promowiska we Francji 900km w 6 godzin. Ciolem non spop 200-220 z 180 nie schodzilo a srednia inna. Stawalem na tankowanie. Mysle ze gdybym mial dobrze obudowanego plastika to moge sie brac kto ma twardsza dupe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1860km za jednym podejsciem na Suzuki RF600R. Nie było to w ciagu jednego dnia lecz w ciągu 26 godzin. Trasa Londyn-Bydgoszcz + zabłądzenie w Belgii i Holandii. Bez obiadu, bez mapy, bez snu - kilka kanapek w plecak, butelka lemoniadki i 2 paczki fajek. Było super. Tego co zrobiłem nie załuję bo wiem że więcej tego nie zrobię (na plastiku). Pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsk (Łukow)-Anglia (Southampton) 2200km w zasadzie tylko tankowanie na Bandit 1200 predkosc przelotowa 120-140km/h

 

Ta sama traske pokonywalem tez na GSX-R 600 Srad tyle ze z noclegiem w Berlinie ktory jest dokladnie w polowie drogi. Dobry czas zrobilem z Berlina do promowiska we Francji 900km w 6 godzin. Ciolem non spop 200-220 z 180 nie schodzilo a srednia inna. Stawalem na tankowanie. Mysle ze gdybym mial dobrze obudowanego plastika to moge sie brac kto ma twardsza dupe.

Pozdro

 

raz, to gratuluję wykopalisk :icon_rolleyes:

dwa, bandit nie jest ścigaczem, a takie jest pytanie w temacie

trzy, podsumowanie jest takie: kto ma twardszy zadek, ten pojedzie dłużej na plastiku :notworthy:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest złego w odszukaniu starego tematu i jego odświeżeniu :bigrazz:

Moim zdaniem to jest lepsze od zakładania kolejnego o podobnym temacie.

 

A teraz na temat, przejechałem ponad 700 po naszych wspaniałych drogach na Kawasaki ZX 10 Tomcat, dla większości to wielki kredens sportowo-turystyczny, jednak moim zdaniem to jest sport z minionej epoki, z powodu twardych zawiasów nie była to przyjemna podróż :( Komfort w porównaniu do naprawdę sportowo-turystycznego Bandyty, ma się tak jak jazda Mercedesem do jazdy Seicento.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...