Skocz do zawartości

MAX DYSTANS DZIENNY NA SCIGACZU


Rekomendowane odpowiedzi

BMW + Gold Wind = nie odczujecie nawet tej podrózy....ja tak smigałem na embrionalnej Suzi RF600R..bez obiadu...bez snu....bez rozsądku....

 

Teraz moge smigać Electrą do UK i wiem że bedzie git....

 

No robi sie z tego tematu o ścigaczach temat o turystykach :banghead:

A tak to ci na ścigach, którzy robią duże dystanse są prawdziwymi twardzielami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mój rekord to 1200 km w 16 godzin, trasa z Dortmundu do Lublina, środek lata, upał. Jechałem wtedy XJ 600 S. To bardzo wygodny motocykl. 600 km to porządne niemieckie autostrady. Po 800 kilometrze podróż nie należała do najprzyjemniejszych. Nie zgadzam się z opinią że na motocyklu sportowym może być wygodniej. Od tamtego czasu miałem RF 900, CBR 900RR i TL 1000S. Dwa ostatnie po 500 kilometrze strasznie mnie męczyły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak was czytam to aż się boje, latem planuje na mojej kawce poleciec do polski, 1548 km w jedną strone i powrót za 4 dni. Niewiem co myślec? Pozycja na niej do bardzo wygodnych nie należy, co radzicie?

 

na 4dni to sie nie opłaca chyba ze masochista jesteś :icon_eek:

Ja mam 1800do pokonania i na trzy tygodnie planuje zostać znaczy sie jeszcze Poland objeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4dni to sie nie opłaca chyba ze masochista jesteś :)

Ja mam 1800do pokonania i na trzy tygodnie planuje zostać znaczy sie jeszcze Poland objeździć

 

dokładnie to na zlocik planuje pojechac, odwiedzic rodzinke i spowrotem, niedługo wracam do polski na stałe więc juz taka okazja sie nie przytrafi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

trasa Wwa - Przemysl - Wwa, 780km w 12 godzin (2 godziny na obiadek i kolacje) na R6. Wiecej tego bledu nie popelnie. Pierwze 400 kilometrow bylo ok, powrot masakra, kilkuminutowe przerwy co 100/150km. Ale dziennie do 400km po polskich drogach mozna zrobic (pod warunkiem, ze nie drogach lokalnych typu łata na łacie).

 

pzdr,

r

 

 

trasa Wwa - Przemysl - Wwa, 780km w 12 godzin (2 godziny na obiadek i kolacje) na R6. Wiecej tego bledu nie popelnie. Pierwze 400 kilometrow bylo ok, powrot masakra, kilkuminutowe przerwy co 100/150km. Ale dziennie do 400km po polskich drogach mozna zrobic (pod warunkiem, ze nie drogach lokalnych typu łata na łacie).

 

pzdr,

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na turystyku dokładnie bandziorku zrobilem 1500i bylo ciezko :biggrin: Ale sport to troszke co innego. Napisze jak pojezdze nowym zakupem gsx-r. Po 100km wydaje mi sie wygodniejszy od bandita, zobacze jak po 1000:)

 

zapomniales jeszcze dodac jakim motocyklem ( tym z prpfilu ? ) i na jakiej trasie ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...