Skocz do zawartości

Awaryjnosc Ducati


Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam niektóre posty i widzę ,że niektórzy na siłę chcą udowodnić, że motocykle ducati są chu*owe , psują się i w ogóle fanaberia ze ktoś kupił takie dziadostwo , chyba musi być idiotą .

 

dyskusja prowadzi donikąd : jeden lubi blondynki a drugi czarne , dzięki bogu są różnorodne gusta i potrzeby , posiadacz skody nie zrozumie gościa co jeździ alfą romeo a ten drugi wolałby popełnić samobójstwo niż jeździć skodą itp. , itd.

 

 

japoński produkt jest produktem masowym honda produkuje chyba kilka milionów moto jak się nie mylę na rok a sprzedała w 2014 300 mln sztuk a ducati set tysięcy chyba ,

 

dukaty są motocyklami unikalnymi , kupowanymi przez ludzi ,którzy wiedzą co chcą i liczą się z ewentualnymi figlami tych motocykli ,

 

jak ktoś kupuje ducata z przypadku lub z lansu to długo nim nie pojeździ i lepiej by sobie kupil jakąs honde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę jesteś tym zdziwiony?

 

I tak i nie. Po części odpuściłem sobie ten motocykl z uwagi na duże prawdopodobieństwo niespodziewanych awarii oraz beznadziejnego serwisu tej marki w naszym kraju.

Z drugiej strony produkt premium, wysokiej klasy komponenty, spora kasa do wydania, trochę to wszystko może dziwić. W każdym razie nie mam czego żałować, kawa spisuje się doskonale.

 

słoma a ty przeginasz z tą unikalnością i radykalnymi osądami.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak i nie. Po części odpuściłem sobie ten motocykl z uwagi na duże prawdopodobieństwo niespodziewanych awarii oraz beznadziejnego serwisu tej marki w naszym kraju.

Z drugiej strony produkt premium, wysokiej klasy komponenty, spora kasa do wydania, trochę to wszystko może dziwić. W każdym razie nie mam czego żałować, kawa spisuje się doskonale.

 

Dobra decyzja.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dukaty są motocyklami unikalnymi , kupowanymi przez ludzi ,którzy wiedzą co chcą i liczą się z ewentualnymi figlami tych motocykli ,

 

No i właśnie w tym zdaniu potwierdziłeś że coś z tą awaryjnością jest na rzeczy.

 

Pół roku temu miałem dylemat co kupić nowego z salonu, po rozmowie z pracownikiem serwisu w Polsce gdzie naprawiają Ducati(stało tam ich kilka sztuk) odpuściłem. Do dziś pamiętam jak zrezygnowany kręcił głową i mówił żebym lepiej kupił japonie ;)

 

Kupując Ducati nie każdy patrzy na tą unikalność i prestiż, np ja zainteresowałem się tą marką ze względu na wygląd i silnik V. Kupując coś za worek pieniędzy oczekuje tego że fura będzie jeździć po obwodnicach na jednym kole, a nie co chwile do serwisu.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i właśnie w tym zdaniu potwierdziłeś że coś z tą awaryjnością jest na rzeczy.

 

Pół roku temu miałem dylemat co kupić nowego z salonu, po rozmowie z pracownikiem serwisu w Polsce gdzie naprawiają Ducati(stało tam ich kilka sztuk) odpuściłem. Do dziś pamiętam jak zrezygnowany kręcił głową i mówił żebym lepiej kupił japonie ;)

 

Kupując Ducati nie każdy patrzy na tą unikalność i prestiż, np ja zainteresowałem się tą marką ze względu na wygląd i silnik V. Kupując coś za worek pieniędzy oczekuje tego że fura będzie jeździć po obwodnicach na jednym kole, a nie co chwile do serwisu.

 

niepotrzebnie wdając się w polemikę z tymi dyrdymałami co napisałeś , przeważnie najwięcej wiedzą ci co nigdy ducati nie mieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, standardowy argument :). Tak samo jak to że na temat dzieci nie mogą się wypowiadać ci co ich nie mają ;). A prawda jest taka że właśnie ludzie którzy patrzą z boku mają świeże spojrzenie na dany temat.

 

Co do Ducati to zaryzykuję stwierdzenie że firma celowo nie poprawia jakości bo to jest jeden z elementów tej unikatowości.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja i mój kolega Rysiek, mamy najbardziej unikalne Ducati w historii firmy, lub celowo, zrobiono, tak wytrzymałe i niezawodne sztuki... pomijam fakt- że żaden nie był kupiony jako nowy, a niektóre miały nawet małe łubudubu...

 

za to z japonią i BMW owszem problemy bywały:

 

dziura w tłoku w Hondzie

-pęknięta zębatka rozrusznika w BMW o przebiegu 1200 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gs i pękające wahacze czy co tam się z nimi działo, samozapłon BMW, pewnie jakby się człowiek rozglądnął to by się dużo takich kwiatków spotkało u konkurencji Ducati, tylko jak w japonii czy beemce to się zdarzy, to tak się nie rozdmuchuje ... Może brakuje fachowców którzy umiejętnie się zajmą tymi motocyklami i czekają, aż się coś stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jak to w życiu często bywa, jest tym wymarzonym sprzętem na wymarzone wakacje dla kogoś, kogo nie stać na nówkę z salonu lub nieprzewidziane "przygody" na trasie - te ostatnie z racji ograniczonego budżetu lub reżimu czasowego. Wówczas niezawodność stanowi priorytet i o tym jest temat. Każdy ma swoje doświadczenia i ja opierając się na swoich wybrałbym jednak w tym wypadku hondę, nie ducati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lata na tym co mu pasuje u mnie w stajni stoi włoch i żółtek. Nie patrzę na pryzmat awaryjności tylko fanu jaki dają mi te motocykle. Przecież motocykl to duża zabawka dla dużych chłopców i odważnych pań

temat nie jest o przyjemności z jazdy/posiadania/naprawiania motocykla tylko o awaryjności marki.

 

 

a Ducati za milion erło nawet odpalić nie chce :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...