Skocz do zawartości

Jakaś sprawna porównywarka OC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się należy to oczywiście ale zazwyczaj widuję takie osobniki które mimo, że strat nie ma prawie żadnych naciągają ubezpieczalnie na maksa.

Mojemu znajomemu taka firma odszkodowawcza zwielokrotniła straty, jeszcze kazała mu naściemniać u lekarza. Warsztaty i rzeczoznawcy zwiększają szkody, ogólnie zero uczciwości z jakikolwiek strony i w efekcie muszę płacić po kilkaset złotych więcej za OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno: Czy ubezpieczalnie nie są świadome, że ich pracownicy (rzeczoznawcy) wyprowadzają tak kasę na lewo? Ze śrubowaniem kwot z ubezpieczenia też jest dziwnie, bo ubezpieczyciela na pewno stać na dobrych prawników, którzy nie powinni dopuszczać do wyłudzeń.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś zna jakieś dobre, nowatorskie lekarstwo na cenowe szaleństwo z cenami OC?

 

Za auto z motorem dwulitrowym diesela jakoś w lipcu wychodziłoby mi 450 zł, teraz 1500 zł. I tak ze wszystkim. Nie pomaga dopisywanie współwłaścicieli, bo nikt lepszych zniżek nie ma. Kodu pocztowego nie zmienię. Czy ktoś wpadł już na dobry pomysł zaradzający temu? Rejestracja na firmę, za granicą, jakieś "zniżki specjalne" czy co... nie wierzę, żeby tak pomysłowy naród nagle przestał kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to tak:

Przyszło wznowienie polisy na samochód mojego taty. Gdyż ubezpieczyciel nie wie że zmarł, wznowienie było na niego i na mnie jako ubezpieczającego.

Warta zaproponowała 720 zł z zeszłorocznych 411.

Jest to cholernie dużo, biorąc pod uwagę że za wznowienie dają duży upust.

Ubezpieczając ten sam pojazd na siebie jako właściciela, zapłaciłbym w Warcie 1004 zł...

Ostatecznie nie wyszło tragicznie, bo Liberty wyceniło na 550 zł, ale jakakolwiek inna firma skasowałaby mnie na co najmniej 824, a niektóre nawet powyżej 1300!!!

Chamstwo straszne, a poza tym dowiedziałem się, że niektóre firmy do wyceny OC biorą pod uwagę szkody z AC pomimo, że z OC szkód żadnych nie było... poj**ało już ich do reszty...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie.

Jeśli kupiłem samochód który ma ubezpieczenie OC do końca 2017. A chcę dokupić AC ze względów zestresowania o samochód.

To chyba bardziej opłaca się zrezygnować z OC i wykupić pakiet niż dokupować oddzielnie samo AC?

Przerabiał ktoś z Was?

A można w ogóle zrezygnować z OC zanim upłynie termin? Z tego co wiem to chyba nie?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...