Skocz do zawartości

Jakaś sprawna porównywarka OC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Składki mocno poszły w górę.

Ja za 2.8 w zeszłym roku zapł. 470 zł a teraz 820. Tato za 1.6 wczoraj z full zniżkami zapł. 920 zł.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na składki. Za pełny pakiet ac OC nnw asistance przy wartości 17 tysięcy wyszło mi 1200 zeta. A jedną kolizją odrobiłem składki na 3 lata do przodu i jeszcze co rok wymieniam szybę...

Szkoda tylko że z autoszyby dostajesz Nordglasa, którego jakość jest raczej kiepska. Jak by dawali Pilkingtona to by bym sam się zastanowił czy nie kupić ale tak to się nie opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy. Wykupuję polisę u dealera Skody i mam wszystko w wariancie serwisowym :biggrin: Tak więc szyba oryginalna VW (choć nie wiem kto ją produkuje). A tak się szczęśliwie złożyło, że już drugi raz wymieniam szybę w przeciągu ostatnich 3 lat więc uważam, że opłaca się dołożyć 90 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA 980, Aviva 840. Niestety nie znalazłem tańszego oc dla auta, które jak zrobi rocznie 5k km to będzie dużo - mondeo mk2 1,8 td, 98 rok. Z ciekawości sprawdziłem jeszcze ceny dla Volvo 740 2,3 '89 i tu niespodzianka - 640 zł. Kolega sprawdzał dla Forda Probe 2.0 - 980 zł, 2,5 V6 940. Gdzie sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA 980, Aviva 840. Niestety nie znalazłem tańszego oc dla auta, które jak zrobi rocznie 5k km to będzie dużo - mondeo mk2 1,8 td, 98 rok.

 

Nie wiem jak ze zniżkami stoisz, ja przed chwilą wyliczyłem dla siebie w Liberty to od tego Mondeo bym płacił 413 zł. Mieszkam w łódzkim więc jeden z droższych regionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak ze zniżkami stoisz, ja przed chwilą wyliczyłem dla siebie w Liberty to od tego Mondeo bym płacił 413 zł. Mieszkam w łódzkim więc jeden z droższych regionów.

Ciekawe co piszesz bo ojciec u kilku agentów sprawdzał, którzy oczywiście operują wieloma firmami i wszystko kręci się koło 800-900 zł. Ta stawka co podałeś to jakby przed podwyżkami była.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszesz bo ojciec u kilku agentów sprawdzał, którzy oczywiście operują wieloma firmami i wszystko kręci się koło 800-900 zł. Ta stawka co podałeś to jakby przed podwyżkami była.

 

Widzę, że bez zdjęć się nie obejdzie ;) Masz, zdjęcia polis kupowanych w tym roku czyli już po podwyżkach. Ta po lewej to Polo 1.4, ta po prawej to Accord 1.8. Żeby było ciekawiej to agenci właśnie wyliczali mi składki z kosmosu. Link4 za Hondę jest w kontynuacji, Liberty za VW to nowe ubezpieczenie.

 

DSCF5337_(Large).jpg

 

 

Maksymalne zniżki, liczone na okolice Warszawy. Sprawdzę zaraz to liberty.

 

Najbardziej podstawowy pakiet 889 zł.

 

Jak w profilu pod zdjęciem masz podany prawdziwy wiek to jeszcze nie masz pełnych zniżek. Masz screena z tego co mi wyszło jak wyliczyłem składkę za Mondeo:

 

Bez_tytu_u.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiecień to jeszcze nie po ostatnich podwyżkach

spytaj teraz to zwali Cię z nóg - przynajmniej różnica w PZU jest na prawdę spora

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej różnica w PZU jest na prawdę spora

 

Akurat tego TU nigdy nie brałem pod uwagę bo jak mi wyliczali to zawsze wychodziło po 3 - 4 stówki drożej niż u innych. Jedynie motocykle mam u nich, polisy przedłużane w lipcu i wyszło nawet parę zł taniej niż w 2015 bo dodali mi bonus za kontynuację.

 

Chyba pierwszy raz od wielu lat kontynuowałem ubezpieczenie auta (Link4) bo zazwyczaj co roku byłem w innym TU, takie mi przysyłali kalkulacje. W tym roku dostałem kontynuację droższą raptem o 10 zł niż najtańsza oferta konkurencji, którą udało mi się znaleźć więc zapłaciłem bo szkoda zachodu o dychę. Dodam, że w zeszłym roku za Hondę płaciłem 414 zł, w tym roku to samo TU i 433 zł więc tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy tak się czepiają PZU? Ja uważam, że nawet za samo OC warto zapłacić odrobinę więcej, jeśli płyną z tego korzyści. A w przypadku PZU ja widzę dwie najważniejsze: po pierwsze holowanie sprawcy (czyli mnie jako właściciela polisy) kolizji a nie tylko poszkodowanego. Druga, to w przypadku kolizji 2 pojazdów (bez ofiar w ludziach) PZU wypłaca mi odszkodowanie w ciągu 2 tyg. a samo występuje z regresem do ubezpieczalni sprawcy. A wierzcie mi, wiem, co to znaczy próbować uzyskać odszkodowanie od gównianej ubezpieczalni sprawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...