Skocz do zawartości

Jakaś sprawna porównywarka OC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby aż tyle?!!

Zyga ,gdzie wyszło 460 zl?

Nie wiem. I nie bardzo mam jak zapytać, bo będzie głupio wyglądać, że próbuję być niewierny :) .

Jak chcesz to dam Ci namiar do Małgosi. Zrobi Ci wycenę i jak będzie zadowalająca dla Ciebie, to możesz to załatwić korespondencyjnie.

Wszystko będzie do wysłania mailem, tylko podpisaną polisę będziesz musiał wysłać jej pocztą.

Pasi?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz do 30 lat sprawdź tutaj: https://www.youcandrive.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam?&gclid=Cj0KEQjwo5--BRCS8ceLjv-XppUBEiQAGp15EKt9k0PS7wmVqdLbnov7nMaB7rA5nx-mMF18DURMwAwaAqzK8P8HAQ&tduid=c7de4225649156278ed2a005a630b5a9&affId=1540406

 

Jak jeszcze się łapałem wiekowo to nie znalazłem nic tańszego. Pierwszą umowę zawarłem przed trzydziestką, a później przedłużałem co rok. W zeszłym roku płaciłem składkę za silnik 2.0 363zł przy max zniżkach.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się lekko wkurzyłem

coś w tym roku podwyżka za podwyżką

na początku roku (w styczniu) zapłaciłem jakieś 420zł/rok (jednorazowo) za e39 '98r 2,0l w firmie krzak u brokera

w kwietniu za mondzia '98r 2,0l najtaniej wyszło w pzu (ten sam broker nie mógł zaoferować nic tańszego) - 540zł/rok (płatne w dwóch ratach)

dzisiaj byłem ubezpieczyć golfa 1.3 i w pzu zaśpiewali mi 660zł/rok - jakaś masakra!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie z ciekawości wszedłem na rankomat i zrobiłem wyliczenie, samochód poj 1600 moc 150KM zarejestrowane na ojca ja współwłaściciel, obaj w wieku zbliżonym do starczego max zniżki, smaochód na parkingu strzeżonym, przebieg poniżej 5000km rocznie i najtaniej AXA 678pln,11 pozycja MTU 1000.56 pln - to jest k.rwa dramat. Ostatnio ubezpieczałem moto mojej kobiety pięćsetkę z ochroną zniżek wyszło 150pln PZU

 

edit:

wow znalazłem ubezpieczenie za 483.63 aż jestem w szoku ! w większości ubezpieczalni tyle nie wynosi nawet jedna rata, OC potrzebuje od końca października ale przezornie wykupie już dzisiaj, mbank

peace

Edytowane przez chico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja porównywarka powiedziała mi, że najbardziej dojebali na małych pojemnościach i że kombinują z wciskaniem pakietów. Czyli że OC w ch*j drogie, ale jak pan dołoży dwie stówki, to będzie OC+AC. Już widzę co to AC jest warte...

Nie miałem czasu pogadać spokojnie i zapytać czy ta praktyka pakietowa dotyczy większości ubezpieczycieli. Jeśli tak, to mi śmierdzi zmową cenową.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki byłby sens dawania Ci większego zakresu ochrony za marne 2 stówy?

Pewnie reszta od tych dwóch stów i tak już jest doliczona do podwyżek OC. Co takiego się stało że raptem 50% w górę?

Do przodu będą na tych co zostaną przy OC bo dojebali im więcej niż trzeba, a z tych co się skuszą to i tak 2 stówy do przodu.

Przyczepka z 38 na 62 zł, a paździerz z 379 na 532 zł. No poj**ało kogoś chyba.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fakty są takie, że ubezpieczalnie dotknęły rezerw finansowych, których nigdy nie powinny dotknąć. Stąd właśnie KNF narzucił TU podwyżki składek.

Weź też pod uwagę, że społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i coraz skuteczniej egzekwuje odszkodowania (chociażby przy pomocy wyspecjalizowanych firm), a co za tym idzie ubezpieczalnie chcą to sobie odbić. Ot biznes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie nie jest po to aby na nim zarobić a większość ludzi właśnie tak to traktuje i takie są efekty, a będzie jeszcze gorzej.

 

no, nie miałem wielu okazji do testów, ale jak TU wypłaca z oc sprawcy odszkodowanie tnąc ceny części przez pół i nie licząc w ogóle pozostałych kosztów typu wymiany uszczelek, nie pamiętam czy nawet robocizna została uwzględniona (uszkodzony cylinder w bmw), to mnie nie dziwi, że ludzie chcieliby więcej. jakby uczciwie były koszty naprawy liczone, to odszkodowania byłyby od dawna znacznie wyższe (vide sprawa naliczania podatku)

inna sprawa, że koszty ubezpieczeń też dawno poszłyby w górę, jak to się zaczyna dziać. popatrzcie na ceny w innych krajach np. europy - a przecież w Polsce co najwyżej robociznę można liczyć taniej przy naprawach, reszta jak części ma ten sam koszt

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie oddajesz na naprawę bezgotówkową, każdy bierze gotówkę a później naprawia za 30% tego co dostał lub wcale - tak wygląda praktyka. Poza tym większości aut nie opłaca się naprawiać, przecież te 8tys. to pewnie średnia cena samochodu w pl.

Ja bym wolał dostać małe odszkodowanie niż płacić po 4 tys zł rocznie za ubezpieczenie. Czym większe odszkodowania tym większa składka, raz dostaniesz 20tys. a w składkach oddasz 40tys., tak to działa na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heniek128, chyba nigdy nie miałeś porządnego ubezpieczenia, a tym bardziej nie korzystałeś z takowego. Ja po jednym najechaniu na tył z polisy AC naprawiłem swoje auto w serwisie na kwotę, jakiej dotychczas (4 lata) jeszcze nie oddałem w składce. A w między czasie wymieniłem jeszcze szybę (również a AC)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...