Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

Hm... Jakaś cisza się zrobiła "w tym temacie", a Dominik pisał, że do 6 sierpnia zbiera kasę. Wyjeżdżam na parę dni od jutra i raczej nie będę miał dostepu do netu w tym czasie, więc byłbym wdzięczny za jakieś informacje.

 

Chyba, że coś pominąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jakis taki zapracowany :buttrock: jestem że tematu nie zauwazyłem ... :oops:

Ale jak juz zauważyłem to głupio nie pojechać zwłaszcza że mam tam niecałe 100 kilosów z domu...

Dominik jak możesz to wpisuj na domek + dodatki

Akurat bede tydzień po urlopie wiec trzeba bedzie od rodziny odpocząć... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Borkach (obok mieszka babcia mojej dziewczyny, bawiłem tam kilka dni i diskonale znam te okolice :-)). Poszedłem do osrodka i oblukałem domki - fajne, wprawdzie skromne i drewaniane, ale sa trzy łózka, stolik, lodówka i prysznic - czyli wszystko co potrezba. O samym ośrodku dużo by gadać - teraz jest tam naprawdę duży ruch, masa ludzi z namiotami, bvachorami itp - niezbyt ciekawo pod tym względem, ale mam nadzieje, że we wrześniu, juz po9 sezonie będzie trochę inaczej. Jest cale zaplecze barowo- sklepowe i kilka fajnych trasek w okolicy. Jakieś 200 metrów od ośrodka jest plaża (trezba przejśc lasem). Ogólnie bardzo fajna okolice, ja bywam tam co roku do okolo 7 - 8 lat, więc jadę tam taj jakby jak na stare smiecie. mam nadzieje, że Wam się też posodba :-).

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę nabędę z powodu braku poprawności politycznej i skrzywionego światopoglądu nie piszę nic więcej bo po co robić robotę moderatorom ?!

WIEŚNIACZKI PRZYBYWAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Specjalnie na Borki umyje sobie worki { nie mogłem się powstrzymać}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie na Borki umyje sobie worki { nie mogłem się powstrzymać}

:lol: :lol: :buttrock:

No dopisać mnie koniecznie na razie sztuk jedna.

Groopa Południe co tak cinko? Na razie tylko Delfi, Wmax and Me (jak kogoś nie zauważyłem to sorry ale już mi się ślepka kleją)...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, to zaczynamy w końcu w piątek czy w sobotę? Bo jest wtedy też bajzel w łodzi i chętnie połączę obie imprezy : rano w sobotę bajzel a na 15-ą na imprezkę! Trzeba pare drobiazgów dokupić do maleństwa...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie.

Chętnie bym się wybrał ale jak wcześniej zapodałem

w tym terminie będę gdzieś na trasie między Moskwą, Kurskiem i Charkowem.

Bawcie się dobrze i wypijcie za mój szczęśliwy powrót.

nara

galar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no to sie bawcie dobrze na tym Waszym zlocie.

 

?? Red i Ty też... No comment... Łapy opadają...

 

Jeszcze raz wszystkich proszę konkretnie w temacie - albo ktoś się zapisuje, albo się nie odzywa, pliss.

 

Co do Borków - zarezerowane jest na razie ciągle 10 domków dla 30 osób, ale jakby co to i po 4 osoby wlezą do domku.

 

Jestem umówiony z gościem od grilla na rozmowę w sprawie kolacji, wtedy będę znał cenę ostateczną.

 

Co do zbierania kasy przed, jeszcze analizuję czy ma to sens, czy też tradycyjnie zrzucimy się tuż przed imprezą. Z listy widać, że ludziom można ufać, że przybędą.

 

Maniek - oficjalnie impreza rusza w sobotę koło 12-13, ale Paweł i ja rozpoczynamy balangę już w piątek, tak więc proszę jakby co informować, że ktoś chce też wcześniej wpaść

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie z Wami sie spotkam po raz kolejny :) Przybędę ze swoja panią (a jak nie bedzie mogła/chciała to przyjade sam) Poprosze więc miejsce w domku dla dwóch osób jeśli jeszcze jest taka mozliwośc.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...