Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

Samson - ryb są, tylko jak zabierzesz spininga na VFR :-) ?  

 

Pozdro, Pawel

 

Sie nie bój, mam swoje sposoby :D

Mała zmiana planów - chcielibyśmy chapnąć jeden domek na trzy osoby

Ja, Nadiq i Andrzej 'Chartman' którego większość z was jeszcze nie zna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Kamils, widziałem dziś Twojego konika w okolicach...powiedzmy Okopowej chyba? Kawałeczek przed rondem Babka. To Twój? Przejeżdżałem tamtędy ze sporą torbą na miejscu pasażera.

a przejezdzalem wczoraj tamtedy, zgadza sie :D ja nie przypominam sobie Ciebie :D przepraszam za czat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że ja się czepiam, ale... :

 

1. Czy będzie jakaś muzyka? Przydała by się... płytą pewnie każdy jakąś ulubiona ma. Ja mam jedną, którą uwielbia Marlew, więc specjalnie dla niego przywiozę (!)

 

Oj igrasz z zyciem Maniek - jak ją weźmiesz to przerobie GSXRa na skuter wodny (albo co gorsza podwodny) :twisted: moja psychika jest w kiepskim stanie i może wysiąść w pewnym momencie...

 

Co do tych kąpieli naked :D to znaczy się że czyste worki obowiązują nie tylko pana starszego? kurcze trzeba się bedzie umyć... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie na Borki umyje sobie worki { nie mogłem się powstrzymać}

 

A Ja posune sie jeszcze dalej - : specjalnie na Borki ogole sobie worki :D

 

No to damy czady - Dominik - zgodnie z tym co napisalem przyjezdzamy cała ekipa Streetfuckers - 4 szt

mam tylko mały dylemat bo "mojego" GSXR obecnie posiada Maniek wiec albo przyjade na jakims pierdzipedzie typu ZZR 600 , thunderace lub w najgorszym wypadku przyjade puszka bo takiej imprezy nie odpuszcze - rezygnuje nawet z wyjazdy do Niemiec gdzie czeka na mnie CBR 929 i GSXR 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, w razie czego możesz się załapać jako plecaczek Pana Starszego lub Herubinka! Najwyżej odpłacisz im w naturze... jak to z pasażerami bywa.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh moze bym się przejechał i zobaczył jak to wszystko wyglada, ( te wydarzenie już posiada miano legendy ) tylko ostatnio motoc coś nie domaga :cry: , wszystko niby ok ale sam nie wiem co z nim jest i lepiej nie ryzykować - pewnie jakaś drobna rzecz się zepsuła , no własnie pytanie można się pisac na "wolnego strzelca" który bedzie zdany na własny los zagwarantowania sobie w/w wygód ?? pozdrawiam

of course posiadam tz. $$ więc jakośbym sobie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja tez namyśliłem sie i pewnie Was tam odwiedzę, jeśli można oczywiście. Planowałem w piatek, ale widze, że chyba trza w sobote zajechać, bo w piatek pustka. Nocke z piatku na sobote spędzę pewnie na zlocie koło Sieradza, a w sobote zajrze na forumowy zlot. Na przedpłaty juz za póżno, ale w razie gdybym sie zdecydował zostać, to ja jestem samowystarczalny, bedę miał własne wyrko i pielesze, moge sie kimnąć pod gwiazdami w ostatecznosci, mam juz wprawę, więc nikomu do wyra pchać sie nie będę. Za ewentualna moją konsumpcje stosowne opłaty uiszcze na miejscu.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jeszcze raz dzieki za dziurki  )

A słychać Cie było jeszcze z pięc minut po wyjeździe z warsztatu. :D

Jest za to wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych itp...

A po kilku głebszych może byc nawet ...motocykli podwodnych....

Nie świrować na moto po spożyciu bo zalew Sulejowski jest głęboki :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Domki dzielić będziemy z Pawłem w sobotę koło 17.00, jak będa juz wszyscy. Tak, aby rozlokować wszystkich według Waszego uznania. Ze spokojem, każdy znajdzie miejsce w takim domku, jaki sobie zaplanował.

Do tego czasu będziemy sobie jeździć po okolicy, robić hałas, kupować alkohol, pić alkohol, nie jeździć, robić hałas otworami gębowymi itd.

W sobotę późnym popołudniem rozlokujemy wszystkich w domkach.

 

AKTUALNA LISTA: 02.09.2004

 

Pawel - piątek 03.09

Miro_N - piątek 03.09

"Kalisz" czyli ja - piątek 03.09

L3ft (?) - od 03.09

 

Od soboty 04.09:

(? - jeszcze do końca nie wiadomo)

 

Redas

Embe

Martka

Pablo2x

Michał

Zbycho

Aker

Maniek_7

Bern i Kasia

Stasiek

Koza

Pavka i Pavkowa

Mar95 i Dorka

Yaco

Ptysiek

Marlew

pan starszy

Darek

Avalon z Panią

Tommmy

Aghia

Micek i Pani

Zbyhu

MarianKa

Suchy

Samson

Damian 1974

Delfii

Nadiq

Chartman

Lars i Dorkaa

Korba - (bez noclegu)

01kriters (?)

Shrek (?

Jędrek (?)

DarkStar (?)

KubaDR600 (?)

Schutzstaffel (?)

 

GRILL - 40 ZŁ OD OSOBY

 

GRILLOWANIE I IMPREZOWANIE ROZPOCZYNAMY KOŁO 19.00, ALE OCZYWIŚCIE CZEKAMY NA WSZYSTKICH ZNACZNIE WCZEŚNIEJ.

 

MENU:

KARCZEK

PIERŚ Z KURCZAKA

KIEŁBASKA I KASZANKA

GOLONKA PEKLOWANA BEZ KOŚCI

BIGOS

SAŁATKA ZIEMNIACZANA

OGÓREK KISZONY

SOKI OWOCOWE

 

W KOSZT WLICZONE JEST TAKŻE:

OBSŁUGA KELNERSKA

NAMIOTY I ŁAWY

OŚWIETLENIE

TRANSPORT

NACZYNIA JEDNORAZOWE

 

WYLICZENIE OSTATECZNE:

DOMEK - 35 ZŁ OD OSOBY W DOMKU TRZYOSOBOWYM (96 ZŁ DOMEK PLUS OPŁATA KLIMATYCZNA)

GRILL - 40 ZŁ OD OSOBY

 

 

DO ZOBACZENIA W BORKACH!

WOLĘ BORKI OD MAJORKI :lol: :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ (z wyjątkiem Larsa :D ) jest cisza w eterze proponuję dla W-wy spotkanie na parkingu przy Geant Ursynów (Puławska 427) o godzinie 12 w sobotę. To propozycja....no chyba, że na prawdę wolicie jechać samotnie. :D

 

Uwaga!

Godzina została zmieniona na 12:30....za próśbą jednego z jeźdżców. Na razie są trzy osoby (trzy koniki)? Ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest piątek wieczór...wiele już się chyba nie zmieni, dlatego do ogólnej wiadomości podaję, że każdy chętny jadący z Warszawy lub okolic może pojawić się w sobotę o godzinie 12:30 na parkingu przy Geant Ursynów (przy ul. Puławskiej) skąd grupowo śmigniemy do Borek. Na razie zgłosiło się (w porywach) 5 osób. Nie jest źle :D ale mogłoby być lepiej. Nie spieszymy się na pociąg, tekże można "kilka" minut poczekać na kogoś...prędkości przelotowe do ustalenia. Bez obaw. Wpadajcie, będzie sympatycznie.

 

Acha...jeszcze prowizoryczne mapki:

 

http://acn.waw.pl/moto/1.jpg

http://acn.waw.pl/moto/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja lece jutro z ranca(godz.5.00) na motobazar do Łodzi po zakupach mamy zamiar wpaść na zlocik-tylko niestety puszką.Może znajdzie się jeszcze jeden domek?Na namiot troszke za zimno.Będzie nas trójka; ja,Rozio,Yellow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Haha, to juz jutro ;).

Ale bedzie wypasiona impreza :D.

Juz motorek stoi zalany po korek (of korz paliwem :D) a ja powoli koncze sie pakowac :buttrock:.

Moje jedyne wakacje, wiec... Co tu gadac - trzeba czerpac garsciami ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...