Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

Co do grilla jest sprawa oczywista - kto jedzie, ten płaci. Nie robimy z siebie dziadów. Nie wyobrażam sobie, ze częśc ludzi wciana grilla, a inna grupa bawi się mielonkami w puszcze.

 

Co do utrzymania porądku i przestrzegania pewnych zasad wypowiedziłam się już w poprzdnim poście - postarajcie się trochę pokazać z dobrej strony! Nie chcę potem k**wa świecić oczami przed właśicicielami ośrodka, że przyjechało bydło na motocyklach :twisted: .

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najpierw dopowiem to: do ceny noclegu i grilla zostanie dodana symboliczna - od 10 do 20 zł - kwota, która zostanie przeznaczona na atrakcje Zlotowe. Na razie to tajemnica,więc nie mielimy ozorami. Chodzi o to, aby za zebrane pieniążki "na górkę" zrobić jakieś atrakcje Zlotowe. Ostateczna kwota zostanie podana niebawem.

 

Podsumowując dotychczasową dyskusję:

 

- istnieje możliwość rozbicia namiotu - 5 zł za dwójkę, 10 zł za trójkę i wyżej + 1 zł opłaty miejscowej za dobę

 

- nie ma możliwości niepłacenia za domek z góry

 

- nie ma możliwości niepłacenia za grilla z góry

 

- nie robimy bydła, bawimy się qlturalnie, itd, itp. Zresztą najlepiej podsumował to Maniek -

 

W końcu jesteśmy dorośli i każdy za swoje choroby sam odpowiada... Ważne, żeby nie irytować miejscowych!!!

 

- nikomu na siłę nie będą odbierane kluczyki od moto, ale zasada jest taka jak na Śladami Boruty II w Bolcu - nie odpalamy gratów po pijaku

 

- posty w stylu "mnie nie będzie", "fajna impreza się szykuje" będą kasowane. W ostateczności temat zostanie zablokowany, a zgłoszenia będą zbierane na moje PW.

 

- dlatego prosimy z Pawłem zgłaszać w tym temacie swoją obecność na Zlocie, dyskutować o sprawach merytorycznych, natomiast my będziemy informować o szczegółach Zlotu. Reszta postów będzie kasowana. Nie jest naszym celem stworzenie tematu na 20 stron, z których nic nie wynika, i w których nie można doszukać się konkretów.

 

W TYM TEMACIE TYLKO KONKRETY!!

 

pzdr

 

PS - a to widzieliście? :mrgreen:

B5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlaad sztuk jeden w komplecie* się zjawi. Zaklepałem wolne w robocie. Co prawda dzisiaj wyjeżdżam na urlop i nie będę miał dostępu do netu i PW z numerem konta nie odbiorę (do 17 sierpnia), ale z kasiorą jakoś się dogadamy (telefonicznie z Pawlem lub Dominikiem).

 

* komplet powinien zawierać:

-osobnik płci męskiej

-motocykl typu Honda VFR

-flaszka wysokooktanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ogłosiłam kiedyś konkurs..... ile przytyje po dzwonie...... ogłoszenie zwycięscy miało być w ubiegłego roku, gdy stane na dwie nogi - przeciągneło się to znacznie w czasie bo stanełam dopiero w tym roku w lutym..... ale o konkursie w sumie nie zapomniałam hi hi (no może troszke) - wybaczcie :oops:

 

ZWYCIĘSCĄ ZOSTAŁ:[shadow=red:a8d5412f8c] NOISE OF DEATH [/shadow:a8d5412f8c];) - jeśli masz ochote przyjechać do Borek to masz wiaździk za darmo i na piwko jeszcze starczy!

 

PS. Pierwsza waga sugerowana przez Ciebie była 52-53 kg, wyszło w lutym 54 kg, byłeś najbliżej..... Borsuczku starałam się jak diabli ale 98 kg nie chciało jakoś stuknąć na wadze hi hi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też "stażem" jestem krótki, ale myślę, że nie ma to znaczenia - WPADAJ!!

 

Nie ma takiej opcji, abym pominął taką impre (jakby co to na piechote przyleze - mam wprawe ;) ;) ). Piszę sie na domek. Dajcie znać, ile i gdzie mam sianem sypnąć.

 

PZDR!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...