Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Marquwz pozamiatal

 

7 rund przed koncem

 

Rossi drugi, Lorenzo trzeci, za nimi dluuuuuugo nic.

 

Tak tez zakonczyli, Bradl czwarty.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź Jeremy'ego Burgesa:

 

http://www.motogp.com/en/news/2014/ITM+Gazzetta+Burgess+on+Rossis+choice

 

Ciekawe, co na to Mick, który na antenie Polsatu twierdził, że w rozmowie z JB, ten stwierdził, że wielu sportowców pod koniec kariery zmienia trenerów/mechaników (czytał wiele biografii), ale to nie przynosi rezulatatów. Czy zatem to radosna twórczość Micka (bardziej mi na to wygląda..), czy JB zmienił zdanie?

 

 

Ręce mi opadły... tak, wymyśliłem sobie. Rozumiem, że za mną nie przepadasz, ale zastanów się czasami co piszesz ;).

 

Żeby nie być gołosłownym: http://www.superbikeplanet.com/2013/Nov/131109rydernotes.htm

 

I żeby nie było, że Julian Ryder sobie wymyślił... mam gdzieś audio z tego briefingu bo było tam kilku innych dziennikarzy (po oficjalnej konferencji Rossiego i Burgessa w Walencji rok temu). Tyle w temacie...

Edytowane przez mick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ręce mi opadły... tak, wymyśliłem sobie. Rozumiem, że za mną nie przepadasz, ale zastanów się czasami co piszesz ;).

 

Żeby nie być gołosłownym: http://www.superbikeplanet.com/2013/Nov/131109rydernotes.htm

 

I żeby nie było, że Julian Ryder sobie wymyślił... mam gdzieś audio z tego briefingu bo było tam kilku innych dziennikarzy (po oficjalnej konferencji Rossiego i Burgessa w Walencji rok temu). Tyle w temacie...

Nie przekonasz. Jesteś ch....owym dziennikarzem, wymyślasz farmazony i zamachnąłeś się na ikonę.

 

 

Dziwi mnie, że Ci się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam pytanie (Mick wywołany do tablicy) - teraz dużo nowości w superbajkach japońskich, niemieckich i włoskich. A jak wygląda sprawa z zawieszeniami w motogp (czy są sterowane elektrycznie czy klasycznie śrubokrętem), a także downshifter?(jest czy nie ma, widać czasem jak Lorenzo macha ręką przy redukcji...) Wie Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Randy de Puniet zasiądzie za sterami GSX-RR podczas ostatniej rundy tegorocznych zmagań MotoGP.

Ciekawe jak zaprezentuje się suzuki, nie mówię już o najbliższym wyścigu, ale o kolejnym sezonie, było by ciekawie gdyby Honda i Yamaha miały kolejnego mocnego rywala :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili komentatorzy brytyjscy, Honda ma tzw. seamless downshifting a Yamaha nie. A zawieszenie to raczej elektroniczne, to nie ten poziom żeby śrubokrętami kręcić.

Nie trzeba uzywac sprzegla ani robic przegazowek ani w gore ani w dol, ale skrzynia Hondy dziala w trybie seamless zarowno w gore, jak i w dol, a Yamahy tylko w gore (co oznacza wieksza niestabilnosc podczas hamowania i redukcji, ale sam proces redukcji w wykonaniu zawodnika jest taki sam) - mowilismy o tym wiele razy w tym roku, zreszta pytalismy takze zespoly i zawodnikow bedac w Brnie ;).

 

Zawieszenia elektroniczne sa natomaist w motogp zabrionione, takze krecimy srubokretami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...