Skocz do zawartości

Pin-Up Racing Team


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje i trzymam kciuki, mało teraz czytam forum i dobrze, że Yuby sam opisał co i jak i link podesłał, 3mam kciuki. Chętnie bym zobaczył ten wasz skład na 300zgh właśnie u naszych południowych sąsiadów-ciekawe zjawisko te wyścigi, jak na nie patrzyłem to w głowie miałem tylko jedno: "u nas by to nie przeszło, ktoś by zabronił" heh POWODZENIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wybieram motocykle modelowo poniżej 2000 roku. Te muskularne bajki na gaźnikach bardziej mi się podobają, niż teraźniejsze przesycone elektroniką motocykle ;) W dobrych rękach stare może być lepsze niż nowe hehe Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Yuby prace posuwają się do przodu. Hamulce,zawias, rolgaz, oponki wszystko do szyku. Kiedy oficjalna prezentacja ?

Czyli na 100% cały cykl jedziesz Ty i Madafaka ? Czy są jakieś przecieki że kolejne ludki się zbroją ? Są nowe zgłoszenia ?

Konrad, Ty chyba jesteś najbardziej w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Yuby prace posuwają się do przodu. Hamulce,zawias, rolgaz, oponki wszystko do szyku. Kiedy oficjalna prezentacja ?

Czyli na 100% cały cykl jedziesz Ty i Madafaka ? Czy są jakieś przecieki że kolejne ludki się zbroją ? Są nowe zgłoszenia ?

Konrad, Ty chyba jesteś najbardziej w temacie ?

Ja nie jestem w temacie - czekam na wiadomość od Yuby'ego :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info chłopaki. Jak będą jakieś informacje to wrzucajcie, np. czy podniosą do 2000roku :)

Będę starał się wybierać te SD gdzie będą te wyścigi.

Pierwsze SD chyba na początku kwietnia, a z tego co pamiętam w tamtym roku odwołali rundę pod koniec kwietnia ale optymizm zawsze mile widziany. :)

Dla mnie lepiej bo dopiero pod koniec lutego (wówczas chyba będę miał mały przypływ gotówki ;) ) zaczynam działać. Jak się uda i mi ktoś pomoże dostać się do Ł. ;) to podjadę do Warszawy na początku marca. Póki co miłego dłubania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...