Skocz do zawartości

Pin-Up Racing Team


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to ne jest argument w dyskusji, ze ktos chrupkiem pojechał 10x droższe moto. Ja jeździłem wolno, bo nie lubie chrupów. A jak kupie kiedys coś jeszcze to tez nie 20-latka.

 

 

 

To jest bardzo poważny argument w tej dyskusji bo skoro ( bez obrażania ) nie stać Cię na topowy motocykl ze stajni Ten Kate a chcesz dalej się ścigać w miarę swojego budżetu to jedyne wyjście z sytuacji. Kupić starego chrupka i niedużym kosztem ale wielkim nakładem własnej pracy przygotować go do do wyścigów w odpowiedniej klasie i bawić się dalej na torze. Yuby ma bardzo dobry pomysł i oby więcej amatorów ścigania poszło jego śladem a na Torze Poznań zaczną się pokazywać światowe sławy sportów motocyklowych wzorem naszych południowych sąsiadów. Może wtedy będziemy mogli obejrzeć perełki dawnych lat u siebie chociaż miały by to być tylko repliki.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobrażasz sobie, że np. syn Kulczyka miałby kupić na pierwszy sprzęt 20 letni sprzęt? Jak kogoś stać to przecież nie kupi starocia tylko dlatego że mało co umie. Mnie też zawsze takie porównania rozwalały (zanim tory stały się modne to było coś w stylu wyprzedziłem gs500 - r1 :laugh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem plan na 916, jednak budżetowo rura mi zmiękła i jest co jest. :)

 

I tak 3mać Mariuszku a Teodora wystarczy podpuścić to może coś poskłada :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie za bardzo przepadamy na tym forum za sobą Yuby, to muszę przyznać że jestem pod wrażeniem i gratuluję. Życzę jednocześnie wielu sukcesów w 2014 i fajnych zaciętych pojedynków nie tylko z Madafaką (mam nadzieję że organizatorzy coś zrobią i przyciągną innych). Jak zwiększą rocznikowo do 2000 i obniżą koszty uczestnictwa, przynajmniej o połowę ;) bo to przecież klasa niskobudżetowa, to sam wystartuję o ile będę (jak Vale :biggrin: ) konkurencyjny :) i zejdę do odpowiedniego poziomu. Tak że Mariuszek powodzenia w 2014, patrz w przysłowiowe lusterka. ;) Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak 3mać Mariuszku a Teodora wystarczy podpuścić to może coś poskłada :biggrin:

No raczej nie :)

Zbudowanie 888 czy 916 w takiej klasie niespecjalnie złapało by sie w koncepcji niskobudrzetowego motocykla, pozostaje więc czekać na powstanie innej klasy, albo zmiany rocznika w regulaminie, by jakieś ducati wystartować mogło.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No raczej nie :)

Zbudowanie 888 czy 916 w takiej klasie niespecjalnie złapało by sie w koncepcji niskobudrzetowego motocykla, pozostaje więc czekać na powstanie innej klasy, albo zmiany rocznika w regulaminie, by jakieś ducati wystartować mogło.

 

 

Oki ale tutaj nie chodzi o wygrywanie a o dobrą zabawę i to może być nawet 750 oby tylko mieściła się w limicie wiekowym

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...